Motywacja wzrastająca wraz z lvl'em.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19794
  • Data rozpoczęcia

I jak?

  • Tak

    Głosy: 123 53,9%
  • Nie (napisz dlaczego)

    Głosy: 71 31,1%
  • Mi to obojętne.

    Głosy: 34 14,9%

  • W sumie głosujących
    228
Status
Zamknięty.

DeletedUser19794

Gość
Gość
Jeśli było, to sorki, bo szukałem i nie znalazłem.

Chodzi o to, że gdy nabijemy lvl, to od razu odnawia nam się Energia. Mój pomysł polega na tym, że mogłaby się również odnawiać Motywacja. Ma to swoje plusy, mnie osobiście przeszkadza, że np expie na Budowie Rancza i Wiatrakach na zmianę, nabijam lvl, a i tak motywacja jest słaba i muszę czekać, aż mi wzrośnie, to samo z pojedynkami i budową miasta.

Jeśli pomysł się nie podoba piszcie dlaczego.
 

DeletedUser21608

Gość
Gość
Moim zdaniem pomysł dobry lecz przy rozbudowie miasta budowniczy robi budowniczy oferma 0% motywacji a tu buch z np, 12% 100% i tak wkółko i było to duże uproszczenie chyba za duże wstrzymuję sie od głosu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Było, ale może to był Twój pomysł:D Jestem na TAK, chociaż może to zbyt duże ułatwienie...
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
na tak, skoro hp i energia się odnawiają to motywacja też powinna

Na TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pojedynkowicz na niskim levelu. Pojedynek. Jeden, drugi, trzeci. Motywka 70%. Czwarty - level up. Motywka, HP, energia 100%. :rolleyes:, tyle panu powiem ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm... mi to obojętne, chociaż baaardzo ułatwiłoby to rozgrywkę...
I wydaje mi się, że taki temat już kiedyś był i został ostro... skrytykowany :D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie. Po to jest motywacja, aby nie siedzieć wciąż przy jednym zajęciu. Źle zaznaczyłem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak nabijając poziomy na pojedynkach motywacja nam spada i musimy wykonywać jakieś bezsensowne prace bądź co bądź czekać w hotelu a taki pomysł pomógłby grać normalnie dalej
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem czy koledze chodzi tylko o prace czy również o pojedynki - w każdym razie na nie. Zawadiacy byliby jeszcze bardziej pokrzywdzeni, mimo że już są;)
 

DeletedUser19794

Gość
Gość
Nie wiem czy koledze chodzi tylko o prace czy również o pojedynki - w każdym razie na nie. Zawadiacy byliby jeszcze bardziej pokrzywdzeni, mimo że już są;)

Tak, chodzi mi również o pojedynki, jest napisane na końcu"To samo z pojedynkami i budową miasta"
 

DeletedUser

Gość
Gość
A może tylko w tej pracy, w której zdobyliśmy lvl? A jeśli będzie to lvl z bonusu aktywności, to pech, nie ma nowej motywki:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
To jest fajny pomysł przyznam.100energii i do tego motywacja na nowym lvl'u,ciekawe urozmaicenie a zarazem ułatwienie gry::):.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi to obojętnie. Ale wg. mnie to by było już za duże ułatwienie. I tak jest łatwo lvl wbijasz i energia cała i dalej hulamy. Ale jestem za tym żeby usunąć tych NPC że się z nimi pojedynkujesz bo to właściwie nic nie wnosi dośw. zadnej kasy też tylko życie marnujemy.:nie:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na nie. Dlaczego? Bo by było tak. Każdy by robił prace gdzie zdobywa się dużo expa. Nabiliby sobie lvl i odnowa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak ale mogło by to szybko znudzić się grać bo z 20% szybciej by się lv nabijało a na tych Arizonach to wgl by było szybko.
 

DeletedUser25093

Gość
Gość
Za bardzo ułatwiło by to rozgrywkę, a TW i tak już jest baaardzo ułatwione. Po to jest motywacja, aby nie wałkować tego samego zadania wkoło i wkoło i nabijać lvl . bo jak by tak było to:
-mało osób kupował by premium
-musieli by wprowadzić do 200 lvl. czy coś takiego

Jestem na: NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja głosuję na NIE o_O:?:

bo to jest głupi pomysł jak np.pracujesz przy transportowanie amunicji to musisz mieć coraz mniejszą motywacje żeby coś fajnego znaleść np.mój kolega pracował przy transportowanie amunicji i znalazł laskę i miał motywacji chyba 42
i na dobre mu wyszło

wybacz ale to jest trochę głupi pomysł
 

DeletedUser

Gość
Gość
zgadzam się bo mamy np: 1% motywacji a ta praca jest dobrze płatna lub dobry exp leci z niej pomysł na tak ::):
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za duże ułatwienie wyjaśnię

bob 100 % ma 18 poziomi i właśnie odblokowała BUDOWA RANCZA która daje mu 128 exp
do poziomu potrzebuje 400

robi pracę 6 h dostaje poziom
do poziomu 20 potrzeba ok.500
robi pracę 7 h ma poziom
i co chwilę dostaje doś ponad 100

a tak by dostawał po 70 Na NIE Powód ułatwia grę
 

DeletedUser

Gość
Gość
Skoro masz taki pomysł to po co wgl wymyślili motywacje?? Może od razu ją zdejmiemy? Albo jeszcze zalegalizować boty, żeby za bardzo się nie męczyć w klikaniu? :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry