Metin2 vs Plemiona

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9786
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser9786

Gość
Gość
Grałem w obydwie gry i mam trochę doświadczenia ale niewiem którą wybrać.Może wy mi doradzicie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowanie plemiona. Metin cię uzależni i jest nieciekawy.

PS Daj ankietę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście plemiona Metin:
po pierwsze to gra dla dzieci do 10 roku życia po drugie plemion nie trzeba ściągać :) po trzecie na plemionach znajdziesz wielu normalnych ludzi ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jak już masz ściągać to na pewno nie metin2, wybierz już tibię przynajmniej angielskiego się pouczysz :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oby dwie mi się nie podobają.
A tak w ogóle nie mam czasu aby grać w inne dodatkowe gry.
The West jest najlepsze jest klimat jest gra jest zabawa.
Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie grałem ale widziałem ! to wyrażenie opada mnie z sił to jest totalne szajs 2d !
 

DeletedUser

Gość
Gość
"ja tez widziałem plemiona i to jest głupia gra "
Nie grałeś to sie nie wypowiadaj

EDIT: A swoją drogą od kiedy plemiona są w 3d ?:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
W 3d są od 2100 roku już niedługo:D:D .A co do pytania to plemiona, Metin to szajs (w obie gry grałem)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Metina trzeba ściągnąć,po za tym jakiś dziwny jest,nie przepadam za MMO tego typu.Plemiona mnie akurat pokręcujają.A więc (ta-ta-rat-ta-ta-ra-ta!) PLEMIONA.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli zagrasz raz w Metina, drugi raz nie będziesz chciał odejść.
Ciągle będzie w Tobie myśl o nabiciu 99 lvl.

Polecą plemiona, Ciekawa gra strategiczno-ekonomiczna.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zacznijmy od tego że porównanie tych 2 gier jest trochę nie na miejscu, bo plemiona to gra przeglądarkowa, strategiczna, a M2 MMORGP, akcja.
No ale skoro już musisz wybierać to polecę stanowczo plemiona, ale gdybyś jednak jakimś cudem wpakował się w Metina to broń borze nie PL tylko US (minimalnie wyższy poziom intelektualny i kulturalny).

Co do rozmowy o Tibii to za teksty typu "Tibia to przekleństwo" czy "nie grałem ale widziałem" powinny być warny. Grałem 5 lat temu, było fajnie, teraz już trochę się zmieniło, to nie to co kiedyś, ale tak czy inaczej żadna gra nie ma takiego klimatu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli zagrasz raz w Metina, drugi raz nie będziesz chciał odejść.
Ciągle będzie w Tobie myśl o nabiciu 99 lvl.
Że co? Ja nabiłem coś między 30, a 40 i odechciało mi się grać. Metin2 to nuuudy (przynajmniej dla mnie).
Grałem 5 lat temu, było fajnie, teraz już trochę się zmieniło, to nie to co kiedyś, ale tak czy inaczej żadna gra nie ma takiego klimatu.

Ech... Tibia nie ma już tego klimatu... Kiedyś wyczynem było wbicie 100 poziomu i wykonanie Annihilatora, a teraz? Lepiej nie gadać... Tibia przestała być "prawdziwą tibią" gdzieś w okolicach wersji 8.0 ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Metin jest zdecydowanie ciekawszą grą niż plemi0na:confused:
w plemionach jedyne co robisz to podbijasz wioski i je rozbudowywujesz w metinie masz dużo qestów możesz z kumplami iść na potworki :D to jest fajne w grze że możesz grać w 100 procentach z kolegami a w plemionach niema nic strasznie nudna gra której po osiągnięciu 20 wiosek trzeba zająć naprawde dużo czasu i w każdej chwili mogą ci podbić te wioski i stracisz to na co tyle pracowałeś;) a metina odłożysz i ci go nikt nie podbije wdł mnie jest uzależniający ale mi sie nudził po dwóch godzinach grania wracałem dzień później dopiero przynajmniej ze mną tak było i nie grają tam sami dziesięciolatkowie jak ktoś tu powiedział. Można tam spotkać dużo ciekawych ludzi;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciężko dwie tak odmienne gry porównać ;P
grałem w plemiona i powiem że jest to fajna gra ale jak dla mnie nudzi się po zdobyciu xx - xxx wiosek i jedyna fajna rzecz jaka nam pozostaje to ataki...;p
Za to w Metina gram (jestem jakby offline przez brak czasu[szkoła;(]) i dość mocno mi się spodobał.... nie powiem że da się uzależnić czy jak ktoś wcześniej mówił 99 lvl chce się zdobyć.... bo tak nie jest ;P wiem o kolega z gim ma 94 lvl i mówi że nudy są .... tak naprawdę to w obie gry warto pograć ale się znudzą po roku ( zależy od człowieka) ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry