Nieoficjalny Manager Mode 2!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mic, bierz ta Benfice, potraktuj to jako szanse na ucieczke przed moją trenerską ręką. Już raz dostałeś lanie 5-6:0 , chcesz powtórke z rozrywki w NMM 2? Odpowiedz sobie ;]
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Składy i tak dostarczę nie prędzej niż pod koniec Septembra.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No wlasnie, nie ma sie co spieszyc:D. Zawsze jest pora na zwyciestwo w NMM 2 :>
 

DeletedUser

Gość
Gość
mnie to tam akurat pasuje, bo neta w październiku zmieniam:p
a to okienko w trakcie sezonu, to będą w nim możliwe transfery między 1 a 2 ligą? i czy aukcje będą oddzielne dla 2ligowców i 1 ligi, czy jedna, wspólna?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Pierwsza liga nie bedzie miala aukcji, przynajmniej tak mowil misiek wczesniej, druga liga bodajze jedna aukcje bedzie miala, chyba, ze sie pomylilem. Transfery pomiedzy 1, a 2 liga beda mozliwe, a moze kogos poszukujesz moj drogi? Pisz priv, wujek William z checia zasili twoj team dobrymi zawodnikami, a o takich w mojej pieknej druzynie nie trudno xP
 

DeletedUser

Gość
Gość
aa no i jeszcze jedno pyt. do Miśka- a co się stanie, jak nikt się nie zgłosi po Benfikę? nie będzie jej czy jak?
Williamku, to się okaże jak składy Misiosław powysyła:p jbc napiszę, nie martw się:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
No wiesz, my bez skladow w nmm 1 dogadalismy transfery, ba, w nmm 2 mam juz z 6-7. Powiedz mi prosze, kogo szukasz, a kogo chcesz sprzedac;d


Po benfike musi sie ktos zglosic, bo bedzie problem. Nie boj sie, w koncu znajdzie sie chetny, kiedys Honda chcial chyba, on jeszcze jest obecny na forum?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem o co chodzi w NMM ale moge wziac ta Benfice skoro tak bardzo wam zalezy - gg 13379841
 

DeletedUser

Gość
Gość
YEAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!:D:D
nareszcie ktoś wziął Benfikę, dzięki Ci:)
Will, spokojnie. na pewno napiszę:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przeczytaj temat Nieoficjalnego manager moda 1. Najpierw regulamin, potem rozne posty itp, zalapiesz;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ktos szuka dobrych zawodnikow? Zapraszam gg 22299022, lub forum;p. Mam szeroka kadre.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie róbcie jeszcze transferów, bo niektórzy nie znają jeszcze swoich składów
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czemu? NMM 1 bylo tak jak teraz, wtedy tez nie znalismy, ale juz zaczynalismy negocjowac ;]. Ja mam 9 wzmocnien, co jakby ktos mi potem zabral je? Bym musial innych graczy szukac na te pozycje. Ktos ma zawodnikow dobrych na sprzedaz? Moge sporo zainwestowac.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja się zastanawiam nad sprzedaniem paru ludzi, ale nie wiem jeszcze.
Will, masz jakiegoś dobrego obrońcę na sell?;>
 
Status
Zamknięty.
Do góry