zaakceptowany Nagrody z przygód i bitew fortowych

Czy jesteś za wprowadzaniem nagród (przedmiotów za bitwy i przygody)


  • W sumie głosujących
    30
eh, widzicie problem tkwi w tym, że tu nie chodzi o mnie. Ja w tej grze jestem od 2008 roku a od lat wegetuje. Większość moich znajomych z gry, z którymi zaczynałem już tu nie ma, a nieliczni którzy zostali też wegetują. Jak grę skasują to trudno. Czytanie tych bredni, które piszecie o jakimś szczegółowym opracowaniu zmiany w grze jest poniekąd śmieszne, a trochę tragiczne patrząc na poziom odrealnienia. Jeden czy drugi piszecie głupoty chcąc zabłysnąć na forum, żeby ktoś przeczytał i was poparł, a tym sobie podwyższacie ego... dziecinada, no ale tak to wygląda. Pomysł o wprowadzeniu do gry nagród za bitwy fortowe czy przygody, podwyższenie lvl czy balans bonusów z przedmiotów jest zależne wyłączenie od programistów, którzy muszą sami to opracować po analizie silnika gry, balansu i szeregu innych zależności, o których zielonego pojęcia nie macie. Od lat gracze przedstawiają różne propozycje ulepszeń w grze, niektóre były profesjonalnie opracowane, ale chyba nigdy inno nie wprowadziło żadnego pomysłu na polepszenie gry 1:1. Wiecie jaki jest problem z tym pomysłem tutaj? Taki, że wprowadzenie takich nagród za bitwy czy forty doprowadziłoby do tego, że przychód z gry by spadł, bo gracze mniej wydawaliby na bryłki i to nigdy nie wejdzie. Podobnie było w przeszłości. Akurat niemców rozumiem, ale żeby gracze protestowali przeciwko zbalansowaniu gry poprzez osłabienie P2W no to pogratulować tylko dziecinnego intelektu i podążaniem za bandą głupców bez własnego zdania i analizy. Ale dosyć tych wywodów. I tak nie dotrze to do zakutych łbów próbujących uchodzić za znawców na forum. Bawcie się dalej w błyskotliwe wypowiedzi na forum
 
Wiecie jaki jest problem z tym pomysłem tutaj? Taki, że wprowadzenie takich nagród za bitwy czy forty doprowadziłoby do tego, że przychód z gry by spadł, bo gracze mniej wydawaliby na bryłki i to nigdy nie wejdzie. Podobnie było w przeszłości. Akurat niemców rozumiem, ale żeby gracze protestowali przeciwko zbalansowaniu gry poprzez osłabienie P2W no to pogratulować tylko dziecinnego intelektu i podążaniem za bandą głupców bez własnego zdania i analizy.

Idąc tym tropem (wydanych $ na bryłki), czemu nie połączą starszych serwerów w jeden? Im większy popyt tym wyższa cena. Aktualnie na kilku serwerach można wyciągnąć bronie eventowe korzystając tylko z tygodniowych bryłek (+15), a nawet może się to udać bez ich pomocy. Łącząc takie serwery szansa na wygranie eventu F2P bardzo by spadła, więc osoby chcące posiadać bronie musiałyby wspomóc się bryłkami. Mimo tego nie mamy co liczyć na połączenie światów...

Warto również powiedzieć, że Ci sami Niemcy, z tej samej firmy, tworzący projekt jakim są plemiona dali możliwość zdobywania waluty premium za darmo. Grając tam na giełdzie (nie inwestując nic w rozwój), z łatwością można wyciągnąć pakiet o wartości 320zl. Są osoby inwestujące parę tysięcy punktów premium i wyciągają ich finalnie ponad 10x więcej...

Prawda jest taka, że TheWest zostało spisane na straty 10 lat temu, a Niemcy nie mogą wyjść z podziwu, że projekt mimo to nadal przynosi zysk...
 
Czytanie tych bredni, które piszecie o jakimś szczegółowym opracowaniu zmiany w grze jest poniekąd śmieszne, a trochę tragiczne patrząc na poziom odrealnienia. Jeden czy drugi piszecie głupoty chcąc zabłysnąć na forum, żeby ktoś przeczytał i was poparł, a tym sobie podwyższacie ego... dziecinada, no ale tak to wygląda.
Jeżeli Ty uważasz czyjś inny punkt widzenia za brednie i wyzywasz od dzieciaków to może nie wiesz do czego służy forum? Powiem Ci. Ano do dyskusji, wymiany spostrzeżeń i poglądów.. Zabłysnąć? Przed kim? Przecież większość użytkowników tego forum to trolle. Są lepsze miejsca żeby błyszczeć przyjacielu. Skoro większość Twoich znajomych zakończyła granie to może zrobisz to samo? Bo Ewidentnie masz problem z dopasowaniem się.
 
Jeżeli Ty uważasz czyjś inny punkt widzenia za brednie i wyzywasz od dzieciaków to może nie wiesz do czego służy forum? Powiem Ci. Ano do dyskusji, wymiany spostrzeżeń i poglądów.. Zabłysnąć? Przed kim? Przecież większość użytkowników tego forum to trolle. Są lepsze miejsca żeby błyszczeć przyjacielu. Skoro większość Twoich znajomych zakończyła granie to może zrobisz to samo? Bo Ewidentnie masz problem z dopasowaniem się.
ty juz w przeszlosci zablysnales wystarczajaco, aby nazwac ciebie dzieckiem XD dziekuje
bonus:
ZABLYSNAC NA ZDECHLAKU XDXDXDXDXDXDXDXDXD

Jestem na nie, niech ta gra i forum w koncu zdechnie
 
Dla mnie jest jedno niezrozumiałe, po chuj się rozpisywać na temat setów umek i innych pierdol do nich skoro to i tak nie wejdzie a ktoś straci godzinne życia swojego :D

Patrz przykład suchypl , rozpisał wszystko na temat map do przygod jak ma to wyglądać itd. I co ? I tyle że chop stracił kilka godzin życia zeby do rozpisać;D
 
eh, widzicie problem tkwi w tym, że tu nie chodzi o mnie. Ja w tej grze jestem od 2008 roku a od lat wegetuje. Większość moich znajomych z gry, z którymi zaczynałem już tu nie ma, a nieliczni którzy zostali też wegetują. Jak grę skasują to trudno. Czytanie tych bredni, które piszecie o jakimś szczegółowym opracowaniu zmiany w grze jest poniekąd śmieszne, a trochę tragiczne patrząc na poziom odrealnienia. Jeden czy drugi piszecie głupoty chcąc zabłysnąć na forum, żeby ktoś przeczytał i was poparł, a tym sobie podwyższacie ego... dziecinada, no ale tak to wygląda. Pomysł o wprowadzeniu do gry nagród za bitwy fortowe czy przygody, podwyższenie lvl czy balans bonusów z przedmiotów jest zależne wyłączenie od programistów, którzy muszą sami to opracować po analizie silnika gry, balansu i szeregu innych zależności, o których zielonego pojęcia nie macie. Od lat gracze przedstawiają różne propozycje ulepszeń w grze, niektóre były profesjonalnie opracowane, ale chyba nigdy inno nie wprowadziło żadnego pomysłu na polepszenie gry 1:1. Wiecie jaki jest problem z tym pomysłem tutaj? Taki, że wprowadzenie takich nagród za bitwy czy forty doprowadziłoby do tego, że przychód z gry by spadł, bo gracze mniej wydawaliby na bryłki i to nigdy nie wejdzie. Podobnie było w przeszłości. Akurat niemców rozumiem, ale żeby gracze protestowali przeciwko zbalansowaniu gry poprzez osłabienie P2W no to pogratulować tylko dziecinnego intelektu i podążaniem za bandą głupców bez własnego zdania i analizy. Ale dosyć tych wywodów. I tak nie dotrze to do zakutych łbów próbujących uchodzić za znawców na forum. Bawcie się dalej w błyskotliwe wypowiedzi na forum
Masz wielki problem. Przestań grac i skończ raczyć nas tymi wypocinami
 
Dla mnie jest jedno niezrozumiałe, po chuj się rozpisywać na temat setów umek i innych pierdol do nich skoro to i tak nie wejdzie a ktoś straci godzinne życia swojego :D

Patrz przykład suchypl , rozpisał wszystko na temat map do przygod jak ma to wyglądać itd. I co ? I tyle że chop stracił kilka godzin życia zeby do rozpisać;D

powiem szczerze w samo sedno ;)
 

MatekxDDD

Blada Twarz
Przy obecnym evencie wielkanocnym i wprowadzaniu nowych itemków na becie mod zapytał o opinie na temat itemków i umiejki zostały zmienione na podstawie uwag w temacie - między innymi zmiana zakładania pułapek w chowanie się w secie Siringo, tak, aby był pod ataki. Być może warto byłoby odświeżyć dobre, opracowane pomysły, przetłumaczyć je na język angielski i wrzucić na forum tutaj, a także na forum bety. Graczom na salonach można byłoby podsyłać linki, tak aby temat dotarł do graczy, których będzie to interesować, aby mogli zagłosować. Myślę, że ze wszystkich światów udałoby się z 200 głosów zebrać, a to może już przykuć czyjąś uwagę. Pytanie tylko czy mielibyśmy dostęp do takich pomysłów, czy być może te widoczne na forum to wszystkie pomysły w ostatnich latach.
 
Dobra typ trochę się odkleił ale to norma. Neon chcesz żeby coś wprowadzili ale nie wiesz co chcesz żeby wprowadzili.

Za wygraną przygodę raz na 100 lat dostaje się sejf, ale jest to za mało. Za udział w bitwie lub przygodzie/wygranie/uzyskanie konkretnych osiągnięć - np. ilość trafień, ilość zadanych obrażeń, ilosć uników, ilosć zabitych przeciwników etc. powinno się losowo dostawać nagrody w postaci bądź przedmiotów / bądź skrzynek z możliwością wylosowania unikatów.
Aktualnie z uwagi, że stan gry, P2W i mocno kolekcjonerskie nastawienie starych graczy, takie rozwiazanie wskrzesiłoby na pewno trochę westa. Oczywiście możliwymi do zgarnięcia przedmiotami musiałyby być unikaty, pewnie przedmioty, ktore dotychczas były za bryłki we wcześniejszych latach lub zupełnie nowe, przydatne przedmioty do budowy, bitew czy przygód
No to ma być unikat jak Pas Billa Hickoka, czy/oraz przedmioty za bryłki. Co do przedmiotów za bryły z lat wcześniejszych to mówimy o jednym z przedmiotów należących do setu a nie o całych kompletach. Jeśli chodzi o przedmioty za bryły to zaburzało by balans na nowych światach gdzie nie można było jeszcze zdobyć. Co nowych przedmiotów to aktualnie to bym się skupił jednak na tym żeby aktualne sety prezentowały jakiś poziom bo aktualnie wychodzące sety wyglądają jakby osoby za to odpowiedzialne nie wiedziały jak wygląda ta gra.

Nagrody z bitew i przygód w postaci realnych wartościowych lub kolekcjonerskich przedmiotów stworzyłyby większą mobilizację do gry wielu graczy. Kwestia, jakie przedmioty to już jest gestia twórców gry.... mogę sobie powiedzieć, że za udzial w bitwie jest losowa szansa np. 5% na trafienie skrzynki, w której byłyby do wylosowania np. zestawy setów, jakieś legendarne bronie itp...
Kolejna sprawa to że napisałeś że 5% na trafienie na skrzynkę. Wszystko fajnie tylko pytanie jak to ma działać, będą to konkretne bitwy na których będzie możliwość zdobycia takich skrzyń? Kolejne gali? A jeśli z dowolnej bitwy to traci sens bo co to za problem podpalić kilka bitw i farmić to.

eh, widzicie problem tkwi w tym, że tu nie chodzi o mnie. Ja w tej grze jestem od 2008 roku a od lat wegetuje. Większość moich znajomych z gry, z którymi zaczynałem już tu nie ma, a nieliczni którzy zostali też wegetują. Jak grę skasują to trudno. Czytanie tych bredni, które piszecie o jakimś szczegółowym opracowaniu zmiany w grze jest poniekąd śmieszne, a trochę tragiczne patrząc na poziom odrealnienia.
No i tutaj jest problem bo wegetujesz, najprawdopodobniej siedzisz na jednym świecie pewnie jakiś Blackfoot. I jedyne co widzisz to właśnie ten jeden świat. Nie zmienisz go bo nie chcesz zmienić postaci którą grasz od 14 lat. Jaki był twój ostatni świat na którym zacząłeś grać kiedy on był tym najnowszym.

powiem szczerze w samo sedno ;)
Szczerze XD. Jakie zmarnował czas jak chciał sam z siebie to robić to nie jest marnowanie czasu. Jedni usiądą przed telewizorem i będą oglądać kabarety, a inni jak suchy tak spędzi czas. Więc stwierdzenie że inwestowanie w gierkę swojego czasu jest bez sensowne to po prostu dam ci poradnik:
-Zaloguj się do TW,
-Kliknij koło zębate po prawej stronie oznaczające opcje albo na klawiaturze "o",
-Kliknij w zakładkę "Konto",
-Kliknij w zakładkę "Kasuj konto",
-Wpisz hasło,
-Kliknij Kasuj
Jeśli nie zadziała to pewnie na targu masz nie odebrane jakieś przedmioty czy coś.

Nie polecam się na przyszłość.
 
Dobra typ trochę się odkleił ale to norma. Neon chcesz żeby coś wprowadzili ale nie wiesz co chcesz żeby wprowadzili. (...)

kolego młody, na wstępie trochę bardziej się w szkole przykładaj do składni, gramatyki i ortografii :) A jak chcesz kogoś obrazić to prosto w oczy, bo w internetach to ciężko odczuć. Grałem w TW, kierowałem sojuszami na wielu światach i dowodziłem w bitwach, jak pojawiało się na nich po 400 osób i połowa wypadała, więc aktualny TW to dla mnie syf. Gram z sentymentu, a właściwie się loguje od czasu do czasu i realizuje bardziej ciekawsze aktywności. Zresztą kij ci do tego co ja robie, jak bede chcial to skasuje konto a jak nie to nie :O Przykro mi, że grasz w czasach schyłku gry i królestwa P2W. Coraz więcej nolifów, którzy wkładają swoje trzy nic nie wnoszące zdania, byle skrytykować bez żadnej konstruktywnej wypowiedzi. No ale post jest!!!!!!! brawo miszczu ;) Tak btw. pomysł jest na tyle prosty, że ciężko mi się nawet polemizuje z tymi bredniami, które wypisujecie o braku konkretyzacji pomysłu, ale całkiem to śmieszne ;) Gracze są po to by wskazywać twórcom kierunek rozwoju gry a nie wykonywać za nich pracę. Oni biorą za to potężne pieniądze, żeby wprowadzać innowacje w grze i żeby gracze byli zadowoleni i jak to w dzisiejszych czasach, napychali im kieszenie sianem :) Mam swoje lata i etap głupoty polegającej na wyręczaniu ich w pracy, z którą biorą hajs mam za sobą. Generalnie przykro mi, że część graczy jest na tyle naiwna by sprzeciwiać się znamion na własną korzyść :D Głupota zyskuje coraz to nowe definicje. Koledze z cytatu polecam przeczytać swój własny tekst, a potem podejść do lustra i zobaczyć własną minę :) Wesołych! może karpi teraz nie mamy, ale sporo leszczy na horyzoncie;)
 
Ty masz kryzys wieku sredniego człowieku. Powszechne zjawisko. Naucz sie akceptować, że coś było a teraz tego nima. Życie.
 
Ty masz kryzys wieku sredniego człowieku. Powszechne zjawisko. Naucz sie akceptować, że coś było a teraz tego nima. Życie.
niezły typ jesteś :) srają na ciebie, a ty zlizujesz jak czekolade... ja nic nie musze akceptować. Nie moja gra, nie ja o niej decyduje. Rzuciłem luźny pomysł zmiany, a ty sie przypierniczasz kij wie o co i próbujesz obrażać, a wychodzisz na szczocha ;) kreuj się dalej na pajaca forumowego, a ja się pośmieję :)
 
Uwielbiam po alko besztać takich lozerów jak Ty co tylko w żałosnej gierce coś potrafią a potem płaczą bo ich ego cierpi :)
 
Do góry