Listy gończe PEŁNE OPRACOWANIE

  • Rozpoczynający wątek bukimi
  • Data rozpoczęcia

Wprowadzić listy gończe?

  • Tak (lub "tak ale z poprawkami")

    Głosy: 226 98,3%
  • Nie

    Głosy: 4 1,7%

  • W sumie głosujących
    230
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ikona

Co do ikony powinieneś troche zmienić ikone bo inne ikon są bardziej w stylu rysunkowym;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co do ikony powinieneś troche zmienić ikone bo inne ikon są bardziej w stylu rysunkowym;)

1) W sumie tak, chociaż aż tak od konwencji nie odbiega

2) Wszystko jedno - Niemcy na 100% i tak by dali swoją ikonę - ja tylko szukam co się nadaje na Google grafika ;)


EDIT: dodałem w propozycji graficznej raporty o wyznaczeniu na nas nagrody. Moim zdaniem znajdowały by się w kategorii "inne" - tam gdzie zaproszenia i modlitwa...
 

DeletedUser

Gość
Gość
W związku z niezapowiedzianym umieszczeniem nowej opcji "Panteon" w rankingu przy nowej aktualizacji - nie ma już miejsca na osobne okno na listy gończe jak wstępnie proponowałem.

Dlatego jedynym rozwiązaniem byłoby umieszczenie rankingu nagród w powiązaniu z rankingiem pojedynków.

Dodałem "listę wyboru" taką jak obecnie jest w rankingu umiejętności.
W tym wypadku byłyby tylko 2 opcje: pojedynki (klasyczny, obecny ranking) oraz listy gończe (nowy ranking nagród wyznaczonych na danych graczy)

Tak by to wyglądało po zmianach:
wantedpanteon.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
A może coś takiego (robiłem w paincie)


Fajne - też o tym myślałem ale wątpię by planowali w którymkolwiek oknie wybór opcji "dookoła". Więc na wszelki wypadek przygotowałem bardziej realną do wprowadzenia wersję...

Np mam pomysł do ratusza ale tam też nie ma gdzie dać nowego przycisku...
 

DeletedUser

Gość
Gość
A grabarz, albo budynek szeryfa, jak wprowadzą.

Właśnie na budynek szeryfa liczę najbardziej.

Rozwiązałby się problem z:
- umiejscowieniem opcji "wyznacz list gończy"
- miejscem na ranking nagród
- ilością listów gończych ile może wyznaczyć 1 gracz (1 list na 1 pozoim rozbudowy)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiecie może jak budynek szeryfa będzie wyglądał ?? JA WIEM !!

village2.png


Patrzcie tez na to :

beztytulujp273.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ale jak zrobią szeryfa to chyba listy gończe u niego zrobią, jak nie to trzeba by nad tym popracować i do niemców.
 

DeletedUser

Gość
Gość
super pomysl dopracowany co do najmniejszego szczegółu ale ja mam jedne male zastrzeżenie chodzi o max wystawionych listów gonczych. Czyli zmienil bym na cos takiego: mozna wystawic tylko 1 list gonczy na raz dopiero gdy ktos wykona zlecenie lub gdy ty je anulujesz mozesz dac inny lis gonczy, mysle ze tak bedzie lepiej
 

DeletedUser7946

Gość
Gość
@up
co ty sie tak rospisujesz nikomu nie chce sie czytac co ty tam piszesz ze cos zle
pomysl swietny gratulka :d tylko problem jest ze duzo jest takich pomyslow lecz support ma wyje*ane na to i robi se te swoje uptade'y ktore nic nie daja :>
 
Status
Zamknięty.
Do góry