Manager Mode Ligi Polskiej

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
To już wolę nie grać niż wziąć Śłąsk :D, mic222 pomyśl nad moją propozycją bo chyba jeden zespół dużej różnicy nie zrobi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Cenzurka... Zapomniałem i mój Ruch przepadł :(

Jutro, najpóźniej w poniedziałek.

To już wolę nie grać niż wziąć Śłąsk :D, mic222 pomyśl nad moją propozycją bo chyba jeden zespół dużej różnicy nie zrobi.

Robi bo się pucharu nie da rozegrać. Poza tym będą cyrki z kolejkami, pauzująca drużyna itd.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Budowniczy się wkurzy.
Daj 10 drużyn to w pucharze wystąpi 8 czołowych.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobrze mu tak:D. Potem nie bedzie chetnego na 10-ta druzyne i bedzie sie przedluzalo:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
w sumie racja, że chętnego nie będzie. podobnie było w NMM2...
kurde, jak na fonie wbiłem to Jaga tylko została, już się obawiałem, że Mic ją sobie zarezerwował:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobrze mu tak:D. Potem nie bedzie chetnego na 10-ta druzyne i bedzie sie przedluzalo:D

Obawiam się, że za kilka dni, możesz mieć bana...(to nie jest oczywiście groźba)
Swoją drogą mi pasuje, żeby było 10 drużyn :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Te twoje prowokacje.. (obawiam się, że za kilka dni możesz patrzec jak inni sobie w MM pogrywaja ^^)

Mic, robisz 10 druzyn? W jakiej formie przedstawisz składy?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mic pewnie składy zrobi podobnie jak Misiek w NMM- z tym, że skille będą po polskiemu- w końcu to fifa:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
No cóż, ja napisałem pod postem b777, że jeśli do 22 nikt się nie zgłosi Śląsk jest jego. Nie widzę powodu do wkurzania się.

Jest 8, bo naprawdę... chodzę do szkoły i nie mam tyle czasu co Misiek w wakacje. Chyba, że mogę wam składy za miesiąc podrzucić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No cóż, ja napisałem pod postem b777, że jeśli do 22 nikt się nie zgłosi Śląsk jest jego. Nie widzę powodu do wkurzania się.

Jest 8, bo naprawdę... chodzę do szkoły i nie mam tyle czasu co Misiek w wakacje. Chyba, że mogę wam składy za miesiąc podrzucić.

Ja jestem tylko wkurzony na will'a-bo chamsko nakierował Skamona na śląsk, żeby mnie wygryźć-btw.-a co jak ktoś będzie miał perma na forum? można przejąć wtedy drużynę takiej osoby? ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmm, chyba tak:p ale z takimi pytaniami to już do Mica.
Jutro, najpóźniej w poniedziałek.
masz na myśli składy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21608

Gość
Gość
grałbym gdybym mógł się zarejestrowac cały czas nie mogę może ktoś mi pomóc ja podrzuce informacje ktoś się zarejestruje ja je wpisze i zmienie hasło ktoś chetny?:?::?:
 

DeletedUser

Gość
Gość
eee... what the hell?
pisz normalnie. jeśli chodzi Ci o dodanie zespołu bądź dołączenie to mam dla Ciebie złą informację- wszystkie teamy zajęte.
gdzie zarejestrować? to "forumowy" mm, nigdzie nie musisz się rejestrować(wyjątki- forum, gadu:D)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21608

Gość
Gość
chodzi mi o to ze nie mogę się zarejestrować i chciałem podrzucić komuś informacje zeby mi się zarejestrował::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem tylko wkurzony na will'a-bo chamsko nakierował Skamona na śląsk, żeby mnie wygryźć-btw.-a co jak ktoś będzie miał perma na forum? można przejąć wtedy drużynę takiej osoby? ;)

Oczywiście.

Zrobiłem już Lecha, Wisłę, Jagiellonię i Koronę.

Overy w Wiśle są strasznie zawyżone, no ale cóż... będą więcej płacić na wynagrodzenia ;)

EDIT: Jeszcze muszę Excela zainstalować.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
lol o 20 też nie mogłem wejsć byłem na weselu jak już coś :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mogłem, zapomniałem i nie rozpaczam. A mam poważniejszy powód jak widać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry