[konkurs] List do Świętego Mikołaja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Mam kilka pytań do admina:

1. Czy robiąc zdjęcie ma być widoczny tekst czy będzie to oceniane na podstawie wyglądu?
2. Czy to może być w formie rozkładanej: tzn. czy można kartke A4 zgiąć na pół i zrobić 'stronę tytułową'?
3. Czy można wysłać więcej niż jedno zdjęcie w sytuacji opisanej w pkt 2?

To na razie tyle. :D

1. Oceny będą subiektywne. Jeżeli uważasz, że treść wpłynie na to, że dany członek TWT zagłosuje akurat na Twój list to oczywiście powinna być widoczna. Jeżeli uważasz, że do swojego listu bardziej przekonasz jury wyglądem, to treść wtedy jest mało istotna.
2. Może być
3. Jeden link, więc musisz jakoś połączyć oba obrazki w całość. Nie ma ograniczeń wielkościowych ani wymiarowych, więc to chyba nie jest problem. Oczywiście łączenia 2 jpg w 1 możesz dokonać przy użyciu technik komputerowych, jednakże oba obrazki tworzące całość muszą być wykonane ręcznie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ree

Mam pytanie Onufry .
Dużo jest już tych listów ??? pif paf
Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20619

Gość
Gość
Kolejne pytanie. Czy na jedno IP mogą 2 osoby zrobić kartkę? Bo mam taką a nie inną sytuacje i siostra też chce zrobić :)
 

DeletedUser27858

Gość
Gość
czy ta niespodzianka jest związana z TW czy też z życiem realistycznym tak jak ten szalik?
 

DeletedUser

Gość
Gość
:D

Dodatkiem będzie darmowa wysyłka Lub jeszcze lepsze Darmowy karton wow o_O
 
zdjęcie wysłane przez brudnyy było wysłane przeze mnie bo nie pamiętałem passów do konta moge na niego wejść i potwierdzić jakby co
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Wyniki podano w poscie numer jeden.
Gratulujemy.
Pięć osób, które wygrały proszę o podanie mi na PW swoich danych adresowych. Imię, nazwisko, adres koniecznie kod pocztowy.
Przesyłki będą wysyłane z Hamburga, więc proszę się uzbroić w cierpliwość.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a wiadomo już kiedy prezenty zostaną wysłane, oraz jak, tzn: priorytetem, pobraniową czy możne kurierem?
 

DeletedUser

Gość
Gość
nagrody pocieszenia dla pozostałych biorących udział w konkursie są z tego powodu, że tak mało prac było ?:D
 

DeletedUser20619

Gość
Gość
Przesyłka doszła, i nie będę spolierował czym jest ten dodatek. :D
 

DeletedUser17047

Gość
Gość
Ja również swoją nagrodę dziś otrzymałem :)
Szalik bardzo ciepły a niespodzianka całkiem przyzwoita. Przyda się w tym nadchodzącym roku ;)
 

DeletedUser7292

Gość
Gość
pochwalcie sie nagrodą dodatkowa dla tych, co nie mieli na tyle talentu żeby zrobić te listy :p
 

DeletedUser20619

Gość
Gość
Dodatkowa nagroda to kalendarz InnoGames na rok 2013, w każdym miesiącu inny obrazek związany z grami InnoGames.

//Onufry - spoiler
 
Status
Zamknięty.
Do góry