Mapa drogowa 2010

  • Rozpoczynający wątek BlackJack
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę że sporo żeczy się zmieni pewnie wszyscy już czekają z nie cierpliwieniem. Chociaż do do miskur życia to ja bym tego nie wprowadzał.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Się rozpisaliśmy troszkę oboje więc tylko wybiórczo Ci odpowiem.

Edit 2: Jestem ślepy, a opcja szukaj nie gryzie :) Znalazłem u siebie w poście gdzie pisałem o "sukcesie" ... no wiesz to była tylko taka przenośnia ;) po prostu nie wydaje mi się żeby doświadczony gracz napisał, że po wprowadzeniu nawet tego kupowania umiejętności ludzie od początku gry rzucą się na prace z dużą kasą, a nie expem. Każdy rozsądny gracz wie, że są różne etapy gry gdzie się zmieniają priorytety (ale ok tu mam na myśli graczy którzy zakładam chcą być jak najlepsi levelowo i szybko awansować, a nie takich co sobie wejdą kilka razy na tydzień np. po strzelać albo zapolować na bizony, a zgadzam się z Tobą tacy też mogą być i świetnie się przy tym bawić... tutaj zwracam honor).

Właśnie maiłem Ci pokazać gdzie to napisałeś :) ale widzę, że sam znalazłeś.

Takie podsumowanie decyzji. Mi się nie podoba sama idea tej zmiany, jest to podyktowane prostym powodem... w innych grach z takim rozwiązaniem długo nie zabawiłem. Jednak z drugiej strony jeżeli rozwiążą to w rozsądny sposób to może nie będzie tak źle - każdy kupi te 10, kilku 11 a pojedyncze osoby 12 jak tak to jestem jeszcze gotów to zaakceptować. Zobaczymy co będzie.

Pozdrawiam.
 
Nie wiem, czy było to już tu powiedziane (nie czytałem całości), ale wszystkie nowe atrakcje związane z wydawaniem dolarów mają swój głęboki sens - kupno premium "zarobek".
Niby jest dużo kasy w grze... Kto ją ma? Ja nie miałem pełne konto bankowe może z dwa razy (z premium i po skończeniu questu poszukiwacza). Przecież kupuje się ciuszki, a dla postaci walczących reskill to normalna sprawa. U mnie w zasadzie jest niekończący się reskill, bo grzebię, grzebię i dogrzebać się nie mogę ;) Ostatnio nawet na hotel nie miałem (mam na szczęście za friko 2 poziomy), a wyjście do pracy to 48 z miejsca ;)
Być może jakiś bob czy spokojny poszukiwacz sobie uzbierał maksa...

Tym niemniej będzie dużo miejsc do wydawania, trzeba zarabiać, zarobki zostaną zmniejszone, czyli bez premium się zarobisz, a nie dorobisz ;)

Kupno umiejek. Beznadzieja... Znów premium i zarabianie, bo każde kilka punktów cech zwiększa moje szanse na zwycięstwo. Żołnierz kupi 10 umiejek, wsadzi w taktykę, ma premium i już 20 takty więcej... Mało? Nic, tylko brać!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszyscy przesadzacie. Przecież i tak na pewno wszystkich zmian nie wprowadzą a niektóre będą trochę inaczej wyglądać. Jest powiedziane że to dopiero plany i nic nie jest pewne.
 

DeletedUser12264

Gość
Gość
Wbrew pozorom te zmiany nie są aż takie straszne - da się je zaakceptować no i gra będzie ciekawsza - jedno co będzie drażniło to chowanie się pojedynkowiczów po miastach i tylko krótkie ich wyskoki - tutaj prośba by tego nie zepsuli i by ochronę dane miasto dawało tylko członkom tego miasta i by tylko członkowie tego miasta stanowili ochronę. Dodatkowo fajnie by było żeby również atakujący dostawali wsparcie podczas atakowania kogoś w mieście jeśli w danym mieście przyjechali z nim jego kompani z jego miasta...

I tym sposobem były by walki miastowe :)

pzdr

Grothun
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wbrew pozorom te zmiany nie są aż takie straszne - da się je zaakceptować no i gra będzie ciekawsza - jedno co będzie drażniło to chowanie się pojedynkowiczów po miastach i tylko krótkie ich wyskoki - tutaj prośba by tego nie zepsuli i by ochronę dane miasto dawało tylko członkom tego miasta i by tylko członkowie tego miasta stanowili ochronę. Dodatkowo fajnie by było żeby również atakujący dostawali wsparcie podczas atakowania kogoś w mieście jeśli w danym mieście przyjechali z nim jego kompani z jego miasta..

No i będzie więcej r/o takich jak ja :D



Coś mi się wydaje, że poker wejdzie dosyć szybko, bo przeglądałem obrazki ze strony i natknąłem się na ten obrazek
img.php
i tam właśnie jest nowa zakładka "Gra".
 

DeletedUser17134

Gość
Gość
Mam pytanko czy będzie wprowadzona minimalna cena za przedmiot?? Np. Zakup Laski kosztuje $2800 (Wiem że to nie jest możliwe) a sprzedaż $1400. Więc jaka będzie cena minimalna i cena maksymalna??
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
a mi się podobają :)
fajnie że będą ciekawe prace ale szkoda że w lepszych pracach % kasy się obniżą :(

nie podoba mi się sprzedaż przedmiotów :mad: inni mogą sobie nawet utworzyć multikonta i wystawiać sobie przedmioty, to jest głupie! takie przedmioty jak np: laska albo pistolet graymonta w ogóle NIE POWINNY BRAĆ UDZIAŁU W HANDLU!:mad::mad::mad:

nie podoba mi się: Użycie produktów > dla czego nie ma bonusów na energię, tacy co pracują a nie pojedynkują się nie potrzebują HP (bo co innego mogą dodawać produkty jak nie energię i HP), to jest ułatwienie dla pojedynkowiczów:mad: i moim zdaniem eliksir powinien byc wartościowszy i powinno się go dostawać w pracy: pracuj jako konował

limit plecaka mi się nie podoba :(

poker spox :) ale żeby nie obniżać % kasy w pracach :(

surowce do budynków fajne ;)

bonusy dodatkowe dla postaci, bardzo fajny pomysł! :)

hazard - już się nie mogę doczekać :D

spodnie i paski tez bardzo fajny pomysł!
szkoda że troche potrwa zanim je wprowadzą :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
No i mam...
Po kolei w załącznikach pokazuję co się mi wyświetlało.Chociaż ciagle nie mam tego przycisku "gra".ktoś może wie,co tam trzeba wpisać w te wolne pole??
 

Załączniki

  • Gra1.jpg
    Gra1.jpg
    97,3 KB · Wyświetlenia: 42
  • gra2.jpg
    gra2.jpg
    94,8 KB · Wyświetlenia: 40
  • gra3.jpg
    gra3.jpg
    94,9 KB · Wyświetlenia: 40

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pytanie co do handlu.
Czy z gracze o 1 ip będą mogli handlować np ja z bratem ?

Tzn będzie możliwość handlu taka jak np metin2/margonem (każdy może z każdym) ?

I o co chodzi z tym :

"Ważny dla graczy pojedynkujących się bez miasta"
chodzi o pojedynki z npc ? czy z ludźmi ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14524

Gość
Gość
to jak w końcu stworzyć ten przycisk gra? może ktoś to dokładnie opisać?
 

DeletedUser2279

Gość
Gość
to jak w końcu stworzyć ten przycisk gra? może ktoś to dokładnie opisać?

żeby przycisk gra był widoczny musicie trochę pokombinować w kodzie... i to w operze... i ten przycisk będzie widoczny tylko do odświeżenia strony jak ktoś chce coś wiedzieć to PW tu nie będe tego pisał bo administracji sie może to nie spodobać.. tak jak było za pierwszym razem kiedy podałem info o grach...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zgadzam się ze wszystkim tylko nie z miksturami bo nie pasują do klimatu i do umiejętności za kasę wyżsę lvl bendom se nabijać umiejętności w brud niech ceny dla wyszych leveli bendzie drosza.
 

DeletedUser

Gość
Gość
CZAT - Na tak.
ELIKSYRI I JEDZENIE - Trochę to głupie, no bo co ktoś nam rozetnie mieczem ramie, to my sobie jemy kawałek mięsa i rana się od tego zagoi?? Nie lepiej wypić magiczny eliksir made in tibia. Na nie.
Limin Banku - Sam nie wiem...
Sprzedaż przedmiotów w sklepach dla obcych - Przydatne. Na tak.
Pojedynki na mapie - No nareszcie! Przecież do tej pory było zupełnie bez sensu. Ktoś jest przy pracu załóżmy podkuwanie koni, a my zamiast tam musimy iść do jego miasta, żeby go zaatakować, to co jego na ten czas teleportuje do tego miasta czy jak? Ogólnie pomysł fajny i wprowadzi dużo realizmu do gry. Na tak.
Pojedynek z NPS`s - Nie ma powodu do sprzeciwu, pomysł nawet fajny. Na tak.
Zasadzki - Bardzo fajne. Na tak.
Nieograniczone poziomuy budynków - Za mało informacji, żeby co kolwiek stwierdzić.
Pieniądze i szczęście - Nic dodadać, nic ująć. Na tak.
Listy gończe - Ten pomysł jest w moich top 3 najlepszych pomysłach z tego tematu. Na tak.
Poziom 100+ i nowe prace - Może być. Na tak.
Zakup punktów umiejętności - Ogólnie na nie, chyba że tak jak już w temacie pisaliście, że pierwsza umiejka kosztuje 500$, każda kolejna jest dwa razy droższa i ich cena nigdy nie maleje, to może wtedy na takie bardzo małe tak.
Limit Plecaka - Nie mam zdania.
Handel przedmiotami - Ten pomysł jest w moich top 3 najlepszych pomysłach z tego tematu. Na tak, ale powinna być do każdego przedmiotu cena maskymalna i minimalna.
Poker - Może być. Na tak.
Nowy system pojedynków - Sam nie wiem, ale chyba na nie.
Surowce do budowania budynków - No, będzie troche trudniej, ale fajniej. Na tak.
Większe bonusy postaci - Troche mało informacji, ale mimo to jestem na tak.
Miasto/degradacja budynków - Sam, nie wiem...
Hazard - Nie mam zdania, ale w sumie nie mam nic przeciwko.
Nowa strona główna - Czemu nie, zależy jeszcze jak będzie wyglądać, no i troche się do tej strony przywiązałem.
Gazeta - Ten pomysł jest w moich top 3 najlepszych pomysłach z tego tematu. Na tak.
Spodnie i paski - No właśnie jeszcze nie tak dawno się z kolegami śmieliśmy, że w the-wescie biegają golasy. :p Na tak.
Ogólnie bardzo mi się podobają pomysły. Moja ocena: -5 (na 6)
 
Status
Zamknięty.
Do góry