Nieoficjalny Manager Mode

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser6310

Gość
Gość
OLEEEEE! JUUHUUU! Nie powiem, że się tego nie spodziewałem, ale i tak jest zajefajnie. Kto by pomyślał, że zawodnik kupiony za 6 mln przesądzi o wyniku finału ::D: 7:1 z OL, 4:1 z Chelsea, 2:1 z Romą, no no, nikt mi nie podskoczy HAHAHA!
No dobra, gratuluję Spalettiemu finału i odprawienia Barcy, co chyba trochę ułatwiło mi zwycięstwo :) Gratuluję Włochatemu i Piecce (tak to chyba się poprawnie zapisuje) dotarcie do półfinału i (prawdopodobnie) brązowych medali :)
Jest błąd w pierwszym moim meczu z CFC, chyba powinno być 2:1 dla mnie, skoro w dwumeczu jest 4:1. Ciekawi mnie, kto tyle bramek nastrzelał :) Królem strzelców pewnie El Nino?
Co co transferów to może się wstrzymajmy do podania overków na przyszły sezon.
No to pozdrawiam wszystkich menedżerów i do następnego sezonu :)
Wielkie dzięki Włochacz za przyniesieni tych wspaniałych wieści :D Wiesz, kiedy Misiosław wraca?

To mi się podoba, dla takich chwil warto być aktywnym :) Nic tak nie cieszy jak radość innych.

Wynik - błąd, oczywiście. Skapnąłęm się już po napisaniu, że przekręciłem kto gra u siebie, a kto na wyjeździe. A za to zapomniałem zmienić wynik, ot co. W każdym razie wygrałeś ;).

Powrót Miśka - pisałem wyżej. Ustalił datę zapisów na 18.09 to pewnie wraca wcześniej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem prawie very happy;p. Patelnia, dzieki wielkie za wyeliminowanie barcy, z powodu jasnego, to ona mnie rozwalila i to golem w koncowce ;). Gratuluje Lewy, osiagneles nie malo xd
 

DeletedUser

Gość
Gość
W sprawach transferów piszcie na mój nowy numer gg - 26533993.

EDIT:

Transfery:
Kupujący/sprzedający Chelsea/Valencia(ciężko tu wskazać kupującego i sprzedającego)
Piłkarze: Kaka za Di Marię i Gallasa
Typ: wymiana
Potwierdzenie: nie mam screena, wlochaty potwierdzi

Kupujący: ja
sprzedajacy: wlochaty
Piłkarz: Ballack
Cena: 15 mln
Typ: transfer
Potwierdzenie, j.w.
PS. W11, podaj mi skille tych piłkarzy.

EDIT2: Potrzebuję obrońców z overami 80+.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5501

Gość
Gość
Dzieńdobry cześć i czołem!

Jak Włochatinho wspomniał miałem problemy z netem ale już powinno być all right.

Zapisy. Zapisy rozpoczną się w sobotę w godzinach wieczornych (19-20).
Do wyboru będzie 9 drużyn, ponieważ jedna będzie zarezerwowana dla mnie :p

Wolne drużyny. Jutro rozpiszę drużyny, które będą do wyboru, lecz składy będą trochę później spowodowane brakiem internetu = brak możliwości wypisania obecnych piłkarzy.

Puchar. Włochaty wspomniał, że Puchar NMM powędrował do Liverpoolu, który otrzymał nagrodę 10.000.000 $. Finalista - AS Roma - otrzyma 5.000.000$. To tyle w sferze nagród.


Co do I ligi. Terminarze pojawią się jutro raczej po południu w porywach do wieczora. Składy zaktualizowane, zarówno jak i dla II ligi dostarczone zostaną w przeciągu 10 dni.

Sparingi. Sparingi będą wstrzymane do czasu otrzymania nowych składów. Nie wiem czy wszystkie składy dostarczę w jednym terminie czy stopniowo. Jeśli wybiorę drugą opcję to będziecie - Ci co mają składy - już umawiać mecze towarzyskie.

Kalendarz. Kalendarz będzie zmieniony, ale to przypomnę po zapisach, by nie wprowadzać niepotrzebnego zamieszania.

Okienka transferowe. Będzie zmiana co do okienek, będą trzy okienka transferowe - przed sezonem, w trakcie jedno i po sezonie. Nie będzie transferów z kolejki na kolejkę.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jak mi się coś przypomni to napiszę ;)
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Drużyny do wyboru :



I liga

AS Roma



II liga

Ajax Amsterdam
Benfica Lizbona
Celtic Glasgow
CSKA Moskwa
FC Porto
Girondins Bordeaux
Hamburg SV
Olympique Marsylia

PSV Eindhoven
Werder Brema




Zapisy od jutra od godz. 20:00​
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5501

Gość
Gość
W Romie będzie wolna posada.

Czy któryś właściciel I ligi ma zamiar opuścić swój klub?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Te okienko przedsezonowe rozumiem jeszcze sie nie zaczelo?
 
Status
Zamknięty.
Do góry