Metin2 vs Plemiona

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9786
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Plemiona oczywiście Metin jest to głupia gra H*RA
 

DeletedUser13268

Gość
Gość
Metin szkoda gadać w to graja przeważnie małe dzieci bo jest po polsku pełno hackerów i dzieci neo bez obrażania nikogo grałem kiedyś w metina i to jest beznadziejne a jak już tak bardzo chcesz w to grac to graj nie na polskim serwie albo se z kumplami priva załóżcie polecam plemiona bardzo fajna gra po 2 milionach się nudzi ale w tej grze jest fajne ze może cie ktoś przejąc i koniec POLECAM PLEMIONA
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie można porównać gry przeglądarkowej z grą typu metin, bo to zależy kto woli jaki styl gry-ale metin szybko się nudzi-plemiona też :)-ale lepsze plemiona.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
to są 2 różne rodzaje gry więc nie da sie ich porównać metin2 -musisz mieć więcej czasu na gre , plemiona - wchodzisz 2 razy na dzień
 

DeletedUser16604

Gość
Gość
plemiona mietin uzależnia i stajesz się "dzieckiem Neostrady"
 

DeletedUser

Gość
Gość
wcale nie uzależnia , jak grasz non stop bez pohamowania to może ...
 

DeletedUser16604

Gość
Gość
metin tak właśnie sciąga zaczyna się od 15 min a kończy na 12 godz. dziennie
 

DeletedUser

Gość
Gość
jeśli osoby nie mają z kim wyjść na piwo i zamykają się w sobie to grają non stop ... sam grałem sporo czasu , ale nie kilka godzin dziennie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Metin2 uzależnia. Wiem, bo widzę na przykładzie moich kolegów. Jeden zada pytanie jaki masz lvl na Metinie? I cały czas mogą gadać i grać. Lepsze Plemiona gram na 19 świecie.
 

DeletedUser11191

Gość
Gość
plemiona w metina grają dzieci a po tygodniu robioł się z nich dzieci metina mam takiego kolege [nie życze mieć takiego matoła w klasie]
 

DeletedUser

Gość
Gość
plemiona znudziły mi się po zdobyciu 20 wiosek a w metina ni grałem więc się nie wypowiem:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Plemiona. Aktualnie gram , a w metina gralem i to nie wciaga , chyba , że takich ostrych dzieciaków. Wiem troche o uzalezniajacych grach (Tibia) i metin wieje nudą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zacznijmy od tego że porównanie tych 2 gier jest trochę nie na miejscu, bo plemiona to gra przeglądarkowa, strategiczna, a M2 MMORGP, akcja.
No ale skoro już musisz wybierać to polecę stanowczo plemiona, ale gdybyś jednak jakimś cudem wpakował się w Metina to broń borze nie PL tylko US (minimalnie wyższy poziom intelektualny i kulturalny).

Popieram gralem na PL i US wszystko fajne do czasu ale US angielskiego sie pouczysz i wieksza kultura. Aktualnie gram na csyt2.com i gram tylko aby spotkac sie z przyjaciolmi jak nie mam checi w realu.

Mimo to gralem tez w plemiona gra super ale tez do czasu.
Wez plemiona jak nie chcesz siedziec na kompie 4h dziennie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Plemiona bardzo dobra gra strategiczna tyle żeby coś osiągnąć trzeba nieco poświęcić jej czasu min 3 wejścia na dzień na początku w późniejszym etapie starczają 2.Lecz podczas wojny to można i całymi dniami siedzieć bo wtedy bardzo dużo się dzieje.Poza tym jak trafisz do ciekawego plemienia to i atmosfera zaj.. także naprawdę warto pograć jak się ma czas(ja skończyłem narazi bo brak czasu).I jak zaczynasz na plemionach to czekaj na start nowego światu.
A co do metina mmo jakich wiele na rynku obecnie mozesz pograć kiedy chcesz i nie musisz wchodzić co dzień.Nie grałem zbyt długo w tą grę więc o atmosferze zbytnio nic powiedzieć nie mogę.
Ale naprawdę to ciężko porównywać te 2 tytuły bo to 2 różne gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry