Manager Mode - League Ten

  • Rozpoczynający wątek Master777
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nie ma powodów do obaw. Wyniki juz są, mecze zostały rozegrane, jednakże zostaną (przynajmniej tak chcemy) przedstawione w nieco inny sposob niz wczesniej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie tak:) Czkeam na jedną osobę i wyniki zostaną podane najszybciej jak się da.

1 remis
4 mecze na czyjąś korzyść
jedna czerwona kartka


Tyle narazie zdradzę:)


Na aukcji będa:
Bramkarz: Jan Tomaszewski (BR) (89)
Obrońca: Philipe Mexes (CB, SB) (84)
Pomocnik: Zinedine Zidane (AMF, SMF) (89)
Napastnik: Sergio Aguero (CF, SS) (88)

Aukcja odbędzie się o 20:00 na spikerii.
 

DeletedUser

Gość
Gość
2a6jj1y.jpg


Sprawdzcie czy sie zgadza, robilem na szybko.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na aukcji obecni byli: Ja, Wlochaty, William i mic

Bramkarz: Jan Tomaszewski (BR) (89) za 33mln do Realu
Obrońca: Philipe Mexes (CB, SB) (84) za 5mln do Realu
Pomocnik: Zinedine Zidane (AMF, SMF) (89) za 37 mln do Realu
Napastnik: Sergio Aguero (CF, SS) (88) za 39mln do Barcelony
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hihhi 75mln za 89, 89 i 84, jak na 89mln za Ronaldinho to nie duzo;D. Noo i 82 mln mi zostaly. Posstrafjam i zapraszam do mnie po jakies gorące transfery:).
 

DeletedUser6310

Gość
Gość


Wybaczcie, że się nie postarałem, ale robiona na szybko i pierwsza :). Na przyszłość postaram się już lepiej ::):
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ładnie Ci wyszła. Cóż, nie skomentuje postawy drużyny mica;D. Mysle, że moi pod nieobecnosc xabiego alonso spisali się całkiem ładnie. Do tego się wzmocnilem co powinno w przyszłości zaowocowac. Villa umocnil sie na czele tabeli strzelcow, a ja jestem na 3 miejscu tabeli druzyn, niedlugo bedzie 1; ].
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wyniki meczów przedstawione w bardzo ładnej oprawie :) Szkoda tylko, że nie byłem na tej aukcji, bo bym miał świetnego bramkarza za 33 mln, ale cóż.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taa, znowu widze małe nieporozumienie. Poprostu tak wyszło, master jest zmienną osobą, a i ma swoje zajęcia, więc nie zawsze moze zrobic to co mówi. Uważacie, że 33mln to mało? Licytowałem się do końca z każdym, np. włochaty wyciągnał ze mnie ile mógł:). Jesli uważacie to za przekręt, to zobaczcie,że ani ja nikogo tanio nie kupiłem, ani Master, a w dodatku on na nikogo specjalnie nie polował, tylko na aguerro. Aukcji będzie jeszcze dużo i tym razem będą musiały byc chyba zapowiadane na konkretną godzinę pare dni przed, bo wszystko inne nie pasuje..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiem, że nie wszystko wychodzi tak jak z Miśkiem czy micem, ale z tego co wiem, to Wy chodzicie do szkoły i możecie się uczyć albo olać sprawę z nauką, uczyć się teraz albo za dwa dni, ale ja chodze do pracy i nie mogę sobie przekladać tego, comi zlecą. Mam czas do tego i tego, to robię to najszybciej jak mogę i dlatego wychodzą te nieporozumienia. Mam nadzieję, że zrozumiecie. Osobiście postaram się, aby takich nieporozumień było jak najmniej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dajcie już Masterowi spokój, poświęca czas i stara się jak najlepiej. Wiem, że aukcja powinna być dzisiaj, no ok, ale trzeba pamiętać- on też jest człowiekiem, też ma swoje życie. Więc i tak powinniśmy się cieszyć, że Masterowi się chce poświecać czas:p
znowu z Wlochatym tracę 3 bramki, coś tu jest nie tak... chce ktoś potransferować?;]
Kiedy kolejne mecze? I aukcja?;)
edyszen:
Sprzedawca- Will(RM)
Kupiec- Ja(ACM)
Zawodnicy: Pirlo+32mln/Zidane
dowód- Willek potem potwierdzi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Szkoda, że remis, ale przynajmniej nie u mnie lecz u mica czerwona. :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Potwierdzam ów transfer Pirlo. Hihhi nieco się opłacało:D.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Tylko wiesz Master, gdybym ja zrobił taką aukcję w NMM to bym został "zniszczony" przez was. Spróbuj postawić się w sytuacji gracza, którego dajmy na to nie ma w domu, ponieważ wiedział że aukcja będzie nastepnego dnia (tu podaje przykład, ja tak nie mialem, ale wykluczyc tego nie można).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiem, miszczu, wiem. Postaram się, aby w przyszłości tego nie było:)
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Kupujący : Misiek
Sprzedający : William Gallas
Zawodnik : Diego Forlan
Kwota : 8.500.000 €
Potwierdzi Will.I.Am
 
Status
Zamknięty.
Do góry