Kruk629

kruK629

Członek obsługi gry
Serdecznie Witam,

Witam Was Serdecznie
Mam na Imię Paweł :)
Jeśli macie jakieś pytanie - zapraszam do zadawania.
 
Gratulacje! Witamy odpowiednią osobę na odpowiednim miejscu.
Co byś zrobił, gdyby się okazało, że za rok w Ekstraklasie będzie występował jeden klub z Warszawy, ale inny niż w tym sezonie?
 

kruK629

Członek obsługi gry
Gratulacje! Pierwsze moje pytanie to co sądzisz o Lechu Poznań? Pozdrawiam i powodzenia
Lech Poznań bardzo zawiódł w tej edycji Ligi Konferencji Europy, tak bardzo chcieli wygrać (nawet słyszałem, że niektórzy mieli zabookowane bilety do Pragi. Jednak Włosi pokazali im jak to jest grać w piłkę.
 

kruK629

Członek obsługi gry
Gratulacje! Witamy odpowiednią osobę na odpowiednim miejscu.
Co byś zrobił, gdyby się okazało, że za rok w Ekstraklasie będzie występował jeden klub z Warszawy, ale inny niż w tym sezonie?
Mówisz o Coco Jumbo Warszawa - o ten awans mogę być spokojny jeszcze kilka lat :)
 
Gratuluję nowego stanowiska mam nadzieje że zrobisz porządek z usunięto @stif32

//zmodyfikowano moderacja
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Lech Poznań bardzo zawiódł w tej edycji Ligi Konferencji Europy, tak bardzo chcieli wygrać (nawet słyszałem, że niektórzy mieli zabookowane bilety do Pragi. Jednak Włosi pokazali im jak to jest grać w piłkę.
Ciekawe kiedy ostatnio jakiś klub z Warszawy grał tak długo w pucharach... I nie liczy się starożytność
 
czy Planujesz być Aktywny na Forum jak i w Grze często i czy Planujesz wnieść nieco od ciebie,żeby przyciągnąć do Gry nowych Graczy i czy jak Nowi Admini i aktualnie którzy są nadal w składzie TWT planujesz spotkanie Graczy TWT z Graczami w Grze na żywo lub na team spiku lub na discordzie ?
 
Do góry