Mit - polskie rozwiązanie

  • Rozpoczynający wątek micmicek
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

KozaK69

Elitarny Tester
Gdzie jest napisane że mamy je wykonać wszyscy razem? :p
Zagadki nie są jakieś bardzo trudne, myślenie nie boli. Poza tym i tak wszystko będzie na sami-wiecie-jakiej stronie.
 

DeletedUser22197

Gość
Gość
Gratuluję znajomości angielskiego...
Proch jest do czegoś zupełnie innego, proponuję dalej nie spojlerować ;)

Bingo,dopiero teraz widzę,że miga mi quest w saloonie,niestety zagalopowałem się.
Czyli Mit nadal pozostaje mitem...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jest dalszy trop,lupa i woda odpadają,podobno trzeba zdobyć proch strzelniczy.
Ktoś na forum bety wyśledził dalszą część questa,na szczęście nie odrabiał lekcji i nie wie,że oprócz siarki i węgla do stworzenia prochu przydaje się saletra :)

Potrzebujemy pracy w której może teoretycznie powstać proch.

Następnym razem sprawdzaj info zanim wrzucisz coś tutaj, skopiować z tamtego forum i wkleić tutaj może każdy...
O 6 rano to ja już z pewnym złotym przedmiotem biegałem który jest kawałek za Twoją saletrą i prochempif paf
 

DeletedUser24737

Gość
Gość
Witam!

Jakby sie ktoś zastanawiał (znowu) czy czegoś nie zmieniono w Micie w związku z wersją 2.07 to informuje ze dzis wydropilem polerowane szkło majac 208 pkt pracy w plusie (634 ogolnie).

Wieczorem lupa i ... do roboty z innymi questami, bo wolnych mocy przerobowych brak zeby probowac cos znalezc zwiazanego z Mitem

Pozdrawiam
 

DeletedUser13502

Gość
Gość
weuqNcN.png


Znaleziona za pierwszym razem z 211 punktami pracy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przed chwilą zrobiłem zadanko z wypolerowanym szkłem - 212 pkt pracy w spływie, (ciuchy pod prace) i w 10 min wypadło szkiełko.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam 541 pkt. Probuje zrobic to zadanie od wielu tygodni i lipa!
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja w sumie z tym ostatnim zadankiem (spływ...) na wypolerowane szkło uporałem się w dwie niedziele. Pierwszy raz nie poszło - mimo wymaganych >201 pkt pracy (musiałem kupić wzmocnienie w szopie bo brakowało), koniczynki i ciuchów pod spływ. Drugi raz dziś po rozdaniu kilku umiejek pod pływanie i taktykę i ciuchów pod spływ - w sumie 212 pkt. Szkiełko wypadło po 10 min.
 
Status
Zamknięty.
Do góry