miecz hernandeza (Hernanda de Soto)

  • Rozpoczynający wątek Cartus
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
No i nie wiem :/ może się wstrzymam i zrobię u indiańca :/ Zawsze będę miał możliwość na ten miecz, a tak to lipa 500$ jak przyjdzie tak i pójdzie. A mieczykiem można się szczycić :)

,,Najbliższej zimy z czapką z futra bobra na pewno nie odmrozisz sobie uszu." ciekawe czy to zdanie sheriffa coś znaczyło czy tylko tak po prostu jest powiedziane. Hmmmm... Jak ktoś wie więcej na ten temat to niech napisze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ja wybrałem u szeryfa wszystko :pP ale mam druga postać to nim zrobie bo akurat tam wale w siłe uderzenia :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
na 1świecie Anufia ma 3cz kartki w swoim profilu, jest zablokowana
 

DeletedUser10714

Gość
Gość
w 3cz. kartki jest właśnie napisane coś o mieczu
 

DeletedUser7529

Gość
Gość
ja mam 2 kartki śpiewnik i 58 lev ale zadanie z pułapkami przewaliłem i wziąłem od szeryfa zamiast Indiana i niestety zadanie z mieczem mi sie nie pokazuje szkoda ze na poczatku nie wiedzieliśmy ze takie wymagania są:mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja mam 2 kartki śpiewnik i 58 lev ale zadanie z pułapkami przewaliłem i wziąłem od szeryfa zamiast Indiana i niestety zadanie z mieczem mi sie nie pokazuje szkoda ze na poczatku nie wiedzieliśmy ze takie wymagania są:mad:

o tych wymaganiach wiadomo juz od prawie 3 miesiecy ;)
swoja droga u mnie wrecz odwrotnie - cz 3 bedzie w poniedzialek jesli znowu nie zaspie, ale brakuje cz 1 i 2. cz 2 to nie problem bo wystarczy dokonczyc questa, ale jedyneczka... mmmm ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam mógł byś mi powiedzieć jakich przedmiotów używałeś +134 umiejętności do pracy misjonarze.Też jestem budowniczym i również chciałem wykonywać tą pracę bo w przyszłości przyda się śpiewnik.Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam ;)

Kapelusz: Szlachecki melonik (+25)
Naszyjnik: Zielona chustka (+40)
Ubranie: Szlachecka skórzana kurtka (+38)
Buty: Szlacheckie kozaki jeździeckie (+31)
Broń: Najlepsza to trąbka (+18), a dla boba colty peacemakery, remingtony i finki.
 

DeletedUser7529

Gość
Gość
o tych wymaganiach wiadomo juz od prawie 3 miesiecy ;)
swoja droga u mnie wrecz odwrotnie - cz 3 bedzie w poniedzialek jesli znowu nie zaspie, ale brakuje cz 1 i 2. cz 2 to nie problem bo wystarczy dokonczyc questa, ale jedyneczka... mmmm ;)

tak ale ja tamto zadanie skopałem zanim sie te informacje na forum pojawiły
myślę że musisz mieć najpierw cześć 1 i 2 aby zadanie z 3 ci sie pojawiło ale na 100% nie wiadomo przekonasz sie w poniedziałek
 

DeletedUser

Gość
Gość
Łooł.. gratki za ten mieczyk. Nie wiedziałam że ta gra ma takie ukryte bajery!! :eek::rolleyes::D

Extra.. ja to dopiero 20 poziom mam ale pomału, pomału.. ;)


A nie wiecie czy jest gdzieś wogle opisane na forum przez jakiegoś admina czy coś taki spis zadań, gdzie również pisze o tych ukrytych misjach/zadaniach, co można zdobyć i wogle? :confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
@UP admini nie moga podpowiadac gracza w sprawach ukrytych zadan, jest to pozostawione nam do odkrycia


tak ale ja tamto zadanie skopałem zanim sie te informacje na forum pojawiły
myślę że musisz mieć najpierw cześć 1 i 2 aby zadanie z 3 ci sie pojawiło ale na 100% nie wiadomo przekonasz sie w poniedziałek

nie potrzebuje kartek 1 i 2 aby zrobic zadanie na kartke 3
 

DeletedUser

Gość
Gość
a mnie to szlag trafia, bo mam zrobione decyzje Indianina, mam spiewnik, mam lopate, mam kartke cz.2, mam dwie kartki cz.1 (sic!)....

tylko lvl 51:/

no nic. jeszcze 6 poziomow.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Flaga

A niewiecie jak zdobyć szybko Flagę w Obserwowaniu Fortecy?:confused:

Moze na to też jest konkretny dzień, godziny.. bo za nic nie mogę znaleźć:mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie ma czegoś takiego. po prostu próbujesz puki ci się nie uda
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale żeś pojechał teraz. hahaha. pomyliło Ci się z mieczem konkwisty. ten o którym tu jest mowa to podobno najlepsza broń w całej grze. na polskim serwerze tylko 1 osoba ją ma
 

DeletedUser

Gość
Gość
jest porównywalny do ostrej szabli kawaleryjskiej, ale można go nosić dużo wcześniej
 

DeletedUser

Gość
Gość
A czy ktoś kiedyś znalazł w jakiejś pracy 3 część kartki? i czy sie to da znaleść?
 
Status
Zamknięty.
Do góry