Limit ekwipunku

  • Rozpoczynający wątek psculkaa
  • Data rozpoczęcia

Limit Ekwipunku czy jesteś za?

  • Tak

    Głosy: 22 16,4%
  • Niewiem

    Głosy: 5 3,7%
  • Nie

    Głosy: 107 79,9%

  • W sumie głosujących
    134
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser9553

Gość
Gość
Mi również ten pomysł nie odpowiada - lubię zbierać przedmioty, np. wszystkie kamizelki, chusty, buty itp. mimo że nie jestem poszukiwaczem. Jeśli to zostanie wprowadzone będę musiał sprzedać kilkadziesiąt przedmiotów
 

DeletedUser16834

Gość
Gość
Ja obecnie mam koło 600 itemów... NIE!;)

Fakt 200 to whiskey;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja wgl zaproponowal bym zeby zrobili poprostu jakis budynek w miescie w ktorym by sie zostawialo wszystkie itemy i je segregowal mniejwiecej jak w sklepie ale za jakas tam oplata(automatycznie znow pieniadze sa potrzebne)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Punkt widzenie zależy od punktu siedzenia. Na jednym ze światów jestem pojedynkowiczem po reskillu. Wyprzedałem cały chłam i mam tylko wdzianko do ataku i obrony. I zwisa mi czy schowek będzie ograniczony do 30 czy nie.
Za to na innym świecie jestem bobem z nastawieniem na questy. Tu potrzebuję wielu kompletów ubrań by móc pracować w różnych miejscach. Ograniczenie schowka i dodatkowe wprowadzenie pokarmu uniemożliwi mi praktycznie grę.
I tu będę jęczał....

Ew rozwiązaniem było by wprowadzenie jednoczesne opcji magazynu w mieście. Za odpłatnością lub nie. Poziom magazynu umożliwiałby składowanie większej liczby przedmiotów lub za niższą opłatą. Samo wprowadzenie limitu jest bez sensu.

Gdzieś na niemieckim albo angielskim forum TW swego czasu czytałem wypowiedź admina forum, że może to ograniczenie ekwipunku pójdzie w inną stronę: im lepszego masz konia tym więcej uniesiesz ale też im więcej przedmiotów i produktów tym wolniej się poruszasz. Ale ostateczny kształt może być zupełnie inny.

Jest tylko jest jeden problem. czasem potrzebujesz konia setowego. Co wtedy. przesiadasz się z kłusaka na meksykańskiego osiołka i tracisz przedmioty ? Które ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na NIE.

Mam tak gdzieś 100itemów.
Jakby zrobiono ograniczenie to musiałbym sprzedać różne komplety i produkty a są mi one potrzebne do prac.
 

DeletedUser247

Gość
Gość
Ograniczenie eq to zupełna porażka, No chyba, że byłby gdzieś jakiś schowek, kufer, albo coś. w każdym razie nie podoba mi się to. Sam mam na s5 prawie 400 dzwonów okrętowych, a myśl, że musiałbym się ich pozbyć, przeraża mnie:eek:j:

Przeciętny poszukiwacz ma nieco ponad 1000 przedmiotów. Mam nadzieję, że to nie wejdzie...
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Jestem na WIELKIE CZERWONE NIE !
Teraz mam ponad 200 przedmiotów i co ? Ot tak mam się ich pozbyć? Co będę sprzedawał jeden komplet i kupował drugi bo mi się nie pomieści i potem na odwrót bezsens....
 

DeletedUser247

Gość
Gość
Nie jest w sumie napisane, że jeśli nie sprzedasz przedmiotów to ci znikną. Po prostu będziesz sobie biegał wolniej.
Nie ma się co denerwować na zapas. Pożyjemy, zobaczymy jak to będzie....
 
Status
Zamknięty.
Do góry