Nieoficjalny Manager Mode #3 !

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Moim skromnym zdaniem, to rozgrywanie meczy w roku szkolnym jest dla Miska na tyle duzym obciazeniem, ze chyba powinnismy sobie odpuscic. Rok temu Misiek probowal, nie udalo sie i sie nie dziwie, wiec teraz chyba tez nie bedzie to wykonalne. Podziekujmy Miskowi za mile spedzony czas i do zobaczenia za rok. Uwazam, ze to jedyne sluszne wyjscie:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Twoją wypowiedź masterze można zastąpic prostym sformułowaniem: ,,nie idzie mi" ^^. No i tyle. Niech Misiek sam zadecyduje, a Ty oszczędź nam swoich przemów.
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
Will nam też nie idzie, ale się nie poddajemy ! ?:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
William, prosze Cie, nie prowokuj. Co prawda nie idzie mi, no ale chyba Ty tez nie masz czym sie zbytnio pochwalic, czyz nie? Moja, jak to nazwales, przemowe, nie motywowalem moja pozycja w tabeli, tylko tym iz granie w roku szkolnym jest po prostu awykonalne. No, ale interpretuj sobie to jak chcesz:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale to nie ja robie tutaj teatrzyk pod publikę... jak chcesz takie cos gadac to pisz miśkowi na priv, a nam tego oszczędź. Odchodziłeś już z managerka, a za godzine zrobiles transfer. Sory, ale to jest śmieszne. Teraz próbujesz mnie zgasic, pokazac, ze jesteś fajny, bo używasz jakichś słówek i sformułowań, chcesz komuś zaimponowac, nie wiem. To nie ty symulujesz, tylko misiek. Mówie Ci to tutaj, żeby nie obgadywac za plecami.

Tyle.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No, to nie ja zaczynam i prowokuje. To po pierwsze. Po drugie, to nie robie tutaj teatrzyku pod publike, bo cos takiego tutaj nie istnieje:) Co do mojego odchodzenia i transferow, to taki jeden maly wybryk;) Kazdemu moze sie zdarzyc. A czlowiek cywilizowany powinien sie chyba umiec jakos wyslowic. Mam nadzieje, ze rozumiesz, chociaz mam co do tego lekkie watpliwosci;) Wybacz za uszczypliwosc. No coz, czekamy na decyzje Miska.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nic się nie stało instuktorze do prawa jazdy, pracowniku lotniska i nauczycielu muzyki w wieku 14 lat. Coś jeszcze masz do ukrycia? To offtop.

A co do tematu, to tak - niech Misiek powie ,a nie ty mu podsuwasz swoje marne bzdety. Nie chce mi się nawet czytac Twoich wypocin, bo jesteś tak naprawdę nikim i takie zdanie o Tobie pewnie mam nie tylko ja. Żałosny pozer, który chce coś osiągnac przez gadanie farmazonów. Zmienianie świata zacznij od siebie kolego.a cywilizowany to Ty chyba nigdy nie byłeś

Z (nie)poważaniem, Will.
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
Master, ja jestem stary, ale pamięć mnie nie zawodzi! Kiedyś pisałeś mi, że pracujesz na lotnisku i połamałeś nogę, a jak po jakimś czasie zapytałem jak w pracy odpowiedziałeś : "W jakiej pracy, raczej szkole".

To taki offtop, przepraszam ;)

Transfer
Kupujący: Piecka / Will
Sprzedający: Will / Piecka
Kwota: 0$
Zawodnik: Xavi i Schweisteiger za Iniestę i Pastore

Will potwierdzi
 

DeletedUser

Gość
Gość
Potwierdzam transfer.

Master, nie wiem czy jestes niepoczytalny, czy co, ale sam to mowiles. Tyle..
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Więc tak. Nie będzie drugiej rundy NMM #3, więc gratuluję JagaFan05, za zajęcie 1. miejsca w naszym menedżerku :) Srebro wędruje do sholdera i jego Man Utd., a ostatni na pudle zameldował się Włochacz, który ze stratą 2 punktów zdobył brązowy medal.

Na dalszych pozycjach :

4. Inter (borisek)
5. Schalke 04 (Misiek)
6. Arsenal (mic222)
7. Liverpool [BOT] <hihi>
8. Real (William Gallas)
9. FC Barcelona (Piecka)
10. Juventus Turyn (Arago)
11. Tottenham (Master777)

Dziękuję za grę panowie. Wielkie dzięki, że pomogliście mi zorganizować tego menedżerka, i za to że miałem dla kogo go prowadzić. Na tą chwilę, nie jestem pewien czy kiedykolwiek będzie NMM #4, ale mogę komuś pomóc go prowadzić ;)

Hola!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ehh, gdyby nie Valdes to byłoby złotko... ale srebro też cieszy;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Cieszy 8 miejsce, to szczyt moich ambicji itd. :D Ale szauera ogralem ^^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam! Kto by chciał kontynuować NMM? Jeśli znajdzie się odpowiednia liczba graczy to mógłbym poprowadzić managerka :) Proszę pisać pod tym postem kto by chciał kontynuować :) Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bardzo chętnie. Jako już nieaktywny gracz the-westa zaglądam na to forum w poszukiwaniu właśnie informacji na temat takich managerków:p.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja również jestem chętny, akurat miałem przerwę w TW kiedy się bawiliście :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja to samo, chętnie wezmę udział jako nieaktywny gracz TW:) ale jeszcze troche i typerki ruszą:) jeszcze jakies menagerki i będzie lepiej na tym forum
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Skoro stara ekipa się zbiera to nie może mnie zabraknąć :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jedynymi rzeczami co trzymają ludzi na forum są menagerki, typerki, eventy lub inne projekty:) inaczej wieje nudą
 
Status
Zamknięty.
Do góry