Motywacja wzrastająca wraz z lvl'em.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19794
  • Data rozpoczęcia

I jak?

  • Tak

    Głosy: 123 53,9%
  • Nie (napisz dlaczego)

    Głosy: 71 31,1%
  • Mi to obojętne.

    Głosy: 34 14,9%

  • W sumie głosujących
    228
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Czasem motywację musisz zbić żeby coś zrobić...
 

DeletedUser

Gość
Gość
...

Bardzo dobry pomysł, ale motywacja do pojedynku też mogła by się odnawiać :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ręki sobie uciąć nie dam ale chyba był taki temat.
A co do pomysłu to na nie.
Ułatwienie które idzie w kierunku ułatwienia rozgrywki poprzez nie ułatwienie obsługi ale ułatwienie właśnie samej rozgrywki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No może nie odrazu na 100% tylko tak po 45% bo to by było za duże ułatwienie na tak z małymi poprawkami.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem przeciw odnawianiu całej motywacji, ale mogło by się np. z 10-15% odnawiać po wbiciu lvl.
 

DeletedUser

Gość
Gość
motywacja do pracy może wzrastać mnie to bez różnicy
gdyby wzrastała motywacja do pracy i do pojedynków to już inna bajka która ułatwiła by grę na korzyść pojedynkowiczów

Bardzo podoba mi się ten pomysł
 

DeletedUser

Gość
Gość
wg. mnie powinno być tak, że najwyższy poziom motywacji czyli 100% zwiększa się co 10lvl o 1%

czyli:

1-9 100%
10-19 101%

itd...
 

DeletedUser

Gość
Gość
na NIE np robisz zadanie na złotego colta masz 31 % motywacji a tu nagle wzrasta ci do 100 i tak w kółko:mad:
 

DeletedUser24984

Gość
Gość
na NIE np robisz zadanie na złotego colta masz 31 % motywacji a tu nagle wzrasta ci do 100 i tak w kółko:mad:

Heh, ale żadko kto by z transportowania osiągnął nowy lvl skoro za tą pracę jest 24 expa przy największej motywacji..
 

DeletedUser26700

Gość
Gość
Ja jestem z jednego oczywistego powodu na nie -
Dla czego? wiekszość mnie zna i wie co napisze.

Światy będą opanowane przez bobów, którzy będą wbijać levle na pracach, a fortowców zostanie 100? czy to nie za mało?

Druga sprawa, bob będzie miał za dobrze już.........
Mniej wpłaca, cieszcie sie, +
Dostaje w poj jak fortowiec =
I ma jeszcze motywacje mieć od lvla w góre??

a tak nawet boba na forcie zobaczymy...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł dobry, ale proponowałbym żeby motywacja nie wzrastała do 100%, tylko na przykład o 10-15%, wtedy moim zdaniem byłoby lepiej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W zamian 100% odnowienia, może jakieś częściowe chociaż? Np. 50% motywki którą teraz mamy :? Jednak jestem pojedynkowiczem i taki bajer by się baardzo przydał :D
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
ktos robi złotego colta nagle, ma już 35% motywacji nagle lvl up.
:D
Na Nie kolejne z ułatwień ;)
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
Dobry pomysł ,jestem na tak. Jak regenerują sie Pż i energia to motywacja też powinna.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem jak najbardziej na tak. Skoro wbijamy nowy poziom to Zostajemy tym zmotywowani, więc jak najbardziej niech motywacja zarówno do prac, jak i pojedynków się odnawia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry