Loteria

  • Rozpoczynający wątek Neoqueto
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz, aby loterie były wprowadzone?


  • W sumie głosujących
    272
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł wręcz wspaniały :D I opracowanie graficzne jeszcze lepsze :) Podziwiam Cię, Neo za ten pomysł :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Super pomysł ! :I:
Będzie fajnie w późniejszych etapach, bo stawki będą miały sześć 0.
 

DeletedUser

Gość
Gość
świetny pomysł. co z tego, że najprawdopodobniej nie było takich loterii 200 lat temu. co z tego, że pewnie go nie wprowadzą, bo chcą wyciągnąć kasę z serwerów. i tak jestem na tak, pomysł bardzo dobrze opisany, grafika jest, przemyślane jest wszystko... chyba jeden z najlepszych(razem ze Stacją Kolejową) pomysłów na naszym forum;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmmm...bardzo ciekawe i ładnie obrobiony graficznie pomysł, lecz ja bym tutaj zmienił że płaci się do loterii tylko 50$ i nie można wygrywać ile kto chce razy, za to loteria nie była by w mieście tylko w forcie wtedy miałbyś mniej szans na wygraną przez to że np. 3 miasta grają, powiedzmy ze gra 30 osob i ty wygrasz 30x50$ 15 000$ im wiecej graczy tym mniejsza szansa na wygraną im mniej to tym łatwiej trafić lecz pula jest o wiele mniejsza. Mi coś takiego by pasowało. To była moja sugestia, rób jak chcesz oczywiście popieram to i dam swój głos.
 

DeletedUser

Gość
Gość

Tak pisałem, a nie widziałem, aby ktoś edytował mojego posta, wybaczcie jeśli było to faktem, nie chcę dyskusji.

Edit: Aha, już rozumiem. W Photoshopie nie można sprawdzać pisowni, co potwierdza tylko jak poziom mojego języka jest drastycznie niski, wybaczcie.

Edit2: No chyba że tak :D.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tak pisałem, a nie widziałem, aby ktoś edytował mojego posta, wybaczcie jeśli było to faktem, nie chcę dyskusji.

Edit: Aha, już rozumiem. W Photoshopie nie można sprawdzać pisowni, co potwierdza tylko jak poziom mojego języka jest drastycznie niski, wybaczcie.

Spoko,
to po prostu odezwało się moje zboczenie zawodowe hmpf

[Offtopic mode off]
 

DeletedUser20327

Gość
Gość
dobre, można zarobić w 1 sekundę kilkadziesiąt tysięcy

na tak::D::eek:kul:::)::eek:j:o_O;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja jestem na nie!! ponieważ admini TW chcą zrobić żeby duże lvle miały sens gry i miały na co wydawać pieniądze a nie je jeszcze zarabiać!! chyba ze jedynie to by zrobili dla małych lvli..
 

DeletedUser20327

Gość
Gość
ja jestem na nie!! ponieważ admini TW chcą zrobić żeby duże lvle miały sens gry i miały na co wydawać pieniądze a nie je jeszcze zarabiać!! chyba ze jedynie to by zrobili dla małych lvli..

dla małych lvli? żeby w sekundę kupili sobie DBS'a i tylko czekali do 45 lvl'a?
 

DeletedUser

Gość
Gość
tylko wiesz z tego co zauważyłem to teraz jest kase łatwo zdobyć... ja np zanim te targi weszły itp. żołnierzem kase zbierałem długo i nie miałem tak dużo za prace... a teraz... 35 lvl i 70 tys. miałem wiec jeżeli ma kupić bron na 45 lvl to itak ją kupi itak!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dlamnie głupio że raz można wygrac a potem już nie ma gry >.< lepiej by było tak że można kupić max 5 losów tak jak w totolku ale te 5 losow kosztowalo by 500$ i można grać ile się chce
 

DeletedUser

Gość
Gość
Genialne jak wszystkie twoje pomysły. tylko jedno mi nei pasuję. wolałabym właśnie tak że zgaria się CAŁĄ sumę niezależnie od poziomu. Przecież raz na całę życie taka wygrana a jakieś 20k $ to wcale nie tak dużo. a jak wygra to 1 lvl to ma szczęście i tyle :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
TAK

Jestem za TAK w końcu o to tu chodzi aby coś było nowego i żeby można zarobic itp. :I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
A może zamiast gotówki można by wygrać nagrody rzeczowe?
Wartość "fantu" zależałaby od zgromadzonej puli.

Dzięki temu też bardzo niski level nie miałby aż takiej korzyści z wygranej. Swojej wygranej nie mógłby założyć, a jedynie ją sprzedać za (porównywalnie) niewielką kwotę lub czekać na wyższy poziom.

Wygraną w loterii mogła by też być skrzynka.
Wielkość puli wpływałaby na jakość losowanej skrzynki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No ładny pomysł tylko że nie fajne jest to że można wygrać tylko raz i powiem dlaczego
1. Nie byłoby skarg bo nawet jeśli ktoś wygra kilka razy, to co? Każdy ma takie same szanse i akurat koleś ma farta :p
2. Jak by była mała kumulacja to 2 raz przydałoby się wygrać ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja widze to troche inaczej
kupon/talon 100 $ losowanie raz dziennie np o 21.

kupno talony powoduje zwiekszenie puli wygraniej 10 $ ( 10% )

Każdy może wziąść udział codziennie
Nie rozumiem dlaczego po wygranej juz nie można brać udziału czy to realne ?? nie wydaje mi sie..
każdy może grać codziennie nie ważne czy kiedys wygrał czy nie

To jest realna loteria. Stawiam na tak ale nie odpowiadają mi warunek że wygrana eleminuje z lotteri i losowanie raz w tyg.
 
Status
Zamknięty.
Do góry