Międzynarodowy konkurs graficzny- dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5501

Gość
Gość
A czy to ważne? W sumie tak, jaki jaki jaki? :D

A tak gwoli ścisłości, co ma twórca tego konkursu na myśli Nowy Rok w The-West? Mamy pokazać potańcówę meksykanina z meksykanką?
 

DeletedUser

Gość
Gość
albo Sylwestrowy bal:p
@Neo- myślę, że chodzi o Toucha. pytanie, o jakiej pojemności;)
ojj tam, nie ważne jaki:p ale jeśli Meneves nie weźmie udziału, to oprócz Neo awansują 2 osoby, ciekawe kto. no bo jak- Neo miałby nie awansować? to byłoby co najmniej dziwne:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
Jaki to iPod? Nano, Shuffle, Touch?

Zdaje się że nano.

A tak gwoli ścisłości, co ma twórca tego konkursu na myśli Nowy Rok w The-West? Mamy pokazać potańcówę meksykanina z meksykanką?

Tak jak napisałem w ogłoszeniu. Limit to Twoja wyobraźnia. Jak uważasz że potańcówka meksykanina z meksykanką to dobry pomysł, to zrób potańcówkę. Twoja sprawa.

Będą jakieś nagrody Pocieszenie czy Nie ?

Nie są planowane.
 

DeletedUser20250

Gość
Gość
Będą jakieś nagrody Pocieszenie czy Nie ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jest napisane, że są bryłki. Dla artysty już udział w sam sobie powinien być jakąś nagrodą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onu, a jeśli nie będzie u Was tych 20 prac(w co wątpię:p) to czy wszystkie automatycznie przeszłyby do etapu głosowania?
gdzie się będzie "odbywać" międzynarodowe głosowanie na prace z całego świata?
@up- Neo masz całkowitą rację, ale większość wysyła prace nie dlatego, bo chcą sprawdzić, jak wypada ich twórczość na tle grafików bardziej zaawansowanych, tylko żeby wygrać bryłki/ipoda
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Onu, a jeśli nie będzie u Was tych 20 prac(w co wątpię:p) to czy wszystkie automatycznie przeszłyby do etapu głosowania?

Tak. Jak nadejdzie np. 15 prac, to 15 będzie poddane pod głosowanie publiczne.
Z doświadczenia jednak wiem, że przyjdzie pewnie sporo prac w stylu screenshot z saloonu z wstawionym napisem "Happy New Year", więc będzie raczej "odsiew wstępny".

gdzie się będzie "odbywać" międzynarodowe głosowanie na prace z całego świata?

Na forum InnoGames (forum dla pracowników firmy wyłącznie).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam,
Jeśli ktoś chcę wrzucić swoją pracę na http://imageshack.us/ to nie polecam obrazki duże ładuję się powoli mam coś swojego. Jeśli ktoś chcę na w miarę dobry hosting wrzucić swoją pracę pisać gg 26233610
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onufry bież pod uwage tylko posty a nie rób ankiety , ponieważ dzieci neo z zazdrości będą głosować na te najgorsze prace.A tak każdy wypowie swoją opinie na temat danego foto;)
Pozdro.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Margines moich dzieci wynosi jakieś 7 procent, więc i tak te same 3 prace byłyby na pierwszym miejscu zarówno ze współczynnikiem dzieci neo jak i bez niego, no chyba, że ktoś by zaangażował 4chana :p. Branie pod uwagę postów byłoby zbyt karkołomne.

A ImageShack ja polecam najbardziej ze wszystkich, bo ma najmniejsze limity, a prędkość wysyłania/pobierania w przypadku tak małego obrazka nie ma znaczenia. Poza tym jest stabilny, bo jak najbardziej markowy. Dla bezpieczeństwa polecam również wrzucić na jakiś inny serwer, np. Tinypic, Photobucket.

@Down: Przeczytałem "Darujcie sobie znaki wodne", a jest "Dajcie".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
. Dla bezpieczeństwa polecam.

Właśnie. Zapomniałem o jednej rzeczy. Dajcie sobie znaki wodne (czy jak to się tam nazywa) w postaci swojego nicku. Konkurs jest międzynarodowy i ktoś może Waszą pracę wrzucić na konkurs innego kraju :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
He he Neo jak byś czytał w moich myślach ;] Nie będę brał udziału to oczywiste. Nagroda jest mało ważna liczy się dobra zabawa, jeżeli moje uczestnictwo lub innych naprawdę dobrych "grafików" owego forum miałoby wystraszyć lub zniechęcić usserów do rywalizacji to w końcu cały konkurs jest pozbawiony jakiegokolwiek sensu.

Pamiętaj userze forum the west, trzeba próbować! Kto wie, być może to Twoja praca zdobędzie pierwsze miejsce. Są różne gusta, a większość osób raczej nie będzie patrzeć na technikę wykonania, liczy się przede wszystkim końcowy rezultat. W końcu może zdarzyć się tak, że cudeńko stworzone przez jednego z graczy może być uznane za gorsze od znacznie mniej udanego dzieła, lecz dzieła z pomysłem, smaczkiem! W końcu to też się liczy... Nie przesądzajcie wyniku, próbujcie, bo zwycięzca to zagadka ... ;]

Pozdrawiam Meneves


PS. Wyzbywajcie się ripów, mam czujne oko, jeśli coś wywęszę to poproszę o plik rozłożeni-owy ;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam nadzieję, że Meneves nie może startować ;). Liczę na TOP20 w PL, zobaczymy czy uda się być w TOP3... Neoqueto, Misiek, gilek - do boju ;)


Może startować, ponieważ to gracze będą ostatecznie podejmować decyzję o 3 najlepszych pracach.

meneves -gratulacje...

no to pozamiatane...

Hahaha, bo zaraz padnę ;) ::DD:

Jak już men napisał, nie będzie startował, ja także nie, z powodu braku czasu ;)
Ale zachęcam wszelkiej maści-userów grafików czy to doświadczonych, czy to początkujących, czy to profesjonalnych czy amatorów, do wzięcia udziału w konkursie, gdyż takie zabawy nie tylko są pouczające, co polepszają nasze rzemiosło ;)

Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19682

Gość
Gość
He he Neo jak byś czytał w moich myślach ;] Nie będę brał udziału to oczywiste. Nagroda jest mało ważna liczy się dobra zabawa, jeżeli moje uczestnictwo lub innych naprawdę dobrych "grafików" owego forum miałoby wystraszyć lub zniechęcić usserów do rywalizacji to w końcu cały konkurs jest pozbawiony jakiegokolwiek sensu.

Pamiętaj userze forum the west, trzeba próbować! Kto wie, być może to Twoja praca zdobędzie pierwsze miejsce. Są różne gusta, a większość osób raczej nie będzie patrzeć na technikę wykonania, liczy się przede wszystkim końcowy rezultat. W końcu może zdarzyć się tak, że cudeńko stworzone przez jednego z graczy może być uznane za gorsze od znacznie mniej udanego dzieła, lecz dzieła z pomysłem, smaczkiem! W końcu to też się liczy... Nie przesądzajcie wyniku, próbujcie, bo zwycięzca to zagadka ... ;]

Pozdrawiam Meneves


PS. Wyzbywajcie się ripów, mam czujne oko, jeśli coś wywęszę to poproszę o plik rozłożeni-owy ;;)

a to zrób mi pracę będę wdzięczny :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
On nie prosi Nea (?) tylo Menego :p
Btw. Spróbuje coś wykombinować :D
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Nie będę brał udziału to oczywiste. Nagroda jest mało ważna liczy się dobra zabawa, jeżeli moje uczestnictwo lub innych naprawdę dobrych "grafików" owego forum miałoby wystraszyć lub zniechęcić usserów do rywalizacji to w końcu cały konkurs jest pozbawiony jakiegokolwiek sensu.

Wiesz to tak jakby za czasów gdy Małysz deklasował rywali, powiedzieli oni że nie ma sensu skakać bo i tak wygra Małysz :) Albo że nie ma sensu się ścigać w F1 bo w połowie sezonu MSC zdobędzie WDC.
Zastanów się jeszcze nad udziałem w konkursie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zastanowiłem się ;] Jeśli prace będą na tyle kiepskie, że szkoda by je nawet wysyłać w świat to mogę coś wyskrobać. Jak na razie liczę na Młodego, dam mu parę praktycznych wskazówek, trochę go nakieruję. Wierze w niego i wierze, że wszystkich zaskoczy ;] Kolejny szybko uczący się gość... Poza tym on pomaga w projekcie G-notes, wiec jestem mu to nawet winny ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry