Limit ekwipunku

  • Rozpoczynający wątek psculkaa
  • Data rozpoczęcia

Limit Ekwipunku czy jesteś za?

  • Tak

    Głosy: 22 16,4%
  • Niewiem

    Głosy: 5 3,7%
  • Nie

    Głosy: 107 79,9%

  • W sumie głosujących
    134
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
NIE NIE NIE NIE NIE wielkie NIE ... oby tego nie wprowadzili ... bardzo dużo ludzi jest kolekcjonerami ... i co ? nagle muszą wszystko sprzedać?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem jak najbardziej na nie chyba że zrobią takie coś jak depo czyli miejsce w mieście gdzie będzie można zostawiać itemy. A jestem dlatego na nie ponieważ sam mam kilka kompletów ubrań które wkładam do różnych prac abym je mógł wykonywać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak najbardziej NIEEEEEEE, Dlatego ze jestem kolekcjonerem i wtedy ta gra straciła by dla mnie sens.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim celem w tej grze jest zgromadzenie WSZYSTKICH(o zgrozo) przedmiotów :D I co wtedy ??? Mam wszystko sprzedac ? To co ja zrobie z taką kasą ???
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na starych serwerach jestem na nie, ewentualnie na nowych - zniesienie limitu banku pozwala na chomikowanie kasy nie w przedmiotach ale w gotówce. A na starych światach wprowadzi za dużo chaosu. Zależy też jakie będą sankcje dokładnie, ale generalnie na nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam 544 przedmioty jestem na nie

Po co Ci tyle rzeczy? to właśnie dzięki osobom które noszą całe sklepy chcą wprowadzić ograniczenia..
Jeśli będzie możliwość jakiej sakwy na koniu czy depozytu w mieście to mi to nie będzie przeszkadzać, ja nie zbieram wszystkiego co mi się nawinie, jeśli wprowadzą limit do 200 rzeczy to mi to w zupełności wystarczy. Więcej i tak nie mam:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja nie nosze prawie wogule produktów (tylko te do aktualnych misji), a przedmioty nosze tylko te, które odblokowują jakieś potrzebne mi prace, wiec pewnie myślicie, że jestem na tak. Przykro mi ale sie mylicie ponieważ uważam, że czym wyższy poziom tym więcej potrzebuje przedmiotów i wolę aby było jak zawsze, bo jeszcze kiedy wejdą produkty z hp to pojedynkowicze teą będą musieli robić zapasy, a do tego trzeba prac, a żeby pojedynkowicz zrobił jakąś dobrą pracę potrzebuje różnych przedmiotów + jeszcze bedzie trzymał przy sobie zapasy na regenaracje hp. Nie będe więcej się rozpisywał, bo mi się nie chce, a jak sie rozpisze za bardzo to za raz książke wam o weście napisze :p heh.

Pozdrawiam Philic.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na "tak". Nie wiem po co nosić tyle rzeczy jak dużo osób nosi.
Ja sam nosze tylko: Produkty do zadań i drugie ubranie.
Ja myślę, że te ograniczenie powinno być tak do 40 rzeczy, a z koniem 80.
 
Ja zawsze niepotrzebne przedmioty sprzedaję, ale tylko te które się za często powtarzają wiec limit mógłby być do 70 przedmiotów, resztę można by transportować na koniu lub zostawić w mieście w swoim pokoju hotelowym.
 

DeletedUser9641

Gość
Gość
Jeśli byłby jakiś darmowy magazyn to spokojnie mógłby wejść limit. Ale jeśli nie to lepiej dla wszystkich aby go nie było.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdzieś na niemieckim albo angielskim forum TW swego czasu czytałem wypowiedź admina forum, że może to ograniczenie ekwipunku pójdzie w inną stronę: im lepszego masz konia tym więcej uniesiesz ale też im więcej przedmiotów i produktów tym wolniej się poruszasz. Ale ostateczny kształt może być zupełnie inny.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem zdecydowanie na NIE. Ja wolę miećwiecej przedmiotów w eq niż potem szukać ich po sklepach albo w qestach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie rozumiem tej dyskusji. Mówicie, że dzięki temu ludzie będą nosić przy sobie mniej przedmiotów a za to trzymać je w miastach. Pytam się: Co to zmieni?
Zamiast:
-wykonuję pracę
-zmieniam przedmioty
-wykonuję drugą pracę
Będzie:
-wykonuję pracę
-idę do miasta
-zmieniam przedmioty
-wykonuję drugą pracę

To bardziej przysporzy frustracji niż realizmu

Wiem że to zależy jaki byłby ten limit ale nie sądzę aby uniknięto sytuacji jak powyżej

na NIE
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9641

Gość
Gość
Nie rozumiem tej dyskusji. Mówicie, że dzięki temu ludzie będą nosić przy sobie mniej przedmiotów a za to trzymać je w miastach. Pytam się: Co to zmieni?
Zamiast:
-wykonuję pracę
-zmieniam przedmioty
-wykonuję drugą pracę
Będzie:
-wykonuję pracę
-idę do miasta
-zmieniam przedmioty
-wykonuję drugą pracę

To bardziej przysporzy frustracji niż realizmu

Wiem że to zależy jaki byłby ten limit ale nie sądzę aby uniknięto sytuacji jak powyżej

na NIE


To przecież nie musisz nosić przy sobie wszystkiego na przykład produktów. A choćby nawet do do wszystkich prac nie potrzeba 1000 przedmiotów.
Ale powiedzcie co to da że będzie gdzieś jakaś przechowalnia. Przecież to samo nosić przy sobie co w depozycie.
 

DeletedUser16460

Gość
Gość
Jestem jak najbardziej na nie, sam noszę setki przedmiotów w plecaku i do każdej pracy używam innych, więc troszeczkę by mi to grę ograniczało. Zależy oczywiście ile itemków moglibyśmy nosić ze sobą, ale i tak jestem stanowczo na nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przecież to jest idiotyczny pomysł....
Ja w tym momencie na świecie 10 mam ponad 200 rzeczy licząc bronie i produkty... :D
Ale by dali jakby to wprowadzili... A jakby wprowadzili, to co? Sprzedaj wszystko, albo jak wejdzisz na The Westa to większości nie masz, bo była aktualizacja?
Chory pomysł... :(
 

DeletedUser14213

Gość
Gość
Jestem na nie. Ludzie! Nie mówcie mi że mam brać sobie 30 najważniejszych rzeczy z ekwipunku, bo nie mam tam przedmiotów które mógłbym określić jako najważniejsze. Potrzebuje wszystkich moich 158 bo nie wiem czy przypadkiem nie wyskoczy mi zadanie (na jakiś event np) z polowaniem na bizony, do którego muszę mieć dobre ubranko bo bez tego ani rusz.
Pomysł natomiast byłby do przedyskutowania gdyby dali skrytki na przedmioty w banku.
 
Ja nie jestem kolekcjonerem.Może urealni grę ale mocno zaszkodzi.To jeszcze zależy ile.Bo jak 20 rzeczy to zostawia się bronie szlacheckie i kilka ciuchów do prac,Będzie gorzej z questami gdzie będzie trza zebrać sporo produktów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A czemu produkt sie nie przyda ? A jak mamy zadanie np przynieść 3 srebra to mamy je przy sobie to chyba łatwiej ... Osobiście jestem na NIE wielkie NIE
 
Status
Zamknięty.
Do góry