Medale

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20037
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz aby medale wróciły ?

  • Tak

    Głosy: 127 94,1%
  • Nie

    Głosy: 8 5,9%

  • W sumie głosujących
    135
Status
Zamknięty.
Tak!

W 100% popieram powrót medali. Ale ja, Old Shatterhand1 (teraz raczej Severus Snape) idę dalej. Nie tylko chce powrotu medali ale popieram też skasowanie osiągnięć! Co to za osiągnięcie znalezienie czapki w zbieraniu tytoniu? Osiągnięcie to coś wielkiego, np. wygrania masy walk fortowych. Po co jakieś głupie osiągnięcia którymi nawet się nie pochwalisz ani nie zaszpanujesz?
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
To strajkujemy i piszemy petycję o przywrócenie medali!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście na TAK.
Medale to coś co takiego co dodaje ulepszenia profilom, czymś na co się pracowało, czym się można było pochwalić.
Były one w swoim rodzaju ulepszeniem gry, ciekawostką. Na początku gracze nie wiedzieli jak zdobyć wszystkie, mieli zabawę do zdobywania informacji czy pytania kolegów. Niektóre medale można zdobyć w święta było także były niepowtarzalne. Zabierając nam medale programiści zabierają nam część zabawy tej gry - to tak jak bym nam zabrać zadania...
Liczę na to, że w końcu ktoś kto stoi za ich wycofaniem dojdzie do wniosku, że zamiast ulepszając grę niszczy jej smak i klimat.
Osiągnięcia to moim zdaniem chybiony pomysł można je zdobyć za "głupoty" co od razu daje złe światło temu chybionemu ulepszeniu.
 
kuba28777 napisał:
Oczywiście na TAK.
Medale to coś co takiego co dodaje ulepszenia profilom, czymś na co się pracowało, czym się można było pochwalić.
Były one w swoim rodzaju ulepszeniem gry, ciekawostką. Na początku gracze nie wiedzieli jak zdobyć wszystkie, mieli zabawę do zdobywania informacji czy pytania kolegów. Niektóre medale można zdobyć w święta było także były niepowtarzalne. Zabierając nam medale programiści zabierają nam część zabawy tej gry - to tak jak bym nam zabrać zadania...
Liczę na to, że w końcu ktoś kto stoi za ich wycofaniem dojdzie do wniosku, że zamiast ulepszając grę niszczy jej smak i klimat.
Osiągnięcia to moim zdaniem chybiony pomysł można je zdobyć za "głupoty" co od razu daje złe światło temu chybionemu ulepszeniu.

Brawo za tego posta! Apeluję o powrót medali!
 

DeletedUser20775

Gość
Gość
Dziś dostałam medal i mam go w pudełku
[report=56270407485581dd05]Zdobyto medal (Rozwiązanie zagadki)[/report]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak racja- medale można zdobyć ale tylko te z zadań! Gdyby je zabrali to zabrali by nagrodę, a poza tym w zadania trudno ingerować.
Innych jak na przykład za walki fortowe, zadania czy modlitwę już nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tak jak ktoś napisał mogło by być tak że medale zostały .Osiągnięcia mogą zostać ale zacząłem grać na Dakocie i Arizonie i co chwile dostaje jakiś raport ze zdobytym osiągnięciem i trochę mnie to denerwuje .

 
Oczywiście na TAK.
Medale to coś co takiego co dodaje ulepszenia profilom, czymś na co się pracowało, czym się można było pochwalić.
Były one w swoim rodzaju ulepszeniem gry, ciekawostką. Na początku gracze nie wiedzieli jak zdobyć wszystkie, mieli zabawę do zdobywania informacji czy pytania kolegów. Niektóre medale można zdobyć w święta było także były niepowtarzalne. Zabierając nam medale programiści zabierają nam część zabawy tej gry - to tak jak bym nam zabrać zadania...
Liczę na to, że w końcu ktoś kto stoi za ich wycofaniem dojdzie do wniosku, że zamiast ulepszając grę niszczy jej smak i klimat.
Osiągnięcia to moim zdaniem chybiony pomysł można je zdobyć za "głupoty" co od razu daje złe światło temu chybionemu ulepszeniu.

Super post. Popieram go. Jestem za powrotem medali!!!
 

DeletedUser22743

Gość
Gość
Ja też jestem na tak :D
Chcę medali za swoje osiągnięcia a nie jakichś śmiesznych raportów ...
Raport można sobie pożyczyć od kolegi ot co a medalu nikt nam nie pożyczy :)


ODDAJCIE NAM MEDALE !
 

DeletedUser17836

Gość
Gość
MAM PRAWIE 1kk I SIĘ DOWIADUJE, ŻE USUNĘLI MEDALE!
Po prostu wściekłość!!!

Przywrócić jak najbardziej!!!
 

DeletedUser27646

Gość
Gość
zgadzam się z wami dawać medale :I: ale co szkodzi żeby było jedno i drugie np. żeby w osiągnięciach pisało ile punktów brakuje ci do medalu ::):
 

DeletedUser26432

Gość
Gość
1)PRZYWRÓCIĆ MEDALE!
2)WYCOFAĆ OSIĄGNIĘCIA!

:&:
 

DeletedUser17836

Gość
Gość
Napisałem do INNOGAMES, ale to na pewno mało da...

JA chcieć medale!
 

DeletedUser16793

Gość
Gość
Muszą wrócić
Na św11 jestem rekordzistą. Posiadam 47 sztuk. Chcę zdobyć wszystkie...
Osiągnięcia mi zwisają... :) Owszem mam cel ukończyć wszystkie.
Ale tam się nie zagląda wcale! Patrzę na medale i widzę czy ktoś chodził na bitwy czy nie... np ;]
 

DeletedUser27647

Gość
Gość
O wiele lepsze były medale.
Osiągnięcia dostaje się za byle... byle co.

Po żeby sprawdzić te całe osiągnięcia trzeba trochę poklikać, a medale były od razu widoczne i gracz mógł się "popisać". 4 medale można było zobaczyć nawet bez rozsuwania pudełka. A teraz...

Uważam, tak jak poprzednicy, iż jest to oszustwo i totalne dno, mam nadzieję, że wycofają to, aczkolwiek wątpię, niestety.
 

DeletedUser26105

Gość
Gość
Jestem na tak. Osiągnięcia mogą być ale nie kosztem medali... Jedno nie musi wykluczać drugiego. Sam się szykowałem na awanturnika i zawadiakę a tu takie coś....
 

DeletedUser

Gość
Gość
podzielam twoje zadnie teraz po aktualizacji w profilach pojawiły się punkty osiągnięć wystarczy kliknąć zmienić z osiągnięć na statystyki i już widzi wszystkie statystyki więc
osiągnięcia nie są takie nudne no ale jednak każdemu po trochu brakuje medali
 

DeletedUser27647

Gość
Gość
Te całe osiągnięcia są za łatwe, no co to znaczy, że za byle co masz już osiągnięcie...
Ludzie niedługo nabiliby elitę walk fortowych, ale medalu nie dostaną...
A ludziom nie chce się grzebać w osiągnięciach, żeby znaleźć jedną rzecz...
Mi się szykuje złota strzelba, też medalu nie dostanę...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za złota strzelbę dostaniesz, bo to medal z questu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście na TAK.
Też nie wiem, dlaczego to wycofali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry