Międzynarodowy konkurs graficzny- dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19682

Gość
Gość
Bardzo ciekawy pomysł jest jeszcze sporo czasu to obrobię kilka tutków i myślę że wystartuje ...

A pytanie

Można tylko jedną prace czy więcej 2, 3 ?

THX
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
Jedną pracę można zgłosić do konkursu.
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Mam nadzieję, że Meneves nie może startować ;). Liczę na TOP20 w PL, zobaczymy czy uda się być w TOP3... Neoqueto, Misiek, gilek - do boju ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Teamt "Nowy Rok w The West"
Mam rozumieć, że chodzi tu tylko o sylwestra tak?
Czy coś innego też może być?
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Nowy Rok z dużej litery jest tylko jeden ;) Sylwester, 31 Grudnia/1 Stycznia - to jest temat pracy. A czy ujmiesz częściowo jakąś wzmiankę o nowym roku jako całości, zmianach, aktualizacjach itp. to już Twoja sprawa.
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Hmmm... nieważne co zrobi Neo - gratuluję mu pierwszego miejsca :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
meneves -gratulacje...

a jakieś wymiary konkretne tej pracy?

EDIT: sory nie dopatrzyłem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
Powstrzymajcie się z gratulacjami, bo to Wy będziecie wybierać która praca wygra. Równie dobrze może się Wam graczom spodobać jakaś praca, która pod względem technicznym będzie gorsza od innych, ale docenicie np. pomysł, poświęcony czas itp. Znakomita większość graczy, nie zna się na grafice i wcale nie jest powiedziane że wygra Meneves czy Neoqueto. Szanse oczywiście mają duże, bo ładnie "rysują", ale ja bym nic nie przesądzał. Pamiętacie prace z zeszłego roku? Tą wykonaną w paincie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie jest powiedziane, ale zapewne Neło albo Mene wykombinują coś, co i tak sprawi, że każdemu opadnie szczęka:p
może coś wykombinuję, choć i tak pewnie zbyt dobre mi nie wyjdzie:)
@Onu- tak, pamiętam tą pracę, i w nią jej autor włożył dużo więcej pracy niż trzeba włożyć w wiele prac z gimpa, bo on(autor) wszystko robił od podstaw...:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powstrzymajcie się z gratulacjami, bo to Wy będziecie wybierać która praca wygra. Równie dobrze może się Wam graczom spodobać jakaś praca, która pod względem technicznym będzie gorsza od innych, ale docenicie np. pomysł, poświęcony czas itp. Znakomita większość graczy, nie zna się na grafice i wcale nie jest powiedziane że wygra Meneves czy Neoqueto. Szanse oczywiście mają duże, bo ładnie "rysują", ale ja bym nic nie przesądzał. Pamiętacie prace z zeszłego roku? Tą wykonaną w paincie?


spójrzmy prawdzie w oczy, kto tu jest najlepszy na polskim forum? nawet nie będę próbował, za wysokie progi
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jakby wzięli udział w tym konkursie usserzy z graffiki... ::D:
 

DeletedUser182

Gość
Gość
spójrzmy prawdzie w oczy, kto tu jest najlepszy na polskim forum? nawet nie będę próbował, za wysokie progi

Hehe, na tej zasadzie to w sumie powinien przysłać tylko Mene, Neo i ktoś trzeci i nie będzie trzeba głosować :))
 

DeletedUser

Gość
Gość
A będą jakieś konkursy związane z filmem?tzn. zrobić w vegasie czy jaims mniej zaawansowanym programie jakas reklame czy cos.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wysyłam. Żartowałem, ale raczej nie wygram. Mene chyba nie weźmie udziału, on nie gra w TW i jest zbyt zajęty dla byle iPodów. Jaki to iPod? Nano, Shuffle, Touch?
 
Status
Zamknięty.
Do góry