Najciekawsze premiery tego roku.

  • Rozpoczynający wątek Skazonamarchewka
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
@up- no ok, ale gorzej, jak zawalą markę... przy okazji, facet z okładki strasznie przypomina Ray'a
warto pamiętać o AC:BH na PCty, ciekawy może też być Battlefield 3
 

DeletedUser

Gość
Gość
jakoś mi się CoJ z kałachami nie widzi...

Święte słowa:)
Ja pewnie zagram w CoJ:tC ale wątpię czy zrobią grę, aż tak zajefajną żeby wypłynęła na rynku nowoczesnych(tak to ujmijmy:D) strzelanek. Bez względy na wszystko i tak wolę te westernowe części coja(i będę wolał nawet jak wyjdzie super, extra CoJ:3 i będzie go lubić więcej ludzi niż youtube:D)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A Herosy 6??? Obok Wiedźmina 2, to jest gra, na którą czekam.
Ciekawy jestem CoJa 3, ale ta gra we współczesności jakoś w ogóle mi się nie widzi...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Crysis, Wiedźmin 2 i oczywiście Powrót Księcia - DN 4ever!
 

DeletedUser

Gość
Gość
za dużo DukeNukem'a:p
będzie go lubić więcej ludzi niż youtube)
to, że gra się sprzeda nie znaczy, że jest dobra. przykład? najnowszy MoHer- sprzedany w bardzo dużych ilościach, a kampanię można przejść nawet w jeden dzień- fabuła na 4h?^^ a niektóre gry są po prostu niedoceniane, obecnie jedynie wielkie marki wydają dobrze sprzedające się tytuły. dlatego Ubi nie tworzy nowej marki, tylko korzysta z CoJa... CoDowi "zmiana czasu" wyszła na dobre, ale gra po 4 części już nie jest taka dobra... zobaczymy, czy z CoJem będzie tak samo.
główne plany na marzec? Brotherhood na pcty i Wiedźmin 2
nic i tak nie przebije trójki, piątka(a przynajmniej Dzikie Hordy) ma znacznie mniejszą grywalność, a czasami potrafi bardziej wkurzyć człowieka, niż zaoferować dobrą zabawę. tyle;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
MoH zniszczył CoD-a mw2 bo one konkurowały ze sobą i to jest słaba gra?MoH jest świetnym przykładem gry która się sprzedała ale gracze jej nie docenili.Większośc gier na konsole da się przejsc od 5 do 10 godzin niestety takie czasy.
 

DeletedUser624

Gość
Gość
MoH zniszczył CoD-a mw2 bo one konkurowały ze sobą i to jest słaba gra?MoH jest świetnym przykładem gry która się sprzedała ale gracze jej nie docenili.Większośc gier na konsole da się przejsc od 5 do 10 godzin niestety takie czasy.

Że co MoH niby zrobił? Zniszczył CoD MW2? To mu się nigdy nie uda, tak samo jak nigdy mu się nie uda przebić kolejnej odsłony CoD-a ale tym razem nędznej, BO, niestety BO poszło na fali po MW2 a jest strasznie spaprane. Byłem długi czas wielkim fanem MoH-a (7 lat w klanie), niestety po spearheadzie każda kolejna część się staczała a szkoda bo swego czasu nie było nic lepszego na rynku z tej kategorii gier, najnowszy MoH to kicz, gniot itd. Z CoD za najbardziej udane uważam obydwa MW. A MW2 gdyby nie IWnet było by rewelacją nie do pokonania przez wiele lat.

Na jaką grę teraz czekam? Na jakiegoś fps-a który położy mnie na kolana tak jak to zrobiły CoD MW i MW2. Jedno jest pewne, już nigdy nie kupie żadnej gry od Acti tuż po premierze jak to zrobiłem z Black Ops które to mnie strasznie zawiodło. Jak można wypuścić grę w fazie beta jako gotowy produkt?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Diablo 3 ?
To już ma być w tym roku czy dopiero 2012... nie mówcie że 2012 :-(
 

DeletedUser

Gość
Gość
za dużo DukeNukem'a:p

to, że gra się sprzeda nie znaczy, że jest dobra. przykład? najnowszy MoHer- sprzedany w bardzo dużych ilościach, a kampanię można przejść nawet w jeden dzień- fabuła na 4h?^^ a niektóre gry są po prostu niedoceniane, obecnie jedynie wielkie marki wydają dobrze sprzedające się tytuły. dlatego Ubi nie tworzy nowej marki, tylko korzysta z CoJa... CoDowi "zmiana czasu" wyszła na dobre, ale gra po 4 części już nie jest taka dobra... zobaczymy, czy z CoJem będzie tak samo.
Obawiam się, że nie wiesz, o czym mówisz :) Ciebie jeszcze na świecie nie było, jak niektórzy zagrywali się w DN3D i od tamtego czasu czekają na tę grę. Ona nie będzie słaba, bo nawet jak będzie słaba, to nie będzie :D:D:D
Ps. A pojadę CoD, a co! Po jakimś miesiącu ciszy odpaliłem BO, singleplayer. Jezzzzzzzzzz jak ta gra jest niedopracowana!!!! Wywaliłem w Wietnamczyka pół magazynka, a ten nic! I te krzyki i cała konspira w czasie przesłuchania... Za pierwszym graniem może to i działa na grającego, ale potem - jest już tylko żenujące...
Pps. Po MoH nowym też pojadę: pograłem chwilę w singla, ładny początek, zapowiadało się fajnie, do pierwszego strzału. Co to? Strzelbawka? Puk, puk, puk, zamiast solidnego RATATATATATAATT!!!! Porażka, dłużej instalowałem tę grę, niż w nią pograłem...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Że co MoH niby zrobił? Zniszczył CoD MW2? To mu się nigdy nie uda, tak samo jak nigdy mu się nie uda przebić kolejnej odsłony CoD-a ale tym razem nędznej, BO, niestety BO poszło na fali po MW2 a jest strasznie spaprane. Byłem długi czas wielkim fanem MoH-a (7 lat w klanie), niestety po spearheadzie każda kolejna część się staczała a szkoda bo swego czasu nie było nic lepszego na rynku z tej kategorii gier, najnowszy MoH to kicz, gniot itd. Z CoD za najbardziej udane uważam obydwa MW. A MW2 gdyby nie IWnet było by rewelacją nie do pokonania przez wiele lat.

Na jaką grę teraz czekam? Na jakiegoś fps-a który położy mnie na kolana tak jak to zrobiły CoD MW i MW2. Jedno jest pewne, już nigdy nie kupie żadnej gry od Acti tuż po premierze jak to zrobiłem z Black Ops które to mnie strasznie zawiodło. Jak można wypuścić grę w fazie beta jako gotowy produkt?

ostatni dobry CoD hmmm....MW pierwsze MW2 przesadzili Black Ops nie rozumiem podniecaniem się Black Opsem niestety ta gra nie jest rewelacyjna ale nie jest też całkowitym gównem takie 7/10.Poczytaj sobie opinie graczy itp itd MW było lepsze od MW2.MW było świetne zarówno w MP jak i w SP.MW2 za duży chaos niestety.Dlatego też czytaj dokładnie MoH jest lepszy od MW2 ale nie jest lepszy od całej serii CoDa.CoD-a robią naprzemiennie dwie firmy więc wiadomo,że wypuszczają wiecęj tytułów niż MoH.MoH weź pod uwage miał długą przerwę i gracze nie spodziewali się czegoś rewelacyjnego ani nawet dobrego a tu zaskoczenie bo nowy MoH naprawdę okazał się dobrą grą dlatego porównując go do CoD-a MW2,MoH wygrał ten pojedynek.Trzeba zwracac uwagę na szczegóły w grach.Nie wiadomo czy wyjdzie nowy MoH niestety...To jest tylko i wyłącznie moja opinia i masz prawo się z nią nie zgadzac.
Aha i odchodzimy trochę od tematu :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
no cóż, trudno, ale też coś muszę napisać:D
CoD-a robią naprzemiennie dwie firmy
nigdy więcej, Infinity Ward odeszło od Acti.
Jak można wypuścić grę w fazie beta jako gotowy produkt?
bardzo prosto- dla kasy. Krajowym przykładem może być Mount&Blade: OiM, który jest grą dobrą, ale niektóre bugi powalają.
Ciebie jeszcze na świecie nie było, jak niektórzy zagrywali się w DN3D
To, że mnie nie było na świecie to nie znaczy, że nie grałem w DN3D:p w każdym razie, wątpię, by taki "powrót" danej marki wyszedł jej na dobre. Jak z MoHerem... nie, marce to nie wyszło na dobre, ale portfelom Elektroników już tak:)
Puk, puk, puk, zamiast solidnego RATATATATATAATT!!!!
broń z tłumikiem?:D
Diablo 3 ?
To już ma być w tym roku czy dopiero 2012... nie mówcie że 2012 :-(
Diablo się strasznie przedłuża... Trochę jak Dead Island(było zawieszone kupe czasu...), ale może w 2011 wyjdzie. Miejmy nadzieję;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra przestańmy się kłócic która gra jest lepsza czy gorsza itp. nie ten temat.
Grał już ktoś w Bulletstorma?
 

DeletedUser624

Gość
Gość
ostatni dobry CoD hmmm....MW pierwsze MW2 przesadzili Black Ops nie rozumiem podniecaniem się Black Opsem niestety ta gra nie jest rewelacyjna ale nie jest też całkowitym gównem takie 7/10.Poczytaj sobie opinie graczy itp itd MW było lepsze od MW2.MW było świetne zarówno w MP jak i w SP.MW2 za duży chaos niestety.Dlatego też czytaj dokładnie MoH jest lepszy od MW2 ale nie jest lepszy od całej serii CoDa.CoD-a robią naprzemiennie dwie firmy więc wiadomo,że wypuszczają wiecęj tytułów niż MoH.MoH weź pod uwage miał długą przerwę i gracze nie spodziewali się czegoś rewelacyjnego ani nawet dobrego a tu zaskoczenie bo nowy MoH naprawdę okazał się dobrą grą dlatego porównując go do CoD-a MW2,MoH wygrał ten pojedynek.Trzeba zwracac uwagę na szczegóły w grach.Nie wiadomo czy wyjdzie nowy MoH niestety...To jest tylko i wyłącznie moja opinia i masz prawo się z nią nie zgadzac.
Aha i odchodzimy trochę od tematu :p

Nie muszę czytać żadnych opinii, jestem aktywnym graczem, grałem we wszystkie części MoH-ów jak i CoD-ów. Najnowszy MoH nawet nie dorasta do pięt MW2 ale na głowę bije Black Opsa jeśli już tak miałbym klasyfikować. Nie bardzo wiem za co te 7 pkt-ów na 10 dla BO dałeś. Za brak optymalizacji pod PC? Za plastikowe modele broni? Za to że z kilometra słychać jak przeciwnik odbezpiecza granat ale nie słychać jak biegnie tuż za Tobą? Za to że strzelanie z broni brzmi jak strzelanie z pistolecików na kapiszony, takich zakupionych na jarmarku odpustowym? Za brak zbalansowania broni (wszystkie są identyczne prócz dwóch, Famasa i ak47-u)? Za zbyt małe, ciasne mapy? Za brak wielopoziomowości na tych mapach? Za totalnie zachrzanione snajperki?
Można tak wymieniać i wymieniać.

no cóż, trudno, ale też coś muszę napisać:D

nigdy więcej, Infinity Ward odeszło od Acti...

Nie odeszło, IW nadal pracuje dla Activision, odeszło kilka osób w tym główni szefowie, IW ma w tym miesiącu wypuścić patcha dla MW2.
Ci co odeszli założyli nowe studio, zwie się ono Respawn Entertainment i aktualnie działa pod skrzydłami Electronic Arts, w ostatnich dniach do tegoż studia dołączyła ekipa twórców God Of War III która odeszła z Sony Santa Monica. Czyli krótko mówiąc, tworzy się całkiem ciekawa ekipa uzdolnionych i ambitnych projektantów i twórców gier pod skrzydłami EA.
BTW. Z tego co piszczy w necie kolejną część CoD-a ma robić studio Sledgehammer (wraz z Raven?)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
Może trochę OT, bo tu zdaje się o MMO nie gadacie.
Fajne MMO weszło. Premiera EU zdaje się 4 marca, natomiast można już na headstarcie pograć. Nazywa się Rift Online. Miłośnicy WoW nie będą zawiedzeni. Wczoraj zacząłem necromancer/warlock. Trzeba przyznać, że gierka bardzo dopracowana (o balansie postaci wiele nie mogę powiedzieć, po kilku godzinach grania), natomiast cała reszta całkiem OK. Fajnie zrobione specjalizacje. Wybiera się 3 klasy jakby (3 drzewka rozwoju tak jak powiedzmy w WoW, tyle że możemy sami wybrać jakie to drzewka będą w obrębie danej klasy). No cóż, zobaczymy czy gra wypali. Oczywiście servery pvp, pve. Wymagania minimalne nie są wielkie ale i tak mój sprzęt ich nie spełnia a gra się bardzo płynnie. W grze jest bardzo fajna opcja pozwalająca jednym kliknięciem zbić renderowanie do min. co pozwala posiadaczom starszego sprzętu takim jak ja pograć :)
Edycja kolekcjonerska, poza możliwością gry te kilka dni wcześniej daje nam spory plecak (dużo slotów), mounta od 1 lvl i jakiegoś summona ozdobnego. Oczywiście gra płatna, miesięczny abonament.
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Jeszcze nie wyszedł Wiesiek 2 ,a już zapowiadają 3 ...yay!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie muszę czytać żadnych opinii, jestem aktywnym graczem, grałem we wszystkie części MoH-ów jak i CoD-ów. Najnowszy MoH nawet nie dorasta do pięt MW2 ale na głowę bije Black Opsa jeśli już tak miałbym klasyfikować. Nie bardzo wiem za co te 7 pkt-ów na 10 dla BO dałeś. Za brak optymalizacji pod PC? Za plastikowe modele broni? Za to że z kilometra słychać jak przeciwnik odbezpiecza granat ale nie słychać jak biegnie tuż za Tobą? Za to że strzelanie z broni brzmi jak strzelanie z pistolecików na kapiszony, takich zakupionych na jarmarku odpustowym? Za brak zbalansowania broni (wszystkie są identyczne prócz dwóch, Famasa i ak47-u)? Za zbyt małe, ciasne mapy? Za brak wielopoziomowości na tych mapach? Za totalnie zachrzanione snajperki?
Można tak wymieniać i wymieniać.

No i bardzo dobrze ty tak to widzisz ja to widze inaczej,ale wiadomo każdy ma inny gust inne zdanie.Poprostu lepiej mi się grało na konsoli w MoH-a niż w MW2 nie wiem czemu.Też nie przypadł mi do gustu Black Ops nie jest to dobry tytuł niestety.BO to prawda ma więcej bugów niż piasku na Saharze ale to samo można napisac o Mount & Blade gra ma mase bugów a gracze pokochali ten tytuł.Może faktycznie 7 to zawyżona ocena ale na pewno nie jest to gra na 4 czy 5.Ponawiam pytanie grał już ktoś w Bulletstorma?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra przestańmy się kłócic która gra jest lepsza czy gorsza itp. nie ten temat.
Grał już ktoś w Bulletstorma?

Wyłączyłem go dosłownie 10 minut temu.
Kolorowe toto, może aż za bardzo. Miała być innowacja i świeżość, a jest po prostu nudno. Nie potrzeba mi miliona sposobów na zabijanie, żeby mieć radochę, a tu takie przekombinowanie: złap wroga biczem, jak będzie leciał to go zrań, zabij innego zanim ten pierwszy spadnie, jak spadnie, to dosadź mu kopem = 150 pkt zamiast zwykłych 50. Punkty wymieniasz na broń i wyposażenie. Nie zachwyciło mnie w ogóle.
Aaaa, BARDZO dużo przeklinają w tej grze. Nawet jak na mnie - zdecydowanie za dużo. Generalnie - średnio polecam, grywałem w lepsze tytuły.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja czekam teraz głównie na Wiedzmina 2 i Dead Island ;) Mam nadzieję, że te tytuły szybko wyskoczą do sprzedaży ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry