Liga włoska

  • Rozpoczynający wątek Joe Buffalo
  • Data rozpoczęcia

Kto będzie mistrzem?


  • W sumie głosujących
    33
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
W tym temacie wszystko o lidze włoskiej;). Myślę, że mistrzem będzie Inter, kupienie Milito, Sneijdera i Eto'o dobrze wpłynie na ich styl gry. Już pokazali, ze raczej nie będą tęsknić za Ibrahimoviciem :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
też tak uważam bo przez ostatnie lata dominują a Milan staje się domem starców, sam Pato czy Ronaldinho drużyny nie pociągną
 

DeletedUser14342

Gość
Gość
A wedłud mnie Juvetus w tym sezonie wygra lige
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tyle, że podaj choć jeden powód, bo w tym temacie nie ma czegoś takiego, że pisze się: A wdług mnie wygra Juventus, albo a według mnie wygra Empoli.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja nie jestem jakimś pasjonatem ligi włoskiej, ale wydaje mi się że dzięki dobrze wydanym pieniądzom to Internazionale zwycięży w tym sezonie.
A tak z innej beczki ciekawi mnie jak przebiegnie mecz Barca- Inter w tą srodę.
Który z wymienionych napastników wypadnie lepiej :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślę, że Eto'o :) Ibra spisuje się gorzej w Barsie niż Eto'o w Interze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niedługo gra więc nie można powiedzieć. Za Interem nie przepadam :D.

Jestem bardziej fanem klubu ze Sieny, czy z Catanii :D.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wygra Juventus. Mają w tej chwili bardzo dobry skład, a szczególnie napastników.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No tak, Diego, Amauri - oni mogą wygrać ligę Juventusowi :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Inter - jak najbardziej tak, odszedł napastnik światowej klasy ale przyszedł równie dobry, a są jeszcze sneijder,a także milito który wg. mnie będzie królem strzelców serie A w tym sezonie.
Milan - niedoświadczony trener i to mówi samo za sibie porażka z interem remis z livorno, coż fani rossoneri poczekają kolejny sezon na swój milan.
Juventus - Myślę że będą walczyć z nerrazurri o scudetto, no chyba że diego i felipe melo się nie zgrają, warto też dodać wzmocnienie obrony - cannavaro i grosso.
Reszta ligi - Jak co roku Roma i Viola no może Genua Sampdoria i Napoli też się włączą w walce o LM.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Juventus - Myślę że będą walczyć z nerrazurri o scudetto, no chyba że diego i felipe melo się nie zgrają, warto też dodać wzmocnienie obrony - cannavaro i grosso.

I Caceres z Barcelony... Diego, Felipe Melo, Cannavaro, Amauri - to powinny być gwiazdy Juve w najbliższym sezonie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiesz martin to jednak nie jest najwyższa półka(przenajmniej w tej chwili) Cannavaro to raczej gwiazdorzył nie będzie, on jest typowym walczakiem w obronie i napewno jest bardzo wartościowy, co do pozostałych się zgadzam ale pewnie jak zwykle Alex del Piero też będzie w formie a do tego młody Sebastian Giovinco, to może być Juve które wygra scudetto :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciro Ferrara nie stawia na Del Piero, ale gdy kapitan Juve będzie w dobrej formie, to trener na pewno go wystawi. A co do powrotu Fabio do Turynu, to wypowiem się pozytywnie, bo powinien być wielkim wzmocnieniem obrony Juve, mimo 35 lat na karku :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Być może nie stawia, nie wiem bo nie oglądam ligi włoskiej, ja się interesuję głównie Barclays Premier League i Scottish Bank Premier League, czasami lubię obejrzeć ciekawsze mecze La Liga ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jednak Barca-Inter 0:0... No cóż, mogę powiedzieć, że remis był sprawiedliwy, bo obie drużyny grają na porównywalnym poziomie...
 

DeletedUser10888

Gość
Gość
ja jestem za internazionale , a na 2 miejscu sandporia genoa , dobrze sobie radza
 

DeletedUser3232

Gość
Gość
Juve? Non grazie.
Juventus nie ma podstaw do tego, żeby zdobyć Scudetto. Mają dobry start sezonu, ale to jest dopiero początek.
Inter powrócił na swoje prawowite miejsce w tabeli.
 

DeletedUser14342

Gość
Gość
Wkoncu Alex Del Piero wyleczył kontuzje i można poważnie myslec o zwyciestwie bo jakoś Amauri słabo w tym sezonie strzela
 

DeletedUser14342

Gość
Gość
Jak myślicie kto dziś wygra wielkie derby?
 
Status
Zamknięty.
Do góry