Nieoficjalny Manager Mode #4!

  • Rozpoczynający wątek JagaFan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Może jakaś reaktywacja na wakacje by się szykowała?
Obaczyłbym, może nawet ja dałbym radę coś wykombinować... chętni?
 

DeletedUser

Gość
Gość
wzialbym udział jeśli by były w miare wyrównane drużyny , mogą być nawet gorsze a nie Reale czy tam Barce itp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Osobiście myślałem albo nad reprezentacjami(wtedy wiadomo, raczej te lepsze pokroju Espania, Angole, Brazylia itd, wiadomo, brak transferów) albo nad czymś klubowym, oczywiście teamy zbalansowane(brak realu, barcy, najmocniejszym klubem byłoby pewnie coś pokroju borussi, albo lyonu, chociaż piłkarze z realu itd[niektórzy!] wisieliby na aukcjach). Zobaczymy, ile osób się zgłosi, bo na 3 osoby to niewielki sens(za to mniej roboty!:D)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Same Repy to mogłobyć śmiesznie a zarazem fajnie:) tyle że skąd mielibyśmy zawodników skoro można powołać każdego do repy:)
BVB czy Lyon to też mocne - najlepiej słabiakami grać np. jakims średniakiem w średniej lidze:)
A złoszą się pewnie te same osoby co zawsze:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co powiecie na takiego managera, w którym każdy tworzy swój klub, zaczyna bez piłkarzy i na aukcjach kupuje potrzebnych grajków?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Hm... Niegłupi pomysł Mic, serio. Mogłoby być ciekawie. Tylko jak wielki musiałbyś mieć budżet, żeby skompletować pełny skład...:p W fifie z tego co pamiętam, to taki Will Keane nawet nie istnieje niestety, a Lukaku poszedłby za połowę budżetu pewnie razem z Pastore. Chyba, że niektóre aukcje ograniczone- np. kilku piłkarzy można kupić za cenę na transfermarkcie, a przez jeden dzień jeszcze ktoś może przebić ofertę poprzednika. Takie nie-live aukcje, bardziej casualowo.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Budżet jest nieważny, to ceny będą dostosowane do budżetu, jeśli damy każdemu budżet 10 mln to Messi pojdzie za 100 tysięcy itd, o tego typu sprawy bym się nie martwił.
 

DeletedUser19702

Gość
Gość
Jak potrzeba wam chętnych, to ja bardzo chętnie wziąłbym w tym udział ;)
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
A jakby trzeba było coś pomóc, to wiecie gdzie mnie znaleźć ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to jest 5 osób, przydałaby się jeszcze jedna, coby parzyście było.
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
Może dziadzia Piećka by zagrał ;;)

EDIT:
Jaga zdałeś ?:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Raczej siedem:
Spal
Mic
Songohan
Piecka
Misiek(bo raczej będziesz brał udział, nie?;))
Ty
i ja.
Znów kogoś brakuje;/ Zaczekamy do jutra, jak nikt się nie zgłosi, to zaczniemy zapisy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak sobie pomyślałem, że można zrobić to wszystko w formie draftu, jak w MLS.

Każdy robi własny klub i dobiera zawodników dostępnych w drafcie.

Bramkarze - ilość uczestników x3
Boczni obrońcy - x2
Środkowi - x3 albo x4
Boczni pomocnicy - x2
Środkowi - x3 albo x4
Skrzydłowi - x2
Napastnicy - x3

Przed każdym draftem odbywałoby się losowanie miejsc, tak będzie najbardziej sprawiedliwie. Zwycięzca losowania dobiera jako pierwszy itd.

Co o tym sądzicie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie, bo zwycięzca dobierze samych najlepszych:D

No i o to chodzi, jak chcesz inaczej wyłonić kolejność? Myślałem o drugiej opcji, turnieju z prawdziwymi drużynami, na podstawie którego byłaby ustalana kolejność, ale wtedy zwycięzca turnieju zgarnąłby wszystkich najlepszych piłkarzy, a przecież nie o to chodzi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak było do tej pory w bodajże 10 managerach, nuuuuuda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry