Manager Mode Ligi Polskiej

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
@JF- trudno, B777 też miał pecha. cóż...
Mic, wyrobisz się chyba dziś ze składami, nie?;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A więc tak - jeśli zrozumiem fizykę to się wyrobię po południu. Jeśli nie to pewnie jutro będą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fizyka widze nie tylko moim katem:D. B777, ja nic nie zrobiłem tobie na złośc, chociaz moglem, bo mnie denerwowales, widzisz - było z Willem nie igrac, poprostu chcialem, zeby ktos szybciej wziął drużynę, poco do 22 bylo czekac?:)

Mic, będą limity co do graczy w drużynie? Będzie możliwośc wypożyczenia? Bedzie możliwośc rozegrania przedsezonowych sparingów?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zastanawiam się, czy jest możlwiosć, żeby moja mama łaskawie przestała czytać i zaczęła mnie pytać(jestem za młody na zawał, więc jakoś się przeżyje :D). Dział... siły w przyrodzie, prawo Pascala, dynamika Newtona i inne takie.

Limitu nie będzie, wypożyczenia będą, sparingi -raczej nie, ale to się jeszcze okaże. Wolę od razu ruszyć z ligą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra my Cię przepytamy :)
Dawaj: wzór na przyspieszenie, podaj jakieś urządzenie/przedmiot, w którym prawo Pascala ma zastosowanie... Jesteś w II klasie gimnazjum?
Jak idą składy?
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
a=v/t
a z prawem pascala to nie wiem, nie pamietam :p nie jestem fizykiem przecie :x
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra my Cię przepytamy :)
Dawaj: wzór na przyspieszenie, podaj jakieś urządzenie/przedmiot, w którym prawo Pascala ma zastosowanie... Jesteś w II klasie gimnazjum?
Jak idą składy?

Przykładem będzie, np:układ hamulcowy :D Kilka innych przykładów, to dmuchanie materaca, dętki, etc...
ogólnie dynamiki Newtona, prawo Pascala i przyspieszenie, to jedne z fajniejszych rzeczy w fizyce.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Eeee ja pozapominałem ;p Przewalona jest optyka. A kinetyka jest fajna owszem ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale to mic miał odpowiadać. Za podpowiadanie pała/lufa/bania/szmata/czy jak to się u Was mówi. Optyki i elektrostatyki nie lubiłem strasznie :)
 

DeletedUser19702

Gość
Gość
Ja dostane aż 4 z fizy ze sprawdzianu ale gdyby nie te głupie Paskale to ....
 

DeletedUser

Gość
Gość
zaraz, ja tez bym pomogl. szkoda, że nie ten poziom;D
Mic, jedziesz, pomożemy Ci, 5 dostaniesz, no dobra, 5+ i bedzie gitt:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mic, mozesz juz powoli wysylac sklady, jak cos to na gg jestem wiec mozesz przez gg wyslac dla mnie, szybciej bd chyba;)
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
William, sądzę że dużo transferów jak zwykle przygotujesz ;] Zresztą moja Korona też czeka na wymianę składów więc jc to zapraszam na #NMM ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ok, wbije:) Duzo transferow nie naszykuje, bo zanim overki poznam.. ale cos sprobuje dokupic:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry