Kruk629

kruK629

Członek obsługi gry
Tutaj też sobie pozwolę zadać ważne pytanie czy ciebie też zmusili do tego stanowiska czy miałeś inna wizję na to co cię skłoniło aby zostać moderatorem ? czy aplikowałeś też na inne stanowisko ?
Kto miał mnie rzekomo zmusić do aplikowania ??
Z racji tego, że spędzam sporo czasu na Wescie i mając doświadczenie z innych gier, klanów (WoT, CS) postanowiłem samodzielnie zgłosić swoją aplikację. Udało się przejść rozmowę kwalifikacyjną i od dzisiaj jestem moderatorem.
 

kruK629

Członek obsługi gry
Witam, mam pytanie. Będziesz kasował <ocenzurowano> gracza XIUXIU?

//-Moderacja
@kruK629 będziesz sumiennie karał ludzi odbiegających od tematu obrażających innych oraz spamujących w temacie np ,, nie zesraj się ? które moim zdaniem jest bezsensowne i nudne.
Moim wyznacznikiem do usuwania postów interwencji jest regulamin forum - to on wskazuje kiedy mogę interweniować i zacząć podejmować odpowiednie kroki.

czy masz już jakieś Pomysły na Nowe Aktualizacje Do Gry lub nowe pomysły w jaki sposób ożywić Grę lub przyciągnąć Nowych Graczy albo czy masz Pomysły Na Nowe Sety do Eventów,Loterii lub pomysł na Nowy Event,Loterię którą byś dodał w Grze ?
Pewne pomysły powoli zaczynają się rodzić w głowie (pamiętajmy, że jestem dopiero drugi dzień), jak wykiełkują to pewnie będę chciał pomysły skonsultować z @Patelkowa @zartas oraz pozostałymi graczami Teamu pod kątem przydatności.
 
Moim wyznacznikiem do usuwania postów interwencji jest regulamin forum - to on wskazuje kiedy mogę interweniować i zacząć podejmować odpowiednie kroki.


Pewne pomysły powoli zaczynają się rodzić w głowie (pamiętajmy, że jestem dopiero drugi dzień), jak wykiełkują to pewnie będę chciał pomysły skonsultować z @Patelkowa @zartas oraz pozostałymi graczami Teamu pod kątem przydatności.
Bądź i rządź w/g regulaminu ,nie musisz czekać aż się coś zrodzi,opinia koleżanek i kolegów z wsparcia może być przydatna ale to Tyn odpowiadasz za to co się kręci
 

kruK629

Członek obsługi gry
@kruK629 Czy wejdziesz w zakład, że jak Lech zajdzie w europejskich pucharach dalej od pewnego klubu z warszawy, to ustawiasz zdjęcie agi radwańskiej jako profilowe na forum?
Zakład przyjęty @Paatryk02, ale jeśli pewny klub z Warszawy zajdzie dalej to ustawiasz sobie Herb Tego klubu z Warszawy jako profilowe, zakład stoi ?
Planujesz wybrać strzelbę gringo czy kapelusz na handel ?
Strzelba Gringo i Kapelusz bez Handlu
czy masz Plany odnośnie co można by Dodać z Okazji Sylwestra,Nowego Roku na TW gdy będzie się zbliżał Koniec 2023 Roku i zbliżał 2024 Rok na TW ?
Czy masz Plany na Wakacje i na Sylwestra w tym Roku ?
Planów jeszcze nie mam
czy Planujesz Wziąść Udział w Mistrzostwach Fortowych lub Pojedynkowych i być Aktywnym w Grze w Trakcie Eventów,Loterii ?
Jeśli będą jakieś eventy i regulamin nie będzie zabraniał mi startu to czemu nie
 
Do góry