Konkurs Urodziny - - dyskusja i ocena jego

Jak oceniacie konkurs urodzinowy który został ogłoszony? Czy nagrody są właściwe czy też premiowanie za słabe. Ja uważam ze konkurs jak na 15 lecie jest za słaby i bardzo słabo atrakcyjny. Brak przyciągnięcia graczy lepszymi nagrodami i premiami.
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Ciężko oceniać, bo konkurs jeszcze się nie rozpoczął. Moją uwagę najbardziej przykuwa pkt 2.
2.) Te zasady, opisy i nagrody mogą ulec zmianie w dowolnym momencie bez powiadomienia.
Czyli tak szczerze to nie wiadomo jeszcze co jest do wygrania i dowiemy się dopiero:
12.) Zwycięzcy zostaną ogłoszeni najpóźniej 19 maja 2023 r. godziny 23:59.
A tak serio to dopiero jak dostaniemy nagrody na konto.
Żeby nie było, że się czepiam, ale jak już tłumaczy się wszystko to przy broni słowo "Damage" powinno być chyba zastąpione na "Obrażenia" i jak się podaje datę wraz z godziną kiedy się kończy konkurs to wypada podać też godzinę rozpoczęcia przy dacie.

Generalnie, dla PP ten set może być ciekawy, czas pokaże jakie będą te zadania żeby go zdobyć. Dziwię się tylko, że taka gra nie ma systemu przyznawania nagród bezpośrednio na konto, tylko trzeba jeszcze pisać prośby z urzędu, żeby cokolwiek dostać, a wystarczyłby liknk do jednorazowego użytku jak przy Bonusie urodzinowym 2023 lub po prostu kod do wpisania w opcjach gry.
 
Cytat z zasad rundy 1:
  1. Odpowiedź należy dodać jako załącznik widoczny na forum bez otwierania strony trzeciej.
Czyli jak? Pytam serio bo nie wiem a nie chciałbym naruszyć regulaminu. Klikam "Załącz pliki" w poście rundy i wysyłam czy gdzieś trzeba odklikać tą strone trzecią?
 
Cytat z zasad rundy 1:
  1. Odpowiedź należy dodać jako załącznik widoczny na forum bez otwierania strony trzeciej.
Czyli jak? Pytam serio bo nie wiem a nie chciałbym naruszyć regulaminu. Klikam "Załącz pliki" w poście rundy i wysyłam czy gdzieś trzeba odklikać tą strone trzecią?
Wchodzisz do tematu - 1 runda, następnie pod tym labiryntem możesz udzielić odpowiedzi napisz np. Moja odpowiedź to : i załącz plik przejścia tego labiryntu
 

Kunlun18

Blada Twarz
albo inaczej zapytam czy przejście labiryntu mam zrobić w temacie 1 RUNDA , lub tą mapkę mam ściagnać na kompa tam to zrobić i dopiero wkleić bo nic mi sie nie wyświetla żeby zakreślić przejscie tego LABIRYNTU
 
Robisz screen labiryntu i drogę robisz np. W paint Windows lub jakimś edytorze zdjęć na telefonie są już takie możliwości.
 
albo inaczej zapytam czy przejście labiryntu mam zrobić w temacie 1 RUNDA , lub tą mapkę mam ściagnać na kompa tam to zrobić i dopiero wkleić bo nic mi sie nie wyświetla żeby zakreślić przejscie tego LABIRYNTU
mozesz pobrac, w paincie zrobić przejście, zapisać i załączyć plik jako odpowiedź.
Pozdrawiam
Kurisu!
 
W tym miejscu gdzie masz etap 1 pod labiryntem odpowiedź kliknij napisz np to jest moje rozwiązanie daj plik z rozwiązaniem i tyle :)
 

Justys

Blada Twarz
Zasada z konkursu:
9.Odpowiedzi nie będą widoczne do końca ostatniej rundy.
Jak by odpowiedzi były widoczne to było by bez sensu bo każdy kopiuj i wklej by zrobił i to nie był by konkurs. A tak każdy trochę musi się zastanowić nad labiryntem.
 
Do góry