Miecze i sandały 1 i 2

  • Rozpoczynający wątek Krystian96
  • Data rozpoczęcia

Jaka umiejętnosć twoim zdaniem jest najlepsza lub najważniejsza?

  • strength

    Głosy: 108 38,7%
  • agility

    Głosy: 36 12,9%
  • attack

    Głosy: 66 23,7%
  • defence

    Głosy: 14 5,0%
  • vitality

    Głosy: 16 5,7%
  • charisma

    Głosy: 9 3,2%
  • stamina

    Głosy: 6 2,2%
  • magicka

    Głosy: 24 8,6%

  • W sumie głosujących
    279
Status
Zamknięty.

DeletedUser2758

Gość
Gość
a ja całą 1 i 2 przeszedłem łatwa jest ta gra
 

DeletedUser

Gość
Gość
hm, słyszałem o tej gierce chodź obecnie w nią nie gram ;] ale może się przekonam i zajrzę :eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepiej ściągnąć Cheat Engine i możemy mieć miliardy kasy i po 2000 w każdej umiejętności.
 

DeletedUser

Gość
Gość
w miecze i sandaly 2 jaki masz napisane u gury neame to postaw odrazu po nim neame, i zucaj kostakmi aż jakiś facio bendzie miał 124 agiliti chypa podajże to ten gość jest najlepszy

nie no sory ale zagioles mnie tym "gury"xD


ja bym dawal aglity ale strenght to tylko wysokosc :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
STR to nie tylko wysokosc ;] to przede wszystkim sila uderzenia ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
hhe pamietam jak od zera zaczalem grac ;) Zrobilem typa na sile i na mieczyk - byl do bani. Nie moglem pokonac takiego rudobrodego skurczybyka:/

wkurzylem sie, znowu od zera zaczalem i zrobilem postac TYLKO na strzelanie i skoki.

Wylaczylem gre po 35 godzinach, bo juz mi sie nie chcialo. skakalem na caly ekran, kusza wszytsko rozwalalem - mialem dosc. Ale giera spoko ;)
 

DeletedUser6997

Gość
Gość
ja kiedyś miałem 34 lvl i dalej nie miałem ochoty grac
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie atack bo jak grałem z atakiem na 20 to pokonałem czterech chempionów
 

DeletedUser

Gość
Gość
Heh taki mistrz MIeczów napisal mi ze ma kody na strenght itp.Cheat Engine.Zrobilem se all po 10000 i dalej nie chcialo mi sie grac.Sciaglem pelna wersje 5 i tez byl mistrzem Cheat Engine.Ale ja zrobilem kody na specials Skills (Siła MIecza itp).Jeszcze sie sapal ze mu nie chce powiedziec.Dla mnie attack
 

DeletedUser

Gość
Gość
ehh uwielbiam to. W dwójce doszedłem do tego ogra w złotej masce...w jedynce nie tak daleko, a trójka wymiata. Ja zawsze daję do Strength i Defence.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja wpisałem ,, w nazwie zmieniłem hair style i syły mam "NaN" czyli więcej się nie da, czy co??
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak się dzieje jak uzywasz przecinków nie moz an czasam kupowac dobrych boni bo sie rzwla gra bez kodów przeszedłem 10 chempiona przeszedł bymalej ale wysiadły kroki :( później nie mogłem już pokonać tego 3 co jest świanką
 

DeletedUser4824

Gość
Gość
Najlepiej dawać wszystko w Charyzmę i rozwalać gości samym okrzykiem :), też dobre polecam :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja użyłem cheat engine-a i skakałem na całą mapę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry