Nieoficjalny Manager Mode #3 !

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5501

Gość
Gość
nmm.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie moge się doczekac. Na pewno będą niesamowite emocje + jeszcze lepsze wykonanie = ROZRYWKA NA MAXA! Oczywiscie wezmę udział:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też wezmę udział:) Misiek a co znaczą te 3 drużyny zaznaczone na czerwono?
No i czemu mojej Romci nie ma:)
Będą jakieś treningi? Kiedy i o której aukcje? No i kiedy i o której mecze będziesz rozgrywał?
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
3 drużyny są zarezerwowane odpowiednio dla Piećki, Włochacza i Lewego za podium NMM #1. Romy nie ma bo nie ma się co oszukiwać - spuściła z tonu, a np. Porto czy Tottenham poszły w górę i to bardzo dlatego są w NMM #3. Treningi będą po OVR +1 dla gracza na cały zespół. Aukcje i pory meczów ustalę jeszcze z wami po zapisach.
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Spal, dzięki temu masz okazję wziąć jakiś wartościowy zespół typu MU, Milan, Inter, Arsenal, a nie jakieś pipi dipi, które utrzymywało się z aukcji :).

Nie mogę się już doczekać kolejnej edycji. Oczywiście wezmę udział, znów jako menedżer The Blues.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spal, dzięki temu masz okazję wziąć jakiś wartościowy zespół typu MU, Milan, Inter, Arsenal, a nie jakieś pipi dipi, które utrzymywało się z aukcji :).

Nie mogę się już doczekać kolejnej edycji. Oczywiście wezmę udział, znów jako menedżer The Blues.

No pewnie że każda drużyna jest wartościowa - i mam 2 swoje typy i nie wiem na który zespół się zdecydować:)
Wypraszam sobie ale nigdy Romą nie szalałem na zakupach - kupiłem Elano, Podolskiego i chyba kogoś jeszcze(pamięć nie ta więc nie pamiętam:)) a i tak stworzyłem mocny wyrównany zespół
Oj kolejna edycja zapowiada się bardzo ciekawie i dostarczy dużo emocji
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Spal miał drużynę, która była wymieniana w roli outsiderów a stracił najmniej bramek w lidze <szac :D>. Zobaczymy w tym sezonie ważne będą przedsezonowe wybory i dobre rozłożenie budżetu ;)
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
A właśnie, budżety. Zdecydowałeś już, jakie dokładne owe będą? 60, 70, 80, 100 melonów?

No Spal zrobił w zeszłym sezonie ogromny postęp Romą, jestem wciąż pełen podziwu. Jak dla mnie to w tym sezonie jest jednym z głównych kandydatów do triumfu, jeżeli weźmie jakąś lepszą drużynę :).
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
100 na pewno nie. 70-80 gdzieś tak. Co do Spala - fakt, potrafi skleić drużyne do kupy ;) Pokonał m.in. Real, Barcelone w Pucharze. No no! ; )
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co do jego managerowania w NMM, to bez dwoch zdan zrobil kawal dobrej roboty i naprawde ozywil ta druzyne. Co zreszta pokazal pokonujac moj Real, Barcelone, oraz inne kluby. No cóż, tylko trudno o takich managerkach mowic, ze ktos jest super, a drugi jest be. Tak naprawde kazdy, kto choc troche zna sie na pilce potrafi cos z druzyna zrobic. Fakt, wtedy wyszlo Spalowi super, ale teraz moze juz nie byc tak dobrze. Oczywiscie nie mowie tego jako jakis zazdrosnik, a poprostu patrze trzezwo na cala sprawe, bralem udzial w ponad 5 managerkach, wiec doswiadczenia troche jest. Co do NMM #3 to też rozważam jaka drużyne by tu wybrac;]. Na pewno przed 15 maja bede mial wszystko ladnie rozpisane; >.

Aukcje pozwola na nabycie kilku naprawde mlodych, a i swietnych talentow. Coz, Hello NMM #3 !!!! :]
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Z tego co z Włochaczem naliczyliśmy to oczekujemy 150 graczy na liście aukcyjnej, więc będzie z czego wybierać :D


EDIT: Jak coś ja siedzę na #NMM, pytajcie tylko beepajcie najpierw :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ilu?!:D
Szaleństwo zakupowe będzie, i weź tu budżet utrzymaj na te wszystkie aukcje...:D
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Bonusowych pytań nie będzie, bobym wszystkie wygrał, ale premie za mecz będą i za typy na LIVE!NMM również ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiesz szauer, bedzie duzo aukcji, zapewne w kilku fazach sezonu, także ta kasa jakos nam przyjdzie:]. Zreszta kto sie nie sprzeda ten zostanie na pozniej.. ale z tego co widzialem to raczej kazdy sie sprzeda;D
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Will znając życie jak się napali na Lukaku/Neymar/Ganso/Pastore to uuuuuuuu :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Juz mowilem, nabralem doswiadczenia i na pewno nie wyloze calej kasy na ktoregos z nich:]. Co oczywiscie nie oznacza, ze nie chcialbym miec ich w swojej druzynie; p.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Buhaha doświadczenia :) Jeszcze dużo Ci brakuje do Piećki, Spala czy Lewego ;D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po czym to wnioskujesz? Bo od tego czasu duzo managerowalem i bez zadnych podstaw ani dowodow nie powinienes wysnuwac takich teorii:]. Czas pokaze misiu, abys znowu sie nie przeliczyl:D (tak jak z Ajax - Bayern <3)
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Tak tak, tłumacz sobie to tak ;)

Prawda jest taka, że mając jeden z lepszych zespołów w NMM #1 przegrywałeś z Romą, Liverpoolem.

W menedżerze mica ledwo wygrałeś ze słabym Ajaxem, którego miałem od tygodnia ;]

Zobaczymy bo NMM to zdecydowanie wyższa, jak nie najwyższa półka ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry