Konkurs video - dyskusja i pytania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Na wyniki będziemy czekać prawie miesiąc z wielką ciekawościa
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdybym brał udział w tym konkursie marzyłbym o zajęciu 2 miejsca - 400 bryłek
po co komuś jakiś pendrive (z naklejką/wydrukiem) InnoGames o pojemności 4 GB
Główna nagroda jak dla mnie jest śmieszna ponieważ pendrive pojemności 4 GB kosztuje 30-50 zł a 400 bryłek to kwota 40 zł płacąc smsem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na pewno będziemy czekać !
Ciekawe ile powstanie filmików.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja już film zaczalem tylko mam czas miesiac wiec napewno go ulepsze ale jestem za tym żeby czas trwania filmu zostal zdecydowanie podniesiony. Co to za film mający 15 s albo 45. Powinno być przynajmniej nie przekraczający 2 minut.

A jeżeli chodzi o nagrody. Kolega napisal mądrze.
Ja tak samo wybralbym 400 brylek a sam pendrive mam w domu.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Gdybym brał udział w tym konkursie marzyłbym o zajęciu 2 miejsca - 400 bryłek
po co komuś jakiś pendrive (z naklejką/wydrukiem) InnoGames o pojemności 4 GB
Główna nagroda jak dla mnie jest śmieszna ponieważ pendrive pojemności 4 GB kosztuje 30-50 zł a 400 bryłek to kwota 40 zł płacąc smsem.

Yyy, za I miejsce jest pendrive + bryłki, mój błąd, zapomniałem wpisać w ferworze fotografowania tego pena :p Już poprawiam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pen z 4GB ::DD:
Panowie i Panie to naprawdę śmieszna nagroda.
Podnieście poprzeczkę co?
 

DeletedUser16995

Gość
Gość
Yyy, za I miejsce jest pendrive + bryłki, mój błąd, zapomniałem wpisać w ferworze fotografowania tego pena :p Już poprawiam.

Witam serdecznie.
Oczywiście w konkursie startować nie będę jednak skoro jest taki piękny pomysł to mam małe zastrzeżenie co do nagrody.
Pendrive o poj. 4gb to się w obecnej dobie nie produkuje (wartość obecna to ok. 20pln) a ilość baryłek - powiedzmy szczerze jeżeli ma to być wartościowy bodziec to jest zdecydowanie za mało.

Jeżeli nagroda ma być czymś co ma przyciągnąć utalentowanych Graczy to albo powinna nie mieć wartości mierzonej w PLN a być nagrodą wartościową nie materialną na miarę wszystkich polskich światów (tutaj Administracja ma zapewne spore możliwości), lub niech Nagroda ma Wartość solidną.

Oczywiście mogę lekko przesadzić z racji że nagroda jest tylko takim małym pucharem za sam start i liczy się sama idea konkursu - co samo w sobie jest pięknym zamiarem.

Życzę Wam wszystkim pięknego Konkursu i .... dużo zdrowia.

Serdecznie pozdrawiam
Wild Zenon
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dajcie spokój, liczy się sama idea konkursu. Co z tego, że nagrody słabe? Zapewne nie ma w sprzedaży takiego pendrivea, więc on ma też wartość "kolekcjonerską".
Liczy się zabawa, nie nagrody, prawda? ;)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
W konkursach zawsze były bryłki. Wyjątkiem był konkurs w którym był iPod, ale to był konkurs międzynarodowy. Ten jest lokalny, są bryłki, jest pendrive. Więcej nie ma.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cieszcie się z tego co macie zawsze mogło być gorzej:meks:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak zawsze marudzenie. Jeżeli ktoś nie ma ochoty brać w nim udziału to niech nie marudzi, jeżeli jakiś grafik ma ochotę zrobić filmik i wygrać to niech próbuje. Pendrive ma wartość kolekcjonerską, wiadoma rzecz. Nigdzie w sprzedaży nie ma takich. Tu ma się liczyć idea konkursu, a nie nagrody. Sądzę że jakbyśmy dali 10k bryłek to i tak było by marudzenie że za mało, albo konkurs nie uczciwy bo nie każdy umie robić filmiki. Reasumując, jak ktoś chce wziąć udział niech się bierze do roboty. A marudy jeżeli nie chcą brać udziału, niech nie komentują. Życzę powodzenia osobą które mają zamiar startować :) Czekamy na Wasze prace ;]
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
A czy ten film video... możę być przedstawiony w postaci Slajdów... czy tylko film..? Bo chciałem go zrobić na PowerPointie.?? Można czy nie..?pif paf

W pawerpoincie raczej zrobisz prezentacje a nie film więc według mnie ten program odpada zupełnie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witaj Onufry
Filmik wysłany pewnie już zauważyłeś.
Moje pytanie czy film mogę udostępniać innym graczom,znajomym by mogli go zobaczyć?
Czy odpowiedzi na mój film będą wysyłane na email z którego film został przesłany? prosiłbym na priv tw lub ewentualnie suport.
Kto i ile osób decyduje o wygranych filmach ?

pozdrawiam
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Odpowiem hurtem:

1.Slajdy to raczej nie film. Minimum jakiejś animacji powinno być (nie tylko przeskakujące screeny). My to przyjmiemy, ale jakie będą szanse na wygraną? Pewnie marne.
2.Wyniki będą na forum przedstawione
3. Głosować będzie TWT
4. Z filmem można robić co się chce. Można go pokazywać innym. Na własne ryzyko. Jak ktoś skopiuje pomysł i zrobi lepszy to będzie potem problem, ale to już sprawa autora.
 

DeletedUser22369

Gość
Gość
Odpowiem hurtem:

1.Slajdy to raczej nie film. Minimum jakiejś animacji powinno być (nie tylko przeskakujące screeny). My to przyjmiemy, ale jakie będą szanse na wygraną? Pewnie marne.
2.Wyniki będą na forum przedstawione
3. Głosować będzie TWT
4. Z filmem można robić co się chce. Można go pokazywać innym. Na własne ryzyko. Jak ktoś skopiuje pomysł i zrobi lepszy to będzie potem problem, ale to już sprawa autora.

Acha. Dziękuję serdecznie postaram się zrobić filmik. Poprzez program ABC Video Roll 2.5.70. ??? Czy ten program pasuje..?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Narzędzia jakich kto użyje, to jego prywatna sprawa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
slajdy ? tzn? film oparty na obrazkach i screenach to nie film? mój ci się nie podobał? i ciężko Onufry skręcić coś w maximum 1 minuty sam wiesz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry