Nieoficjalny Manager Mode 2!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mow mi Mourinho:D. Zobaczysz jak ten Real bedzie wygladal w sezonie 2 ;]. Juz ja o to zadbałem, kilka sparingow pokaze taktyke jaka bede gral, a wtedy - POGROM!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mow mi Mourinho:D. Zobaczysz jak ten Real bedzie wygladal w sezonie 2 ;]. Juz ja o to zadbałem, kilka sparingow pokaze taktyke jaka bede gral, a wtedy - POGROM!

Ty się z nim nie porównuj:) To są dwa różne kalibry. Tak samo zadbasz jak w pierwszym sezonie pewnie:) No jestem ciekaw co wymyśliłeś za taktykę na włoskie drużyny.
Mam nadziejęże czegoś się nauczyłeś w 1 sezonie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Gallas jestes gotowy na sparing w pierwszym mozliwym terminie? pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak jestem. Pamietam jak mnie pokonaleś, skopie ci 4 litery ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja osobiscie tego nie traktuje jako rewanz, po prostu chce na rozgrzewke na poczatek sezonu zagrac z jakas slaba druzyna :D
 

DeletedUser19702

Gość
Gość
Bierzcie pozostałe 2 drużyny i zaczynamy zabawę :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja osobiscie tego nie traktuje jako rewanz, po prostu chce na rozgrzewke na poczatek sezonu zagrac z jakas slaba druzyna :D

Zabije. Nie bedzie co zbierac, zobaczysz!!! Ja słaby? Przegiąłeś, załatwie Cie tak jak Valencie np. ;) To co zobaczysz to nowy Real slabiaku ty!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fory, smieszny jestes;p. W sparingu z toba zagram moim najbardziej ofensywnym ustawieniem ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
William, nie doceniasz przeciwnika:) A to może się zemścić:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mogę mieć "rozdwojenie jaźni" i kierować dwa kluby? Misiek mówił chyba, że nie, ale chcę się upewnić...
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Nie, nie można. Poza tym pokaż mi trenera, który prowadzi 2 kluby na raz.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Noo.. Reprezentacja a klub to dwie różne rzeczy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale w NMM mogą być wyjątki ;)

Powiedz mi, silna jest ta Benfica? Bo tak myślę, czy nie zmienić klubu jeśli nie można mieć 2...
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Benfica ma takich graczy jak Saviola, Cardozo, Luisao. Wiadomo nie ma już Di Marii i Coentrao ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
no dawać szybko ktoś bierz tą Benfikę i lecim na Szczecin:)
aa, Misiek, w Werderze tylko Ozila i Naldo brakuje, tak?
ee, jego to jeszcze jakoś przeżyje:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry