Manager Mode Ligi Polskiej

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Znowu punkty tracę pechowo i dalej ostatnie miejsce w tabeli...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kurcze, no to się pomyliłem :/ Dobra, skoryguję to w rundzie rewanżowej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomyliles się, bo kolejki powinienes ustalic przed sezonem. Chłopie, brak Ci organizacji..... Ustal sobie jakis mecz na np. wtorek 20:00 i zrob wszystko, zeby to zrealizowac. Sklerozy chyba nie masz..
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Mic, zastanów się czy masz czas i chęci na robienie mm. Jest 2.XII a ostatni post był 28.XI. Jak masz to zamiar prowadzić to rób to rzetelnie, zresztą wspomnę twoje słowa dot. NMM jak mówiłeś, że twoje mm będzie bardziej interesujące i lepiej prowadzone niż moje NMM.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wtedy Twojego w ogóle nie było :p

Następne mecze(liga + puchar LIVE) rozegram w weekend i chyba od tej pory by uniknąć nieporozumień wszystkie mecze będę grał w weekendy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przeciez to ja się zawsze spóźniam ;ss. Mic, powiedz, że kończysz z tym i tyle, a nie nam oczy mydlisz:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poprostu z doświadczenia wiemy, że jutro jak rozegrasz mecze to z minimalnym czasem i bedzie 0:0 w każdym.. tak jak ja z ruchem bodajze..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak sie wtrącę i powiem, że chyba ktos tu nie ogarnia sprawy:) Bynajmniej tak wygląda z komentarzy:)
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
mic wiem że weekend to sobota i niedziela, ale skoro masz czas bawić się w typerki ekstraklasy czy tam skoków narciarskich to rozegraj te mecze i miej to z głowy. Jak masz coś zrobić to zaplanuj to odgórnie. Ja podczas NMM byłem niemile zaskoczony moim złamaniem rąsi, ale wszystkim się zajął Włochacz i jakoś poszło. Jak dla ciebie przeszkodą jest jakaś kartkówka czy sprawdzian to napisz sobie ściągawkę i tyle. Dla mnie w NMM przeszkody nie stanowił nawet gips na ręcę, więc porównaj siebie, który olewa po totalu swojego menedżerka, a mnie (będąc nieskromny :D). Chcesz to dociągnąć do końca? To ustal sobie jakieś dni meczów a nie piszesz, że teraz mam czas to zapraszam na #NMM na mecze. Później przychodzą 2 osoby i mówisz : achh.. myślałem że będzie więcej to kiedy indziej rozegram. Zastanów się...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z racji tego, że nie mam czasu ani chęci do rozegrania 2 rundy MMLP w najbliższym czasie są dwa wyjścia - dogramy sezon w ferie zimowe/wakacje lub skończymy go po 7 kolejce. Co wolicie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi i tak wszystko jedno, mało jestem zainteresowany co siętu dzieje, byle żeby Widzew wygrywał.
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi tam to rybka... możesz nawet sezon dokończyć w ferie. pytanie- kiedy masz ferie?;)
wakacje- bezsens. równie dobrze, można grać od nowa...
 

DeletedUser

Gość
Gość
aa, to jak tak to może być.pod warunkiem, że sezon się skończy w te ferie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie skoncz teraz i end. 1 miejsca nie bd mial, ale siary nie ma;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry