Nieoficjalny Manager Mode #3 !

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jak to kiedys napisal bodaj Master, ew. Piecka. ,,Ty i ten twoj mongolski tok myslenia" ;D. No wiesz, w NMM 1 to byl moj pierwszy manager, a NMM 3 to bedzie 5-6, jak nie wiecej. Wiele sie zmienilo, a ja bardziej powaznie na sprawe patrze i troche wiecej doswiadczenia mam. Nie wracajmy do NMM 1. Co do mica managerka, to akurat ja wygralem, a w tej fifie ciezko jest wygrac, a co dopiero z ajaxem, ktory ogral np. real. Ja akurat odnioslem sukces, mam majstra i TYLE.
Wracajac do NMM #3, nie moge sie 15 doczekac. REAL MOJ:].
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Każdy chyba czeka na NMM#3 ;] To będzie coś ;D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nom, ale wiesz na pewno w co sie pakujesz? Bedziesz mial dosyc ciezko z organizacja:D. Chcesz to moge Ci pomoc z tabelką czy coś.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Mam wiernego Włochacza ;]

Ale skoro oferujesz pomoc to czego nie ;) Zobaczymy do czego się nadasz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiem, ale i tak duzo na Tobie ciazy, a jak moge pomoc to sie staram jakos:D. Wiec wiesz gdzie pisac, gg lub tutaj; ].
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak fajnie Inter jest :] Oczywiście wezmę udział jak będę pamiętał o tym 15, ale przypuszczam, że zapomne :(
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
..: INFO ::.

Przy zapisach dobrze by było jakbyście podali swój nr telefonu, jak się wstydzicie to na PW ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeszcze adres jakbyscie mogli, bo misiek szuka kolegoow;D.

Nie no zartuje. Doczekac sie nie moge jutra i godziny 21, mm ;]. Jeszcze rozwazam wybor 3 klubow. :]
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Ja mam jeden klub w głowie i wokół niego się zakręce ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Misiek, mam jedno pytanko- po co Ci numery telefonów?:p Pytam z czystej ciekawości;]
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Czy to poinformować o aukcji, albo o meczach albo spotkań dot. ustalenia pór meczów albo innych takowych wniosków ;D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Albo zeby sie blizej poznac..;D

Odliczajmy czas! Co godzine! Jeszcze 23 godziny i 50 minut do poczatku rezerwowania!
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Hehe :D 23 godziny i 19 minut. Aż tak się jaramy tym NMM? :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bo beda mieli slabe overki. Boraszja raczej szans by nie miala;p.
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Sahin, Barrios, Kagawa, Hummels, no może Subotić. Koniec Borussi w świecie wirtualnym :) Są świetni, ale tylko w rzeczywistości.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Pewnie tak. Nie wiem, nie liczyłem Borussi ale już patrząc na Barrios - Lewandowski vs. Raul - Huntelaar złudzeń nie ma ;]

22h4min.
 
Status
Zamknięty.
Do góry