Konkurs Urodziny - - dyskusja i ocena jego

niby 15 urodziny, dali zestaw jaki dali, ale można by nie przeginać już z tymi pytaniami, by przy zwykłej aktywności każdy gracz zdobył ten urodzinowy zestaw

w tej 3 rundzie mogłoby być nawet 6/8 dobrych odpowiedzi, ale nie... jak dziś nie pójdzie to po co brać już udział w kolejnych rundach he he
 

Energy.

Blada Twarz
niby 15 urodziny, dali zestaw jaki dali, ale można by nie przeginać już z tymi pytaniami, by przy zwykłej aktywności każdy gracz zdobył ten urodzinowy zestaw

w tej 3 rundzie mogłoby być nawet 6/8 dobrych odpowiedzi, ale nie... jak dziś nie pójdzie to po co brać już udział w kolejnych rundach he he
wódz wagonów
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Oj coś mi się zdaje, że to będzie ostatnie zadanie w tym konkursie, ponieważ jako poszukiwacz przygód głównie zajmuje się pracą ,a zadania zostały na boku i nie mam odblokowanych kolejnych postaci z tych obrazków, więc nie mam jak rozpoznać kogoś, bo nawet jak na wiki the west znajdę jakiś namiar, to nie mam gwarancji, że to jest prawda, ponieważ jest tam dużo błędów i obrazki chyba są z poprzednich wersji i nie mają pokrycia z tymi w grze. Czy ktoś to w ogóle weryfikował, czy da się zrobić nowicjuszem te zadania ?
 
Ogólnie zawsze śmieszy jak twt bierze sie za tworzenie zagadek logicznych, zabrakło podstawowej informacji w którym dniu opublikowano pierwszy artykuł, niekoniecznie musi to być poniedziałek
Który autor przekazał jaki artykuł o jakiej długości w którym dniu?
A w międzyczasie pojawia nam się jeszcze pytanie o autora tekstów xD
 
Podoba mi się , że rundy konkursu urodzinowego są coraz bardziej wymagające nie takie na odwal się , aby byle jaka Ameba z IQ 2 to rozwiązała chyba ,że idzie na łatwiznę i robi jakieś ksero. Dlatego Mam nadzieje ,że rozwiązania zostaną uwidocznione , aby zobaczyć kreatywność graczy :)
 
Do góry