Nieoficjalny Manager Mode

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Will, chyba nie będzie zmian w OVRach, przynajmniej tak mi się wydaje.
Misiek, ustaliłeś już dokładną datę zapisów do NNM#2?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Beda beda, chyba, ze sie cos zmienilo o czym nie wiem::):
 

DeletedUser

Gość
Gość
No i finał będzie Chelsea - Barca, mistrzem Barca, a kolejność taka jak w lidze :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może by w przyszłym sezonie w ogóle zrobić ligę w systemie ply-off? Tak żeby się 8 drużyn kwalifikowałoa potem taki sam puchar, jaki teraz mamy, który wyłoniłby mistrza?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Misiek, moze nad mala rekompensata za te zanizenia/zawyzenia ovr pomyslisz? Np. Ja na Ballacku strace, strace na Ramosie, na innych, a co dopiero jak ktos trenowal i zanizycie dla tego zawodnika? Nie chcesz, nie dawaj, ale tak by bylo bardziej fair. Tylko nie mow, ze mieszam sie w sprawy NMM , ja tylko podaje propozycje ::P:

Nie chcę być niemiły, ale ledwo co ci sie ban skonczyl, a juz chcialbym ci wlepić kolejnegio:ppif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszyscy mnie nie lubicie, ale takie cos trzymajcie dla siebie. Kocham Was wkurzac, ale nie musisz mi powtarzac tego co chwile :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszyscy mnie nie lubicie, ale takie cos trzymajcie dla siebie. Kocham Was wkurzac, ale nie musisz mi powtarzac tego co chwile :)

A ja kocham Cię raportować :p

PS. Włochaty, mogę tu już wkleić transfery Kaki i Ballacka? Musimy jeszcze ładnego screena z potwierdzeniem zrobić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Albo dostał bana na kompa albo....(i to jest przerazajace) nas olal::(:o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
raczej to pierwsze, ostatnio na forum widziałem go jakieś 4-5 dni temu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Albo mu sprzęt padł. Grał ciągle w tego PESa 5, zapewne miał dla niego za duze wymagania i sprzęt nie wyrobil:)
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Noo... w końcu jestem w stanie Was oświecić. Byłem w Wawie 3 dni, nie miałem dostępu ani do internetu, ani do telefonu, żeby skontaktować się z Miśkiem. Odpowiedź brzmi tak: Misiek nie ma neta. Mecze chyba się rozgrywają, nie znam aktualnie wyników. Jak tylko czegoś się dowiem od razu poinformuję. Zapisy zaczną się prawdopodobnie 13.09, jeśli nie to wtedy, gdy wróci Misiek
 

DeletedUser

Gość
Gość
A czy tranzfery mozna wklejac 13-go nawet jak pana Miska/Misiaka nie będzie włochaczu?::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
wlochaty, już można się zapisywać? czy czekamy, aż wróci Misiek?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Raczej czekamy, bo to chyba pan misiosław musi oglosic, chyba, ze przekazal wlochamenowi wladze na czas okreslony xD
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Na początek: w poście znajdują się wyniki meczów Pucharu. Radzę przewijać powoli, mecz po meczu i nie wybiegać w przód :) W końcu chodzi o emocje, czyż nie? :)

Nic na ten temat nie wiem. Tak więc osobiście zarządzam, że zapisy zostają przeniesione do powrotu Misiosława. I już :). Drugie pytanie: Transfery. Wklejać można cały czas, prawdopodobnie zostaną uwzględnione jak wróci Organizator, tak więc wszystko jedno kiedy :). Lepiej przed powrotem to będzie miał już wyłożone wszystkie, bez czekania.

Tymczasem... Puchar NMM nieprzerwanie trwa! :) Odbyły się mecze drugiej kolejki, odbył się już nawet finał. Niespodzianka nie mała, nie powiem. SMS-y kontaktowe przyniosły owoce i oto wyniki...

Runda II

Pierwszy mecz:
Chelsea Londyn vs. Liverpool FC 2:1
AS Roma vs. FC Barcelona 1:0

Drugi mecz:
Liverpool FC vs. Chelsea Londyn 2:0 (dwumecz: 4:1)
FC Barcelona vs. AS Roma 0:0 (dwumecz 0:1)

Niespodzianka, co nie? :D Drugi i pierwszy team uległ trzeciem i czwartemu. Strzelców niestety nie znam.

FINAŁ!

Kto nie chce niech nie patrzy! ;)

Liverpool FC vs. AS Roma

Pierwsza połowa
1:0 dla Liverpool'u! Gourcuff w 37. minucie.

Druga połowa
2:0 dla Liverpool'u! Ponownie do siatki trafia Gourcuff! 69. minuta.
2:1! W końcówce odpowiada Roma. Totti w 83. wbija piłkę pomiędzy słupki z karnego.

!LIVERPOOL ZDOBYWCĄ PUCHARU!

Chwilowo to tyle w związku z zakończonym już Pucharem NMM.​

Nie mam info co do nagród, czekajcie cierpliwie na Miśka ;) Choć miały byś symboliczne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
heh To Ci dopiero niespodzianka:) szkoda że nie na żywo:) to by były emocje:)
Z racji tego że puchar się skończył rezygnuje z fukcji managera AS Romy. Więc jest ona do wzięcia w kolejnym sezonie.
Miałem praktycznie jeden z najgorszych OVR zespołów a udało się wyciągnąć finał pucharu, najmniej wpuszczonych bramek w sezonie i 4 miejsce w lidze, nie licząc masy emocji szczególnie podczas rewanżowego meczu z ManU:)
Dzięki za wspólną gre.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6310

Gość
Gość
Dzięki Spaletti :) Masz zamiar wziąć jakąś inną drużynę z II. Ligi w NMM #2?

Ważna informacja, świeża, dostarczona SMS'em od samego Miśka: ZAPISY ZACZNĄ SIĘ 18.09.

Tym samym wnioskuję, że tego dnia, lub dzień wcześniej wraca Misiosław.
 

DeletedUser

Gość
Gość
OLEEEEE! JUUHUUU! Nie powiem, że się tego nie spodziewałem, ale i tak jest zajefajnie. Kto by pomyślał, że zawodnik kupiony za 6 mln przesądzi o wyniku finału ::D: 7:1 z OL, 4:1 z Chelsea, 2:1 z Romą, no no, nikt mi nie podskoczy HAHAHA!
No dobra, gratuluję Spalettiemu finału i odprawienia Barcy, co chyba trochę ułatwiło mi zwycięstwo :) Gratuluję Włochatemu i Piecce (tak to chyba się poprawnie zapisuje) dotarcie do półfinału i (prawdopodobnie) brązowych medali :)
Jest błąd w pierwszym moim meczu z CFC, chyba powinno być 2:1 dla mnie, skoro w dwumeczu jest 4:1. Ciekawi mnie, kto tyle bramek nastrzelał :) Królem strzelców pewnie El Nino?
Co co transferów to może się wstrzymajmy do podania overków na przyszły sezon.
No to pozdrawiam wszystkich menedżerów i do następnego sezonu :)
Wielkie dzięki Włochacz za przyniesieni tych wspaniałych wieści :D Wiesz, kiedy Misiosław wraca?
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
OLEEEEE! JUUHUUU! Nie powiem, że się tego nie spodziewałem, ale i tak jest zajefajnie. Kto by pomyślał, że zawodnik kupiony za 6 mln przesądzi o wyniku finału ::D: 7:1 z OL, 4:1 z Chelsea, 2:1 z Romą, no no, nikt mi nie podskoczy HAHAHA!
No dobra, gratuluję Spalettiemu finału i odprawienia Barcy, co chyba trochę ułatwiło mi zwycięstwo :) Gratuluję Włochatemu i Piecce (tak to chyba się poprawnie zapisuje) dotarcie do półfinału i (prawdopodobnie) brązowych medali :)
Jest błąd w pierwszym moim meczu z CFC, chyba powinno być 2:1 dla mnie, skoro w dwumeczu jest 4:1. Ciekawi mnie, kto tyle bramek nastrzelał :) Królem strzelców pewnie El Nino?
Co co transferów to może się wstrzymajmy do podania overków na przyszły sezon.
No to pozdrawiam wszystkich menedżerów i do następnego sezonu :)
Wielkie dzięki Włochacz za przyniesieni tych wspaniałych wieści :D Wiesz, kiedy Misiosław wraca?

Gratki Lewy.

Nie Piecce, a Piećce
 
Status
Zamknięty.
Do góry