Najciekawsze premiery tego roku.

  • Rozpoczynający wątek Skazonamarchewka
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3449

Gość
Gość
Portal 2
Część 1 bardzo mi się spodobała i czekam na 2 ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja czekam na Uncharta. A CoJ w wersji współczesnej jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, jak cały fun w CoJ polegał na westernowości gry
 

DeletedUser

Gość
Gość
Shogun 2:Total War. Grałem w Empire i demo Shoguna za niedługo kupie i oryginał.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nareszczie pojawił się trailer CoJ'a: The Cartel.

http://www.cdaction.pl/news-17858/call-of-juarez-the-cartel---trailer-i-wrazenia-z-pokazu-wideo.html

Co o nim sądzicie? Moim zdaniem całkiem ciekawie zrobione, widać nawiązanie do poprzednich części, szczególnie drugiej. Grafika co najmniej niezła, muzyka w tym fragmencie też niczego sobie. Ciekawe, jaką fabułę przygotowali, patrząc na bohaterów widać, że może być ciekawie. Jeśli gra będzie połączeniem Dzikiego Zachodu z FPS-ami osadzonymi we współczesności, to może stać się ponadczasowym hitem. Oby tylko nie okazała się mega-failem, ale coraz bardziej w to wątpię. Podsumowując jestem mile zaskoczony trailerem, teraz czekam na demo i gameplay'e.

EDIT: Tutaj jeszcze inny link: http://www.cdaction.pl/artykul-17518/call-of-juarez-the-cartel---wrazenia-z-pokazu.html
EDIT2: Tryb co-op - to będzie coś ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja czekam na nieco inne gry niż większość.
Dziś jest premiera polska Dawn of War 2: Retribution (jutro idę kupić :D)
Następnym interesującym mnie tytułem jest Warhammer 40k: Space Marine.
Niedługo kupię pewnie także Assassins Creed: Brotherhood.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Barsolarze, ja o AC:Bh pisałem już ze 4 posty:D
@mic- trailer niezły, w życiu nie myślałem, że to będzie o gliniarzach...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ktoś tutaj poruszał temat Shoguna - jeśli o mnie chodzi (lubię strategię), to nie wiem, czy zagram w grę, która rozgrywa się w XVI-wiecznej Japonii. Jakoś bardziej przemawiają do mnie części rozgrywające się w bardziej znanych rejonach, jak Napoleon czy Empire...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Barsolarze, ja o AC:Bh pisałem już ze 4 posty:D
@mic- trailer niezły, w życiu nie myślałem, że to będzie o gliniarzach...

Tak, wiem o tym sholderze, ale chciałem zaznaczyć, że oprócz gier innych niż wszyscy kupię także taką, na którą czeka więcej osób.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kupiłem dzisiaj Bulletstorm, muszę przyznać, że gra jest świetna, ale grafika daje po oczach :/ No i teksty... jak widać duża dawka przekleństw to już tradycja w polskich grach ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ee tam, w WK aż tyle bluzgów nie było... no, jakieśtam były, ale nie jakieś przerażające ilości... za to w Bulletstormie jest tragicznie po prostu. Taka dawka przekleństw, że jak zagra w to powiedzmy 10 latek(młodsze dzieci czasami grają w GTA), to będzie tragedia, jeżeli zacznie puszczać takie wiązanki... dobrze, że przynajmniej dubbingu nie zrobili.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ee tam, w WK aż tyle bluzgów nie było... no, jakieśtam były, ale nie jakieś przerażające ilości... za to w Bulletstormie jest tragicznie po prostu. Taka dawka przekleństw, że jak zagra w to powiedzmy 10 latek(młodsze dzieci czasami grają w GTA), to będzie tragedia, jeżeli zacznie puszczać takie wiązanki... dobrze, że przynajmniej dubbingu nie zrobili.

No przynajmniej... w Wiedźminie chyba był polski dubbing i pamiętam, że 9-latki w to grały. Koszmar o_O Generalnie to w samej rozgrywce wielu (jak na grę) bluzgów nie ma, ale w dialogach z udziałem Sarrano nieco przesadzili. Na szczęście fabuła jest wciągająca, a co-op ciekawy, więc będzie zabawa na wiele godzin.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Prawie cały czas jest:
"you [censored], i'll[censored] your [censored]!"
taki przykład z głowy, na pewno coś takiego jest w Bullecie:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Prawie cały czas jest:
"you [censored], i'll[censored] your [censored]!"
taki przykład z głowy, na pewno coś takiego jest w Bullecie:p

No właśnie nie, generalnie dialogi takie jak w innych grach, tylko (tak jak mówiłem) jeden bohater jest... ehm... ciekawie zrobiony ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale dialogi z udziałem Sarrano na pewno takie coś zawierają, na trailerze jest już próbka jego możliwości.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie dostałem próbkę możliwości gry w postaci uniemożliwiającego przejście rozdziału buga :/ Czas poszturmować pomoc techniczną...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Odkopię temat...
Miał ktoś styczność z Homefrontem?
Kurde, ja myślałem, że już wyszedł...:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ciężko mieć, gra wyjdzie za jakiś tydzień, a dema chyba nie było.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może pod koniec roku GTA:Rush? (V)?

Ciągle cicho liczę na RDR na PC. Kupiłbym na 100%.

Czekam na Battlefield 3. AC:Bh jakoś tak chyba go nie kupię, już kupiłem Bad Company 2 i TDU 2.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Miał ktoś może styczność z AC:Bh albo Shiftem 2?
Shift 2 to podobno znacznie ostrzejszy symulator, niż jedynka. Czułość na ruchy kierownicą jest podobno przeogromna.
@up- znowu GTA? już 4 nie jest tak dobra, jak 3, VC czy SA, przynajmniej wg mnie. Nie wiem, może to przez to, że w 4 grałem krótko...
Ciekawe, czy wyjdzie nowy CoD. No i kiedy w końcu ten Wiedźmin 2 wyjdzie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
cóż zagrałem w nowe Mortal Kombat gra absolutnie rewelacyjna.Fatality są poprostu takie,że lepiej nie grajcie przy kobietach :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry