Medale

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20037
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz aby medale wróciły ?

  • Tak

    Głosy: 127 94,1%
  • Nie

    Głosy: 8 5,9%

  • W sumie głosujących
    135
Status
Zamknięty.

DeletedUser20449

Gość
Gość
Dokładnie tak jak napisałeś w pierwszym poście :D Chce zdobyć Elite zwycięstw fortowych :D
Osiągnięcia są spoko :) Mogą zostać ale medale fajnie by było gdyby wróciły :D
Na TAK!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poza tym wkurza mnie gdy kończę prace, a tu mi coś wyskakuje i muszę czekać aż zniknie.
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Skoro nie ma medali, to po co zostało pudełko?
Mogłyby wrócić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
System medali był fajniejszy. Osiągnięcia mogą być, ale są nudne, nie dają żadnych korzyści. Medale widzą inni gracze po wejściu na profil. Moim zdaniem powinny zostać ulepszone, a nie usunięte w zamian za system osiągnięć, który tak naprawdę nic nie daje. Podobają mi się co prawda niektóre opisy. "Zyskałeś osiągnięcie: Zjechany jak koń po westernie". Jeśli wszystkie byłyby zabawne, to by mi się podobały. Ale większość nie jest. pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
na TAK , sam na s11 nie grałem 2 tygodnie , była tedy aktualka a tu 50!!! stron osiągnięć , i weś to usuwajpif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przyznam szczerze, że wszedłem w dział propozycji ażeby założyć temat odnośnie medali, a tu taka niespodzianka:) Oczywiście, że jestem na tak. Te osiągnięcia to niewypał, no bo co mnie obchodzi ile ktoś przedmiotów sprzedał na targu czy też zdeponował pieniędzy w banku? Poza tym tak jak kolega wyżej wspomniał, raporty z osiągnięć są bardzo irytujące.
Medale dawały ten komfort, że były przejrzyste, pozwalały w dwie sekundy wyciągnąć odpowiednie wnioski. Osobę, która wpadła na pomysł zastąpienia medali, osiągnięciami powinno się pif paf ...

PS mam nadzieję, że nie wszytko stracone;] Na Huronie są pudełka na medale, tyle że wiecznie puste o_O


...
 
Nie będą puste, bo medale za questy można nadal zdobyć. I tak jak napisał kolega wyżej, nie traćmy nadziei i walczmy o więcej medali!
 

DeletedUser25442

Gość
Gość
Jestem jak najbardziej za powrotem medali
Mogli wprowadzić osiągniecie ale zostawić medale :(
Porażka
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja jestem za tym aby medale zlikwidować, ale dać możliwość "szpanowania" osiągnięciami. Wyjdzie na to samo.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja znalazłem flage i mi sie pokazało i bylo wyciagnij flage
 

DeletedUser27858

Gość
Gość
Ja chciałbym aby medale wróciły. Były fajne Można było się nimi pochwalić bez wklejania raportu w profil. Osiągnięć jest cała masa za byle co dostajesz nowe. Bez sens
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepiej żeby były medale i osiągnięcia medalami się można chwalić i punktami z osiągnięć :D co szkodzi The Westowi żeby medale zostały :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry