Loteria

  • Rozpoczynający wątek Neoqueto
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz, aby loterie były wprowadzone?


  • W sumie głosujących
    272
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Napisz, dlaczego oceniłeś tak, jak oceniłeś!

Z dzikim zachodem jakoś kojarzą mi się różne loterie np. stanowe...

Więcej w obrazkach:

loteria2.png


Będziemy mieli nowy przycisk z lewej strony (po co ta cała symetria?!)

elemele.png

Tak by wyglądało okno po kliknięciu przycisku. Wszystko jest na nim opisane. Oczywiście, wpłacić można tylko raz na tydzień. Pieniądze trafiają do portfela, nie do banku. Wymagania poziomowe nie będą istniały.

Będą możliwe 3 rodzaje raportów z loterii:

"Wziąłeś udział w loterii. Wyniki ogłoszone zostaną w dniu XX.XX.XXXX."

"Gratulacje! Wygrałeś loterię w dniu XX.XX.XXXX! Do dnia XX+7.XX.XXXX masz czas, aby potwierdzić wygraną i odebrać XXXX$. [przycisk potwierdź]"

"Niestety, nie zwyciężyłeś w losowaniu z dnia XX.XX.XXXX. Może następnym razem ci się uda."

Wyniki losowań podane oraz pieniądze trafiające do Gotówki były by korzyściami dla mało zarabiających pojedynkowiczów, swego rodzaju podpowiedziami.

Pozostałe 50% z puli trafia do skarbu państwa (czyt. Onufry).

Jest to tylko i wyłącznie urozmaicenie gry, danie szansy niższym poziomom, wygładzenie przepaści pomiędzy poziomami chociaż w nieznacznym stopniu i w kwestii pieniędzy.

Większy zarobek oraz modlitwa nie będą miały zadnego wpływu na wyniki losowań.

W każdą niedzielę losowany byłby wtedy jeden spośród wszystkich graczy, którzy kupili los.

Korzyści dla multikont są znikome, gdyż i tak wygrywa tylko jedno z nich, a pozostałe tracą pieniądze (50$).

Szukałem i nie znalazłem.

EDIT:

Żeby ukrócić masowy przypływ gotówki, powiem, że 1% z kumulacji otrzymuje zwycięzca, a ten jeden procent mnożony jest przez jego poziom. A bo mi Mic222 otworzył oczy.

Zwycięzca nie będzie mógł już nigdy wziąć udziału.

EDIT2:

Nie 1%, tylko 0.1%.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tym razem jestem na nie. Trochę bez sensu, bo czy 1 poziom mógłby wygrać kilkadziesiąt tysięcy i wymiatać przez resztę gry? Czy można by było kupić kilka losów? Jeśli tak, będzie to swego rodzaju nie fair w stosunku do młodych graczy, którzy łatwo dadzą się nabrać i stracą pieniądze. Jestem przeciwikiem każego rodzaju hazardu w TW. Nawet w takiej pozornie niewinnej formie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście, że jeden los. Zapomniałem dodać, że jeśli raz w życiu wygrałeś - już nigdy nie będziesz mógł wziąć udziału. I... eee... Mic... Ty zawsze jesteś na nie :D.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Albo moze wprowadzic ze sa grupy 0-10lvla moze wygrać 1000$ i 10-20lvl cos wiecej moze wygrac itp.
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
fajny pomysł, dobra grafika (lepsza niż moja :D)
urozmaiciło by to grę

Jestem na TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo dobry pomysł, dopracowany technicznie i graficznie, przemyślany i urozmaicił by grę. Jednak pomysł z progami lvlowymi też dobry

Na TAK

Edit.
Tylko raz na zawsze?? eee...To lipaa, raz na miesiąc będzie lepiej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Na tak, ale zgadzam się z kolegą wyżej : raz na miesiąc możnaby wygrać. Jeszcze jedno : Należy wygrywać CAŁĄ sumę kumulacji no i jeszcze jedno :D. Należy ograniczyć liczbę graczy do 100 na jedno losowanie no i jeszcze jedno:rolleyes: : Losowanie odbywałoby się co 3 DNI.
 

DeletedUser20609

Gość
Gość
już miałem dać na nie i komentować że to nie ma sensu bo jakiemu noobkowi by się przyfarciło i do końca gry by koksił a tu na końcu piszę że tylko raz wygrac i wygrana zalezy od lvla bardzo mądre.
wielkie zielone TAK
urozmaiciło by to bardzo grę. A sam pomysł bardzo dopracowany.. i jeszcze ta piękna grafika :p
 

DeletedUser12361

Gość
Gość
A od czego zależała by kumulacja?Bo teraz zrozumiałem że jak 10 lvl wygra(kumulacja 17 000) to otrzymuje 7 000 a pozostałe 10 000 zgarnia Onufry:confused:

Pomysł ma dość duże szanse na wprowadzenie na tak
 

DeletedUser

Gość
Gość
A od czego zależała by kumulacja?Bo teraz zrozumiałem że jak 10 lvl wygra(kumulacja 17 000) to otrzymuje 7 000 a pozostałe 10 000 zgarnia Onufry:confused:

Pomysł ma dość duże szanse na wprowadzenie na tak

Onufry to taka przenośnia, pozostała kasa przepada. Pomysł fajnie dopracowany ładna grafa na TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dopracowany pomysl. Powinno byc takie cos jak ktos pisal, ze 1-30 levele dostaja mniej kasy... i zniesc to ze mozna wygrac tylko raz, no bo wygrasz i dalej juz nie masz tej frajdy :<
 

DeletedUser

Gość
Gość
i zniesc to ze mozna wygrac tylko raz, no bo wygrasz i dalej juz nie masz tej frajdy :<

Tego akurat nie można znieść, bo potem byłyby skargi, że konkretny gracz wygrał kilka razy. A przedziały poziomowe niczym się nie różnią od mnożenia przez level.
 
Czyli mam rozumieć, że w kumulacji jest 20 000$ i ja, mając 70 lvl wygrywam, to dostaję: 1%*20 000$*70 = 200$*70 = 14 000$ ?
Dużo trochę wychodzi, może dzielić to przez 2 jeszcze? Ja jestem na tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czyli mam rozumieć, że w kumulacji jest 20 000$ i ja, mając 70 lvl wygrywam, to dostaję: 1%*20 000$*70 = 200$*70 = 14 000$ ?
Dużo trochę wychodzi, może dzielić to przez 2 jeszcze?

Tak, dokładnie tak jest. No i tego nie będę zmieniał, przecież jak np. wygrywa się w takim lotto szóstkę, to jakieś tysiąc wypłat jest, nie chciałbyś trochę czyjejś kaski? ;)
 

DeletedUser21608

Gość
Gość
Super pomysł ładna grafika ale gdyby można to by robić tak zeby było 2 zwycięców i po połowie dzieliliby się nagrodą i oczywiscie ograniczenie do 100 jak ktoś już tu pisał.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm zdawało mi się że team thewest chce wyjać kase z gry a nie ją jescze mnożyć ta gra i tak jest łatwa.Na nie.
 

DeletedUser11341

Gość
Gość
Hmm zdawało mi się że team thewest chce wyjać kase z gry a nie ją jescze mnożyć ta gra i tak jest łatwa.Na nie.

Przecież nikt tu kasy nie mnoży. Zwycięzca nie dostaje całej kasy, a to znaczy, że reszta (całkiem spora) przepada :>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na tak, jednak nie wiem czy to wejdzie, jest już w planach Poker.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fakt, może to kolidować z Pokerem, ale za dobre opracowanie jest plus
 
Status
Zamknięty.
Do góry