Limit ekwipunku

  • Rozpoczynający wątek psculkaa
  • Data rozpoczęcia

Limit Ekwipunku czy jesteś za?

  • Tak

    Głosy: 22 16,4%
  • Niewiem

    Głosy: 5 3,7%
  • Nie

    Głosy: 107 79,9%

  • W sumie głosujących
    134
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jak wiecie The-West chce wprowadzić limit ekwipunku ja osobiście nie jestem za tym, no bo jak wsadzą ograniczenie np. do 30 przedmiotów to kicha ja mam w tym momencie 180 rzeczy, a poza tym dzięki nim mogę wykonywać inne prace. Wypowiadajcie się co o tym myślicie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ograniczenie ilości przedmiotów w ekwipunku na pewno nie pójdzie tylko mi na rękę. Osobiście nie uważam, że to dobry pomysł, bo musiałbym zacząć pozbywać się części potrzebnych do zadań przedmiotów z plecaka. Ogólnie nie jestem pozytywnie nastawiony na wprowadzenie tego pomysłu do gry, ale jeszcze wszystko może się zdarzyć/zmienić i zobaczymy, co nasza szanowna Administracja wykombinuje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja dla odmiany jestem na tak, gdyż uważam że noszenie ponad 100 przedmiotów to jest lekka przesada. Masz pomyśleć co jest potrzebne a co nie, a nie nosić całego eq "The West" w plecaku. Sam noszę tylko to co jest najważniejsze a nie całego sprzętu- przedmioty na najbliższe zadania oraz stroje by je wykonać.

Więc TAK
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17187

Gość
Gość
ja jestem na tak trzeba nosić tylko to co niezbędne ,a nie jakieś śmiecie nosić ja noszę tylko te rzeczy co są do kompletów
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli jesteście poszukiwaczami/bobami to się nie dziwię że zrobicie wszystko by mieć jak najwięcej w plecaku. Ja żołnierz potrzebuję tylko ubrań z bonusami do walki, a reszta jest mi niepotrzebna. Wiem że około 10% zadań nigdy nie będę mógł rozpocząć, bo jest to niemożliwe-ale mówi się trudno. Ten temat będzie na zasadzie: żołnierz/zawadiaka vs. bob/poszukiwacz przygód
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
BOB

Jeśli jesteście poszukiwaczami/bobami to się nie dziwię że zrobicie wszystko by mieć jak najwięcej w plecaku. Ja żołnierz potrzebuję tylko ubrań z bonusami do walki, a reszta jest mi niepotrzebna. Wiem że około 10% zadań nigdy nie będę mógł rozpocząć, bo jest to niemożliwe-ale mówi się trudno. Ten temat będzie na zasadzie: żołnierz/zawadiaka vs. bob/poszukiwacz przygód

Moja klasa postaci to BOB i także jestem za limitami plecaka*.

*- oczywiście rozwiązanie to trzeba dobrze przemyśleć (im lepszy koń tym więcej możemy brać ze sobą, w miastach trzeba by utworzyć domki albo wynajmowane pokoje gdzie składowało by się graty itp. )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jako kolekcjoner przedmiotów, oczywiście na NIE! :) Chyba że wprowadzą, tam jakiś bonus, jakiegoś super konika, z którym można sobie targać ile się chce:) Np. można wprowadzić jakiś powóz, dzięki któremu nie ma limitu w plecaku a jest obniżona prędkość na mapie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem przeciw. limit byłby dobry tylko dla produktów, ale nie dla ekwipunku odzieży
 
na DE1 mam 1000 tytoniu, 1000 cukru, a teraz zbieram zboze... na reke mi tez nie idzie...
na PL7 mam... 484 przedmioty w plecaku...
mozna by bylo wprowadzic inny swiat, trudny, gdzie bylo by takie cos i kilka innych, nowych - utrudniajacych rzeczy ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na nie , gdyż dużo osób w tym ja zbierają itemki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
czy wy nei umiecie czytać ze zrozumieniem? z teg oco ja zrozumiałem z mapy na 2010 to będzie można powiększyć limit plecaka kupjąc więcej wierzchowców
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na nie...
Na 4 Św. jestem takim kolesiem, co wszystko chomikuje a traci tylko wtedy, gdy daje coś na questa :(
Więc by mnie to skrzywdziło :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
czy wy nei umiecie czytać ze zrozumieniem? z teg oco ja zrozumiałem z mapy na 2010 to będzie można powiększyć limit plecaka kupjąc więcej wierzchowców

umiemy czytać. a co, jak myślisz, jak jest lepiej? kiedy teraz mamy 1 konia i możemy targać ile chcemy, czy kupować 5 koni(kłusaków) za 12,5k żeby móc więcej targać? wolę jak jest teraz.
 

DeletedUser9641

Gość
Gość
Teraz jest dobrze i niech tak zostanie. Nie róbcie żadnego limitu.

PS: Gdzie mój poprzedni post?!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem ZA ale tylko i wyłącznie w przypadku kiedy właśnie wprowadzą te wierzchowce dla zwiększenia tego limitu. Do tego uważam że produkty sumujące się na jednym polu powinny być liczone jako zajęcie jednego miejsca z tego limitu (np 5 sztabek srebra= jedno miejsce, 10 butelek whisky=1 miejsce itp.) No i oczywiście ten limit mimo wszystko nie powinien być zbyt niski samo skompletowanie setów indianina, konowała, meksykanina, dżentelmena (lub tancerki), farmera i w ostateczności pielgrzyma zajmuje już sporo miejsca a jak wiadomo te sety odblokowują sporo prac więc warto je w ekwipunku trzymać. Do tego dochodzą sety pod pojedynek zarówno w obronie jak i ataku (lub nawet dwa w ataku przeciwko postaciom walczącym bronią białą lub strzelecką) +set pod forty + itemy i produkty potrzebne do questów + wiele innych przedmiotów szlacheckich i unikatów które również pomagają w odblokowaniu kolejnych prac. Z tego względu myślę że takie minimum to powinno być 100-150 miejsc + zwiększenie tego limitu przez wierzchowce. Sam osobiście mam w tym momencie w plecaku ok 300 rzeczy z czego tak po prawdzie do sprzedania byłoby z jakieś 50-60 max resztę uważam w takich lub innych okolicznościach za przydatną.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem za wprowadzeniem limitu jeśli zrobiło by się jakieś domki w mieście gdzie możemy składować przedmioty.Bądź wprowadzić powozy i konie które także zwiększały by limit.Ewentualnie wprowadzić obie propozycje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To jest kwestia ilości tych przedmiotów dla jednego konia. Jeżeli dla jednego Kłusaka przypadnie 10 przedmiotów oczywistym jest, że to utrudni gre. Jeżeli będzie można nosić 100 przedmiotów dla nie zrobi to różnicy, bo i tak mam max 40 ;)

///E


Edytuj posty, a raczej daj to w podpis ;) (Panel Użytkownika -> Edytuj podpis)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
jesli by nie bylo skladowisk to pomysl glupi. sam nosze wszystkie produkty jakie uda mi sie znalezc gdyz dosyc czesto wchodza nowe questy i juz sie nacinalem na to ze sprzedawalem neipotrzebne indyki a potem znowu musialem ich szukac
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie pomysł zły, z prostego powodu. Jeśli miało by być dzięki temu więcej realizmu w grze, to powinno się wprowadzić ciężar każdego przedmiotu w grze, gdyż jaka w tym logika jeśli gracz może mieć przy sobie np. 10 kamieni, 10 desek i 10 prętów (przedmioty ciężkie i duże), lub np 30 gwoździ :D.
Wprowadzenie ograniczeń musiało by nieść za sobą też wprowadzenie jakiś schowków lub powozów, by zadowolić kolekcjonerów. Z kolei powozy musiały by mieć opcję zaprzęgnięcia w nie od 2 do np 6 jednakowych koni, by zwiększyć prędkość. Wnioskując, gra musiała by ulec wielu poważnym zmianom, by wprowadzić jedną niewielką zmianę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja wypowiem się tak. Uważam, że wprowadzenie limitu w ekwipunku będzie z jednej strony bardzo dobrym pomysłem (urealni to grę, bo w końcu zaczniemy nosic w ekwipunku tylko najpotrzebniejsze rzeczy i zaczniemy to doceniac, a nie np. mam w eq 200 rzeczy w tym dużo produktów w które w ogóle mi się nie przydadzą) a z drugiej strony złym pomysłem (bo wiele graczy ceni możliwosc noszenia tylu rzeczy w ekwipunku, bo może gra przez to nie jest realna ale w końcu to tylko gra więc nie trzeba od niej zbyt wiele oczekiwac). Na koniec chciałbym podsumowac moją całą wypowiedź i po podsumowaniu tego nie mogę powiedziec gdyby to gracze mieli wybierac co bym wolał no ale jeśli zależy to tylko i wyłącznie od adminów, nie mam nic do gadania :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry