Konkurs video - dyskusja i pytania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Morda nie zgodze się z tobą, ja mam dużą część scenariusza już i zmieszcze się w jakieś 40 sec :).
 

DeletedUser182

Gość
Gość
slajdy ? tzn? film oparty na obrazkach i screenach to nie film? mój ci się nie podobał? i ciężko Onufry skręcić coś w maximum 1 minuty sam wiesz.

Tak jak pisałem wyżej. Mogą być slajdy jak ktoś chce a czy to się spodoba komisji to już zależy od komisji. Jak się spodoba większości to wygrasz, jak nie to nie wygrasz. Proste.
W minutę się nie da? Jak będzie najbliższy blok reklamowy, to zmierz sobie ile ma która reklama.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onufry ma racje resklama wlasnie trwa a my w tych 60 sekundach mamy pokazać to co mamy zalezy od wyobraźni.
Napewno filmikow przeslanych jest już bardzo dużo a bedą wysylane nastepnie. Moj filmik już jest gotowy i wynosi dokladnie 1 minute.
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
gdybym był mniej leniwy bym też zrobił :p
Te 500 pkt mnie nie przekonuje chociaż jeszcze nie wiem może się pobawie i coś zrobię ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł

A dałby ktoś jakiś pomysł.
Może jakieś info. co się zmieni w The West, jeżeli tak to proszę pisać. :eek:kul:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dziękuje za odpowiedz.

pozdrawiam i życzę każdemu uczestnikowi szczęścia :)
 

DeletedUser7299

Gość
Gość
Boże, czy tu naprawdę co druga osoba musi być nastawiona tylko na zysk?
Chcieliście wygrać bmw za zrobienie filmiku?
Przestańcie marudzić, być może nie mają funduszy a chcą zintegrować się z graczami itp.
 

DeletedUser279

Gość
Gość
Otóż to nie chodzi o zysk, czy nie wiadomo co... Liczy się zabawa i naciągniecie graczy do zrobienia czegoś innego :) Hmmm... Ja filmiku nie robię, choć widzieliście filmik z aktualizacji 1.31 mojej produkcji :p

Zastanawiałem się wiec, czy nie zrobić kolejnego z 1.32 i dać n konkurs, ale jeśli zrobię go po angielsku to będzie śmieszne ^^. Moja podpowiedź jest taka, że screeny każdy widzi na co dzień, a tu trzeba coś więcej, jakaś animacja flash, gif, lub w ogóle coś wypasionego... Głównie ma nie być statyczności, musi się coś dziać, tak jak w Reklamie Plusa, jest śmieszne i do tego reklama Wizyra. Coś się musi dziać, nie może być to monotonne.

Znam się trochę na tym więc daje wam rady takie.

Pozdrawiam, Onufry jak to usuniesz... ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem super pomysł od dawna nie robiłem filmiku i akurat taki pen drife jest mi potrzebny bo ostatnio zgóbiłem swój idealnie jakby dla mnie stworzony konkursik
 

DeletedUser

Gość
Gość
No ja mam pen drive, ale taka symboliczna nagroda od IG się przyda.
No a te 500 bryłek też...pif paf:traper:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam jedno pytanie:
Czy wszystkie albo chociaż pierwsza 10 najlepszych filmów zostanie opublikowana na forum ?

Pozdrawiam,
Doffe
 
Status
Zamknięty.
Do góry