Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Powiedzial wczoraj, ze mecze rozegra i poda wyniki. Pewnie przy dobry wiatrach za tydzien będą -.-... a na sprawozdanie nie licz, to dla niego zbyt duzy wysiłek.

DeletedUser

Gość
Gość
Kupujący: Misiek (Arsenal)
Sprzedający: William Gallas (Real Madryt)

2. Chelsea – Inter 2:2, strzelcy: Drogba, Di Maria/Sneijder, Pazzini
3. Liverpool – Real 2:1, strzelcy: Gerrard(k), Carroll/ Alonso. Czerwona kartka: Xabi Alonso, żółta kartka: Carragher. Kontuzja: Forlan: 15 dni.
4. Man Utd – Barca 1:3, strzelcy: Rafael/Bale, Villa, Xavi
5. Arsenal – Manchester City 1:1, strzelcy: Ribery/Tevez

Kontuzja oznacza: ów gracz nie może brać udziału w treningach, sparingach i meczach w okresie tych 15dni.
Czerw kartka wyklcza zawodnika na kolejny mecz
2 żółte kartki w osobnych meczach wykluczają zawodnika na kolejny mecz.

Krótki opis meczy:

1. Mecz kontrolował Milan, jednakże nie potrafił wykorzystać nadarzających się sytuacji. Bayern biegał za graczami Milau jak dzieci na podwórku, zero zgrania. Po tym, jak w 47' Jeffren sfaulował w polu karnym Ibrahimovicia, do piłki podszedł Pato i z łatwościa pokonał Valdesa. Mecz był bardzo nierówny.

2. Mecz dość wyrównany. Gracze Chelsea mieli minimalną przewagę posiadania piłki, jednakże Inter dobrze sie spisywał w obronie. To on pierwszy trafił do bramki. Po samotnym rajdzie Milito, piłke wyłozoną na 20 metr w siatce umieścił Sneijder (27'). Na odowiedź Chelsea długo czekać nam nie kazali, Schweinsteiger wspaniale dośrodkował, a piłkę główka w siatce umieścił Drogba. Gracze Chelsea poszli za ciosem i w 59' po samotnym rajdzie piłkę w bramce strzeżonej przez Cesara umieścił Di Maria. Długo mecz był spokojny, gdy w ostatniej minucie do bramki trafił Pazzini.

3. Straszny mecz w wykonaniu "Królewskich". Pierwsze minuty nie zapowiadały, że ten mecz Real ukończy w 10 i kontuzją. Do 35' mecz był bardzo spoojny i wyrównany. W 38' do bramki strzeżonej przez Reinę trafił Xabi Alonso. Do przerwy było spokojnie. Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy sam na sam był Suarez. Xabi postanowił, ze nie będzie się cackał i brutalnie zaatakował go od tyłu. Alonso ujrzał czerwona kartkę a Suarez był opatrywany przez lekarzy. Na szczesce wyszedł z tego cało. Do 11 podszedł Gerrard i ośmieszył Casillasa. Była to 49'. Real probował znów wyjść na prowadzenie i w 72' prawie i się to udało. Jednakże Carragher sfaulował Forlana tuż przed polem karnym. Forlan wylądował na ławcę z kontuzją, a Carragher zobaczył żółta kartkę. 27m to dla Ronaldo można powiedzieć wymarzona sytuacja. Jednakże strasznie kiksował i piłka poleciała w trybuny. W 85' po łądnej akcji Carroll trafił do bramki Królewskich i mecz zakończył się porażką realu.

4. Mecz na Old Trafford był w zdecydowanej mierze zdominowany przez Barcelonę. OD pierwszej minty byli zdecydowanymi faworytami. Manchester bez żadnych wzmocnień przystąpił do meczu z lekką niechęcią. W 6' po wspaniałej katalońskiej akcji piłkę w siatce umieścił Garetk Bale. Dalej mecz przebiegał w znacznej przewadze Barcelony. W 28' po symulacji Naniego i rzucie wolnym dla Czerwonych Diabłów piłkę w siatce umieścił wbiegający Rafael. Duma Katalonii postanowiła odrobić straty i w kolejno w 42 i 58' do bramki trafili Villa i Xavi po wspaniałych "Katalońskich" akcjach. Mecz zakończył się i potwierdził, że Katalończycy są w świetnej formie.

5. Ostatni mecz tej kolejki był zdecydowanie nudny. Do bramki gracze The Citiziens trafili dopiero w 82', a z rzutu wolnego Ribery trafił w doliczonym czasie gry. Mecz był bradzo nudny i nie wart opisywania. Mnóstwa straonych piłek i mało zgrania.

Gość
Jestem szczerze mówiąc zadowolony ze swojej drużyny, bo mimo żadnych transferów poradziłem sobie. Mam jeszcze takie pytanie czy aukcja jest dziś nadal aktualna?

DeletedUser

Gość
Gość
Tak, aukcja dziś. Jednakże chciałbym ją przenieść na 17:30:) Pasuje?:)

DeletedUser6310

Gość
Gość
Felerna ostatnia minuta. Inter fuksem ukradł 1 punkcik :). Mogło być lepiej, ale mogło być też gorzej. Muszę popracować nad obroną, posiada ktoś może dobrego Śr. Obr. 85+? :p

DeletedUser

Gość
Gość
Wlochaty, i kto to mówi:p Pamiętasz spara? 2:0 dla mnie po pierwszej i pech w końcówce...:D i weź no Wlo odpisz na profila na temat transferu;)

Bramkarz: Manuel Neuer (84)
Obrońca: Bobby Moore (CB) (91) LEGENDA!!
Pomocnik: Ronaldinho (AMF, SS) (87)
Napastnik: Lukas Podolski (CF) (87)

DeletedUser

Gość
Gość
Hehe, na aukcji sie cackał nie będę, bo mam poważne braki ;/. O ile Alonso i Forlana moge zastapic rezerwowymi, to musze miec wieksza rotacje. Tak naprawde, moi piłkarze by to wygrali, zwyczajnie alonso by nie skosil, forlana by nie skosili i by bylo calkiem inaczej, a tak kiepsko. Cóż, przydatna lekcja na przyszłośc:) Tabelka powstanie pewnie wieczorem, mam troche na głowie dzisiaj, a ze juz do innego managerka robilem tabele, to niezbyt mi sie chce.

DeletedUser

Gość
Gość

O to budzety po transferach do godziny 16:26 dzisiejszego dnia. Co prawda piłkarze będą dopiero od wtorku, ale kase musialem wziac pod uwage, gdyz potem bedzie taki problem, ze po aukcji komus nie starczy na transfer (ktory wczesniej został zatwierdzony) - a budzetow minusowych raczej nie przewidujemy:).