Miecze i sandały 1 i 2

  • Rozpoczynający wątek Krystian96
  • Data rozpoczęcia

Jaka umiejętnosć twoim zdaniem jest najlepsza lub najważniejsza?

  • strength

    Głosy: 108 38,7%
  • agility

    Głosy: 36 12,9%
  • attack

    Głosy: 66 23,7%
  • defence

    Głosy: 14 5,0%
  • vitality

    Głosy: 16 5,7%
  • charisma

    Głosy: 9 3,2%
  • stamina

    Głosy: 6 2,2%
  • magicka

    Głosy: 24 8,6%

  • W sumie głosujących
    279
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jaka umiejętnosć twoim zdaniem jest najlepsza lub najważniejsza?
 

DeletedUser

Gość
Gość
w miecze i sandaly 2 jaki masz napisane u gury neame to postaw odrazu po nim neame, i zucaj kostakmi aż jakiś facio bendzie miał 124 agiliti chypa podajże to ten gość jest najlepszy
 

DeletedUser

Gość
Gość
w miecze i sandaly 2 jaki masz napisane u gury neame to postaw odrazu po nim neame, i zucaj kostakmi aż jakiś facio bendzie miał 124 agiliti chypa podajże to ten gość jest najlepszy

jest lepsza metoda:
wpisz dwa przecinki i losuj dopóki nie pojawi się gościu mający któryś atrybutów na 2500. potem usuń przecinki i graj ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jednak, jeżeli się wpisze jeden przecinek, wtedy może się nam pojawić byczu na pół mapy!
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam 17 lvl i dalej mi sie niechce, ale to z przecinkami dobre :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
o ile się nie mylę chyba jeszcze .randomize zmienia skille xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie do końca ... działa tak samo jak kod ... losuje z setem i skillami ,randomize
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiesz...
Tak naprawdę nie ma *najważniejszej*itp.
Każda jest ważna i tylko odpowiednie ich rozłożenie gwarantuje sukces!
Tak jak pojedynki w the west :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja nie ;p a jeśli chodzi o skille to ja daje najwięcej strength i troche mniej defence i vitality ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja gralam przez chwilke troszke mi sie dziwnie gralo a jesli choszi o skile to ja daje we wszystko po rowno kazda umiejetonosc jest przydatna z tym ze najwiecej w sile i w obrone i troszke w zrecznosc chociaz sa fajne czary wiec magia tez sie przydaje:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
A wiecie może czy się da tą grę zapisać? Jak tak to napiszcie, bo jeszcze do tego nie doszedłem ;)
 

DeletedUser3465

Gość
Gość
zapisac sie da tylko w 3 ;p
Kod:
http://img135.imageshack.us/img135/3118/sandaly2qm6.png
hyh
 

DeletedUser

Gość
Gość
w piątce tego magika nie mogłem rozwalić. ten co był pierwszy
 

DeletedUser

Gość
Gość
grałem jest ju pełna wersja

siema kiedyś jak grałem to miałem już automaton armor cały miałem i robiłem to na kodzie z dwoma przecinkami można też wyszukać typa z 2500 agility i zmniejszyć o jakieś 2200 agility i masz 2200 punkty na skille
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kod prosty. Trzeba jeden przecinek postawić i losować. Najlepszy tam wtedy jest taki kolos co mu tylko widać nogi i ma 5000 do strenght. Tylko trzeba ten przecinek usunąć jak się już kolesia wybierze bo jak się nie usunie to się gierka psuje i trzeba od nowa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry