Liga włoska

  • Rozpoczynający wątek Joe Buffalo
  • Data rozpoczęcia

Kto będzie mistrzem?


  • W sumie głosujących
    33
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Zależy o jakie derby Ci chodzi:) są i derby Italii i derby Rzymu, mnie bardziej interesują derby Rzymu
 

DeletedUser14342

Gość
Gość
Chodzi mi o derby włoch czyli juve kontra inter ja myśle ze juventus wygra skromnie 1:0
 

DeletedUser

Gość
Gość
mimo że obydwóch drużyn nie lubię to będę trzymał kciuki za Juve, 2-1, 2 x Alex. Trzeba będzie sobie ten meczyk obejrzeć w necie
 

DeletedUser14342

Gość
Gość
No mecz zapowiada się ciekawie bedzie brakowało kilku podstawowych zawodników ale wkoncu to ubiegłoroczny mistrz i wicemistrz Włoch
 

DeletedUser

Gość
Gość
taki meczyk na sobotę to marzenie:) nie śledzę na bierząco ich sytuacji kadrowej więc nie wiem w jakich składach zagrają.
 

DeletedUser

Gość
Gość
no i bardzo dobrze, udało mi się trafić wynik:) dzisiaj czekam na derby Rzymu
 

DeletedUser

Gość
Gość
ostatnio tak, ale derby to derby, rok temu była podobna sytuacja a dostali baty:) ale niech wygrają , postawiłem na nich 10 zł:)
 

DeletedUser14342

Gość
Gość
Ciekawie zapowiada się ta kolejka Milan - Inter Juve - Roma
 

DeletedUser

Gość
Gość
2 najlepsze mecze w tym sezonie w jednej kolejce
Juve - Roma - Juve w kryzyzie i gra w kratkę, Roma na fali, poza tym Roma nie umie grać z Juve. W Juve zabraknie kilku graczy, a Romie tylko 2 zmienników. Osobiście postawiłem na moją Romę bo dobry kurs był, chociaż każdy wynik może paść. Może dwójka To-To coś strzeli.
Milan - Inter - chciałybm żeby Milan wygrał bo walka o mistrza dalej będzie zacięta do końca.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
No i Beckham się żegna z mundialem. Widziałem jego kontuzję w Eurogolach.. Niby nic, a ścięgno uszkodzone.. No cóż.. Widziałem porażkę Interu na wyjeździe z Catanią :eek: 1:3 i piękny gol Seedorfa. Liczę na Milan.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo ciekawie się zrobiło w Serie A na samą końcówkę, 3 zespoły będą walczyć o Scudetto do samego końca

1. Inter 63 58 - 28
2. Roma 62 56 - 35
3. Milan 60 49 - 29


Patrząc na kolejne mecze i niewygodnych rywali w następnych kolejkach:

Inter: Fiorentina na wyjeździe, Juventus u siebie
Roma: derby z Lazio, Sampdoria u siebie
Milan: Fiorentina i Juventus u siebie, Sampdoria na wyjeździe

Roma ma chyba najsłabszych rywali w ostatnich kolejkach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Roma, Milan i Inter wygrały swoje mecze więc na górze nic się nie zmieniło.
Już za tydzień:
Milan - Catania
Roma - Atalanta
Fiorentina - Inter
Więc szansa że Inter straci punkty i pozycję lidera w tabeli
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Spaletti widzę wierzy w Romę ;) No ale słusznie.. 22 mecze bez porażki, tylko boli odpadnięcie z Ligi Europejskiej :) Oglądałem II połowę meczu z Bari.. Blado, blado ale 3 punkty są :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kibicuje od kilkunastu lat Romie:) Ale nawet najwięksi optymiści nie spodziewali sie że po bardzo słabym początku sezonu teraz jest realna szansa na Scudetto. Co do Ligi Europejskiej/Puchar Uefa to Roma nigdy w niej umiała grać, tzw fatum:)
Liczę że Inter się potknie z Fiorentiną
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
W sumie to też lubię Romę. Na pewno nie w takim stopniu żeby śledzić ją na bieżąco, ale czasem się słyszy Eurogole czy wiadomości sportowe o Romie to lubie posłuchać ;) Mam kilkanaście takich klubów i życzę Romie mistrzostwa :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry