Mit - polskie rozwiązanie

  • Rozpoczynający wątek micmicek
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22197

Gość
Gość
Można wykluczyć kwas siarkowy,filtrowana woda nie zareaguje bez katalizatora.
O jedną możliwość mniej :)

btw,nie wiem jeszcze jak stosować się do nowego regulaminu,ale dyskutując o wydarzeniu irytujacym wielu graczy to dziś na becie może stać się coś ciekawego.
 
§11 Zabrania się podawania na forum ID przedmiotów oraz publikowania wszelkich informacji dotyczących nowości, które nie zostały wprowadzone do polskiej wersji gry The West. Dozwolona jest dyskusja, bez podawania szczegółów dot. nowych przedmiotów, zadań, osiągnięć, loterii.


niestety chyba interpretować dosłownie - czyli buzia na kłódkę na temat wszystkiego co tyczy się betki :p
 

DeletedUser22197

Gość
Gość
§11 Zabrania się podawania na forum ID przedmiotów oraz publikowania wszelkich informacji dotyczących nowości, które nie zostały wprowadzone do polskiej wersji gry The West. Dozwolona jest dyskusja, bez podawania szczegółów dot. nowych przedmiotów, zadań, osiągnięć, loterii.


niestety chyba interpretować dosłownie - czyli buzia na kłódkę na temat wszystkiego co tyczy się betki :p

Jones starałem się wywołać dyskusję bez podawania szczegółów,co w sumie nie jest zabronione :)
Ale żeby nie było,zapomnijcie wszystko co powiedziałem,szczególnie o tej godzinie 20:00.
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Ten punkt 11 raczej do Mitu nie obowiązuję, gdyż jest to zdanie stare tak samo pewnie rozwiązanie jego i przedmioty nie są super nowe. A każdy chce poznać zagadkę, więc ....
Ale osobiście chciałbym poznać opinię Onufrego w tym wypadku :)
 

DeletedUser30261

Gość
Gość
Można wykluczyć kwas siarkowy,filtrowana woda nie zareaguje bez katalizatora.
O jedną możliwość mniej :)

Jeśli się nie mylę to kwas siarkowy może mieć tylko znachor, nie jest na sprzedaż ;) Lepiej spróbować ze żrącym kwasem bronią z setu konowała. Chyba że o nią chodzi od początku...

Wracając do Twojego zdjęcia lupy... Znajomi zauważyli że obraz jest ostrzejszy jeśli się go nie powiększy, po prostu patrzy w eq. Tylko że wtedy jest z po prostu za małe być coś zauważyć. Próbowałem jakimś programem powiększyć i wyostrzyć, ale zdjęcie ma za mało pikselów. Jeśli ktoś ma to może spróbować jeszcze photoshopem przez powiększenie wektorowe (czy jakoś tak to się nazywa). W wyszukiwarce można znaleźć parę poradników ;)

Co do regulaminu to go nie rozumiem. Już od jakiegoś czasu były podawane te nowinki z bety i nagle coś nie pasuje...

Ale skoro można prowadzić luźną dyskusję, to powiem że jestem zawiedziony, spodziewałem się czegoś lepszego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
chodzi o to żebyśmy nie mówili że będzie nowa loteria a w niej dane itemy bo to psuje zabawe (moim zdaniem to itemy psują zabawe a nie mówienie o nich) wszystkie nowinki mają być podawane kilka dni przed wprowadzeniem do tego dąży administracja i wsumie jest to słuszne ale i tak z bety wiemy wszystko szybciej
 

DeletedUser22332

Gość
Gość
Wziąłem lupę i przyjrzałem się tej lupie w ekwipunku. Według mnie to wygląda jak łopata wbita w ziemię. Więc proponował bym przeszukiwać prace związane z kopaniem.

Ewentualnie przypomina to łyżkę, a istnieje taki jeszcze nie wykorzystany produkt w którym pisze "przedmiot zlecenia".
 

DeletedUser29579

Gość
Gość
wyrównały nam sie wersje z beta wiec już można dyskutować do woli
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
może trzeba mieć też odpowiednią broń do tego założoną ? Na św. 1 zrobię mit to tez pomoge :)
 

DeletedUser30666

Gość
Gość
sie w ...poprzewracało z tego dobrobytu...

....szkoda tracic czas na takie badziewie...niebawem nowe konsole z powalającymi mozliwościami graficznymi ile kosztuje gra na poziomie w tw kazdy kto bryłkował wie ile kosztują gry na inne nosniki kazdy wiec porownajcie i sie zastanówcie czy warto zmnieniac ubrania co 3 miechy bo te wytlosowane poprzednio sie przeterminowąły ewentualnie nie maja zasotsowania gdyz podstawa liczenia wzrou diametralnie sie znmiania.

cenzura będąca następstwem dyktatury absolutnej...
jak ktoś nie wi o co chodzi znaczy ze gra jest w stadium zamykania ze wzgledu nierętowności oraz popularności wzgledem innych tytułów ktore oferują wiecej za mniej
miłego
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Paddy napiłeś się ? bo bredzisz w ogóle nie na temat.
A co do zadania jest bardzo fajne, bo nie masz nic podane na tacy, nie tak jak inne zadania. A co do bryłkowców robią co chcą jeśli chcą to wydają na tą gre nie chcą to nie wydają.
 

DeletedUser30261

Gość
Gość
A co do zadania jest bardzo fajne, bo nie masz nic podane na tacy, nie tak jak inne zadania.

Też takie zadania lubię, ale trochę nie fair ze strony IG, że nie podało czy w ogóle jest ciąg dalszy zadania... Bo możliwe, że wszyscy męczą się na próżno. Poza tym jest baaardzo dużo możliwości. Osobiście próbuję połączyć przefiltrowaną wodę z kwasem w konowale... Tylko, nie wiadomo czy w slocie na produkty ma być przefiltrowana woda, manierka, dzban (w coś całą miksturę muszę wlać), czy może eliksir? Na dodatek dochodzi czas pracy, bo trzeba sprawdzić każdą godzinę w każdym dniu. Bo przecież nie wiadomo też czy potrzebny jest jakiś określony dzień.

Albo:
Rodzina Trevisano była bardzo lubiana a ich tawerna prosperowała coraz lepiej, podczas gdy saloon mojego brata przynosił coraz to mniejsze zyski. Zaczął więc pracować jako handlarz dziełami sztuki, czy też raczej powinienem powiedzieć jako złodziej i przemytnik?

Uparłem się że widzę w lupie wodospad/rzekę. A opis pracy "przemyt" brzmi: "Podatki są wysokie. Przerzuć kilka towarów nad wodą tak aby celnicy nie zauważyli". Możliwe że to dobry trop. Ale znowu o której godzinie/którego dnia pracować? Co w slocie na produkty? Towar przemycany czy może obraz?

A może trzeba mieć filtrowaną wodę w slocie na produkty i praca "włamanie". Dzięki wodzie zmyjemy farbę z obrazu i znajdziemy coś na niej napisane...

Więc jak sam ogii widzisz ciężko z tym jest. Zgadza się fajne są takie zadania, ale ilość możliwości i kombinacji jest przytłaczająca, co na dłuższą metę może być frustrujące. Ze swojej strony nie obraziłbym się wiadomością w stylu "Ciąg dalszy mitu istnieje." lub "Ciąg dalszy mitu nie istnieje."
 

DeletedUser27769

Gość
Gość
Ukończyłem na s12 wszystkie zadania oprócz questów z serii Karty Truposza i nadal widzę zleceniodawców takich jak Cyrk Wędrowny i Święta Skała. Święta skała ma opis "To miejsce jest święte dla plemienia Waupee. Indianie przychodzą tu często medytować lub modlić się do duchów przodków. To miejsce skrywa wiele sekretów" Myślę może mieć to coś wspólnego z mitem, bo po co miał by mi zostawać taki zleceniodawca cały czas otwarty skoro ukończyłem wszystkie zadania? Jeżeli ktoś ma czas to niech popróbuje postać z lupą lub innymi przedmiotami z questów i sprawdzać czy nie pokazuje się dalsza część mitu u tego zleceniodawcy :)
 

DeletedUser22197

Gość
Gość
Najgorsze jest to,że quest może wcale nie mieć kontynuacji,admini pytani o to odmawiają jakiegokolwiek komentarza...
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Jak zagadasz z jednym z adminów na s1 powinien ci odpowiedzieć ;)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Obawiam się, że na temat tego zadania informacje posiada jedynie bardzo wąska grupa osób. Nikt z TWT do tej grupy nie należy. Na temat zadania wiemy tyle co Wy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pewnie lupa jest furtką da zadania którego pewnie nie ma nawet w planach zadanie się skończyło jak się skończyło i chyba nie da się nic więcej zrobić.
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Ta gra i tak już praktycznie nie ma tajemnic, no może poza mitem, którego chyba jeszcze nikt nie rozgryzł (?), więc niech coś nowego tajemniczego się dzieje :p

Zastanawia mnie skąd Pan Onufry może to wiedzieć :D
Oczywiście taki żarcik ;)
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Obawiam się, że na temat tego zadania informacje posiada jedynie bardzo wąska grupa osób. Nikt z TWT do tej grupy nie należy. Na temat zadania wiemy tyle co Wy.

Dedukuję z tego, że:
1) jakieś informacje są, istnieją obiektywnie
2) istnieje jakaś wiedza administracji co graczy którzy znają 1)
3) ww. graczy jest wąska grupa
4) "Nikt z TWT do tej grupy nie należy."

Z konieczności logicznej ostatnie zdanie (w wypowiedzi Onufrego) powinno być prawdziwe, a jednak jest sprzeczne z pierwszymi = prawda nie implikuje fałszu, co najwyżej fałsz może implikować fałsz.

Wnioski: albo pierwsze 2 zdania są prawdziwe i Onufry jednak coś wie i umiejętnie nas zwodzi albo żadnych informacji nie ma (i nie ma też graczy znających je, bo te nie istnieją).

Ładnie to rozbiłem? :mel:
 
Status
Zamknięty.
Do góry