miecz hernandeza (Hernanda de Soto)

  • Rozpoczynający wątek Cartus
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser10888

Gość
Gość
koles ja mial ale zmienil ekwipun , a jak dla mnie najlepsza bronia jest siekiera drwala
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
Ciekawe

Ciekawe że lepszą bronią wg ciebie od takiego cacka jest siekiera drwala.
Każdy ma inny gust :D
 

DeletedUser7292

Gość
Gość
Możecie mi powiedzieć o jakie decyzje chodzi i na jakim lvlu??? Bo nie chcę sobie zaprzepaścić :]
 

DeletedUser4398

Gość
Gość
Ja na 3 świecie mam już wszystko: 57 poziom, Śpiewnik, wykonane dwie misje dla Indianina, łopatę, kartkę nr 2.....

brakuje mi tylko kartki numer 1 :\\
 

DeletedUser11166

Gość
Gość
Poszukiwanie skarbu
Motywacja
78%
Trwanie 2 godziny
Wynagrodzenie $ 25
Punkty doświadczenia 31 punktów doświadczenia
Szczęście
Kawałek kartki (część 1)

Nie ten świat :( lecz ciekawostka , wcześniej nie wykonałam jeszcze zadana dla Indianina.
 

DeletedUser4398

Gość
Gość
Już mam Trzecią kartkę

Nadal brakuje mi tylko kartka nr jeden.... :\\
 

DeletedUser4398

Gość
Gość
Choroba jasna.... Bardzo chce znaleść kartke nr 1, a dziś znalazłem trzeciego Granmontsa :mad::mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja w kwestii podsumowania jeżeli ktoś uważa że jest inaczej niech pisze !

1. Pierwsza kartka jest możliwa do znalezienia w pracach z dużym szczęściem (ja znalazłem w handlowaniu z Indianami)
2. Druga kartka jest możliwa do do znalezienia jako produkt w handlu (tak ja ją znalazłem)
3. Trzecia kartka tylko i wyłącznie na poziomie 57 (gracza) jeżeli podejmie się dobre decyzje (w zadaniach) na rzecz Indianina sabotaż oraz trzy rzeki (kruki było teraz są rzeki?) w poniedziałek o godz. 19.05 śpiewnik musi być jako produkt a łopata w ekwipunku, którą na miecz wymienia się u barmana.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie ma się co dziwić. Ja też szukam obecnie kartki cz. 1 w gaszeniu pożaru. Nadzieja jest cały czas (choć jest matką głupich). I denerwuje mnie to że znajduję inne rzeczy niż ta jedna wymarzona ;) ehh...
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
w takim razie wymarz sobie gramontsa(nie wiem jak to się pisze) to wpadnie kartka
 
Status
Zamknięty.
Do góry