Mit

Status
Zamknięty.

DeletedUser10545

Gość
Gość
Na angielskim forum the-west jest dość obszerny TEMAT w którym szukają sposobu na zdobycie niewypolerowanego szkła (oni wykombinowali jak znaleźć niektóre z poprzednich przedmiotów), jeśli ktoś chce wziąć się za poszukiwanie niewypolerowanego szkła, polecam przewertowanie ostatnich stron i zobaczenie czego już spróbowali.
 

DeletedUser26013

Gość
Gość
A może ci co stworzyli to zadanie sami nie wiedza jak go zakończyć, a ty graczu szukaj sobie w nieskończoność i tak nic nie znajdziesz.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jak można stworzyć zadanie które twórca nie wie jak zakończyć?
Nie do pomyślenia. Poza tym na pewno jest ciąg dalszy więc jak coś przejść jak nikt nie wie jak. Trzeba próbować i próbować a może ktoś szepnie jakieś słówko i zadanie pójdzie dalej. Poza tym coś co jest trudne/co trzeba samemu odkryć przyciąga graczy nie można iść na łatwiznę bo gra stanie się nudna.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Dobra złapałeś mnie :D
Więc info dla ludzi robiących mit
Skoro na rozstrzygnięcie po kiego są klucze trzeba było czekać kilka lat to może być teraz podobnie.
Swoją drogą dziwne jest tworzenie czegoś nie wiadomo po co. Mogę przypuszczać ze mieli jakiś projekt do tych kluczy ale nie przeszedł ewentualnie mapy drogowe na nowe lata powstają kilka lat wcześniej i kiedy dodali klucze wiedzieli że bd forty<śmiech>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
stopione szkło

ja myślę że wskazówka jest rzemiosło ;)
tylko rymarz nic nie wnosi, może jakiś produkt od niego o trudności 0: manierka ,rzemień, deska?
 

DeletedUser

Gość
Gość
No i co Panie mędrcu Sirkubas, opadły Ci juz te ręce razem z resztą garderoby? I inni mądrale którzy tak cieszyli się ze wreszcie mają okazję do myslenia i kombinowania? Posunał się juz ktos w tym "micie" ?
Więc chyba jednak jest racja, ze bezsennsem jest dawac cos czego nie mozna w zaden logiczny sposób rozwiazac.
Niestety Inno potrafi tylko psuc grę czego dowodem sa pojedynki i ostatnia aktualizacja a nie potrafi uatrakcyjnic gry,
Szkoda, ale Pan Młynarski kiedys juz to przewidział spiewając "Panowie co by tu jeszcze spieprzyc"?
Moze na poczatek spieprzymy Mit tak zeby dało sie go rozwiazac:mad:
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
a ja wczoraj cały dzień (niedziela) siedziałem na gaszeniu pożaru z granitem i nic z tego nie wynikło...jakaś wskazówka ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
pracuj do skutku, ja w pierwszą niedzielę poszukiwań szukałem 7 razy po 2h i nic, a w następną dałem po 10 minut i chyba za 2 razem wypadło.

Mam taką teorię, że szansa na znalezienie produktu z zadań typu portfel do "nadzieja umiera ostatnia" nie zależy od długości pracy, szansa na ich znalezienie jest taka sama podczas 2 godzin roboty jak i 10 minut. Oczywiście to tylko moje domysły, niczego nie gwarantuję :).
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
No i co Panie mędrcu Sirkubas, opadły Ci juz te ręce razem z resztą garderoby? I inni mądrale którzy tak cieszyli się ze wreszcie mają okazję do myslenia i kombinowania? Posunał się juz ktos w tym "micie" ?
Więc chyba jednak jest racja, ze bezsennsem jest dawac cos czego nie mozna w zaden logiczny sposób rozwiazac.
Niestety Inno potrafi tylko psuc grę czego dowodem sa pojedynki i ostatnia aktualizacja a nie potrafi uatrakcyjnic gry,
Szkoda, ale Pan Młynarski kiedys juz to przewidział spiewając "Panowie co by tu jeszcze spieprzyc"?
Moze na poczatek spieprzymy Mit tak zeby dało sie go rozwiazac:mad:

To że nie możecie znaleźć rozwiązania to nie znaczy że go nie ma. Może być tak że kolejny "fragment" questu dojdzie z kolejną aktualizacją. Może być tak jak z kluczami- na początku nikt nie wiedział po co są teraz to jeden z najbardziej rozchwytywanych towarów na rynku. Próbujcie i jeszcze raz próbujcie. Jak ja czegoś nie wiem to wole sam to odkryć- przez ciekawość.
Może być tak że musisz mieć coś założonego w slocie na produkt być w mieście widmo/ przy jakiejś pracy i zadanie pojawi się na jakieś 15 min w tygodniu!! Łatwe nie jest ale możliwe do zrobienia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5603

Gość
Gość
Rozwiązanie zagadki może potrwać kilka lat ( aż Inno w którejś z aktualizacji takie rozwiązanie zaimplementuje ). Przypominam że do tej pory nikt nie rozwiązał jeszcze rebusu z kamiennym naszyjnikiem i talizmanem. A może nie ma rozwiązania?
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
No i co Panie mędrcu Sirkubas, opadły Ci juz te ręce razem z resztą garderoby? I inni mądrale którzy tak cieszyli się ze wreszcie mają okazję do myslenia i kombinowania? Posunał się juz ktos w tym "micie" ?
Więc chyba jednak jest racja, ze bezsennsem jest dawac cos czego nie mozna w zaden logiczny sposób rozwiazac.
Niestety Inno potrafi tylko psuc grę czego dowodem sa pojedynki i ostatnia aktualizacja a nie potrafi uatrakcyjnic gry,
Szkoda, ale Pan Młynarski kiedys juz to przewidział spiewając "Panowie co by tu jeszcze spieprzyc"?
Moze na poczatek spieprzymy Mit tak zeby dało sie go rozwiazac:mad:

Nie no lepiej być głąbem i wszystkiego szukać w poradnikach... To ma być gra dla ludzi myślących, to coś więcej niż tylko podążanie za czyimiś instrukcjami...

Niektórzy to nawet do sapera by chcieli kody i god mode....




Ja bym spróbował w poniedziałek między 16 a 18 popracować przy nauczaniu z manierką w wolnym slocie...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niektórzy to nawet do sapera by chcieli kody i god mode....

Tak, offtopic. Do sapera są cheaty i to orginalnie wgrane w każdą wersję.

Co zaś do mitu. Sprawdziłem kilka możliwości, które przyszły mi do głowy i niestety żadna nie zadziałała. Sporo osób próbuje różne kombinacje i także nic nie wychodzi. Gdyby rozwiązanie było logiczne to już dawno ktoś by na to wpadł. Tu jednak dużo zależny od szczęścia - nie podoba mi się to.
 
Lub możliwość rozwiązania nadejdzie w kolejnej z aktualizacji. Może te zadanie to mit?

Meldrag - niech każdy gra, jak chce... To gra, rozrywka.
 

DeletedUser205

Gość
Gość
Żeby zacząć kombinować z rozwiązaniem zagadki chciałbym mieć pewność, że zagadka jest rozwiązywalna, takie zapewnienie ze strony twórców zadania - Tak, da się to teraz rozwiązać, wtedy można się z tym bawić i pewnie byłaby to ciekawa zabawa. Bez tego zapewnienia szkoda na to czasu, bo może się okazać, że zadanie będzie rozwiązywalne dopiero przy aktualizacji nr N, a wszystko co do tej pory robiliśmy jest psu na budę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry