Nowe światy. Czy oby nie za dużo ?

  • Rozpoczynający wątek olasold.
  • Data rozpoczęcia

Jakie jest Twoje zdanie ?

  • Uważam, że nowe światy są dodawane za często i jest ich za dużo.

    Głosy: 274 53,4%
  • Uważam że nowe światy powinny być dodawane często i powinno ich być dużo.

    Głosy: 174 33,9%
  • Mam inne zdanie na ten temat (napisz jakie)

    Głosy: 65 12,7%

  • W sumie głosujących
    513
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli był takie temat to przepraszam, ale chciałem poznać Wasze zdanie na temat, czy uważacie tak jak ja, że mamy za często dodawane nowe światy i powoli robi ich się bardzo dużo ?

Dodaje ankietę.
 

DeletedUser18063

Gość
Gość
za dużo, to jest światów na plemionach, bo z tego co pamiętam, to jest ich chyba 50-60 więc niegadaj :)
 

DeletedUser21594

Gość
Gość
Tu jest światów w sam raz. chociaz co do poprzedniej wypowiedzi plemiona musza mieć tyle swiatów bo dużo graczy jest ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Plemiona nam nie grożą, jest ok. Na starych światach nie ma już miejsca dla nowych graczy, nowe muszą powstawać. Ale nie powinny się pojawiać za często. W sumie żadna opcja w ankiecie mi nie pasuje.
 

DeletedUser20273

Gość
Gość
W sam raz światów ??? Pfff... Światów jest dwa razy za dużo. Graczy jest dużo na nowych światach, bo masa osób zakłada konta z myślą "O, wchodzi nowy świat. Na tym mi nie wyszło to chociaż na nowym będę przez chwilę wysoko w rankingu i będę kozakiem". Nowe światy powinny wchodzić, jak na każdym ze starych światów jest przy najmniej 90% graczy z dostępnego limitu

Tymczasem Innogames traktuje tą grę jak zwykły biznes, nie robią nic dla ludzi, w d... mają pomysły, których wprowadzenie nie przysporzy im paru zer na koncie. Bo jeżeliby robili to dla nas, to nie byłoby nowego premium, nie byłoby nowych bonusów fortowych postaci i nie byłoby tyle światów. Szkoda, bo TW jest świetną grą, ale niestety schodzi powoli na psy :>
 

DeletedUser7299

Gość
Gość
Np. że jest okej. W tej ankieci dałeś możliwość tylko powiedzenia że jest Ci źle, a nie można stwierdzić czy komuś pasuje ilość światów, tak jak mi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie chcesz grać na nowym świecie to nie grasz, proste. Nie rozumiem celu zakładania tematu, chcesz ponarzekać jak to jest źle że są nowe światy? Światy powstają według określonych zasad.
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Arizona jest przykładem zniechęcania graczy do starych światów.Cykl jednogodzinny jest bardziej ekscytujący i pominiecie innych światów z tą aktualizacją jest nie fer.Arizona miała być światem komercyjnym a sami zobaczcie po medalach ile osób tam płaci.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Arizona jest przykładem zniechęcania graczy do starych światów.Cykl jednogodzinny jest bardziej ekscytujący i pominiecie innych światów z tą aktualizacją jest nie fer.Arizona miała być światem komercyjnym a sami zobaczcie po medalach ile osób tam płaci.

Arizona to 1 świat w nowy stylu, są prace 1h i nowe premie. Na starych światach nie dano prac 1h i premium, by nie traciły swojego uroku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jest zdecydowanie za dużo światów. Rozumiem, że każdy chce walczyć o ranking, ale stare światy pustoszeją. Świat od 2 do 6 to tragedia. Znikoma liczba graczy. Chociaż światy 7,8,9 też duże lepsze nie są. Od 10 jakoś to jeszcze wygląda. Może dlatego, że to był długo wyczekiwany świat. Pojawił się z tego co pamiętam na początku września.

Według mnie 2 światy na rok to jest absolutne maksimum. Z racji tego, że stare światy umierają, a sama gra przestaje być na nich atrakcyjna.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gah, nie dogodzisz. Powstaje przykładowo świat 13, gracze po tygodniu pytają kiedy będzie 14. Jeszcze nie ma nawet zapowiedzi 14 już, ktoś marudzi, że kolejny świat jest nie potrzebny itd.
Za stagnacje na starych światach nie są odpowiedzialne nowe światy, lecz z jednej strony brak jakiejś rewolucyjnej aktualizacji, a z drugiej opanowanie danych światów przez jedną czy dwie koalicje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po co te wasze wypociny, skoro mimo wszystko nowe światy będą powstawać.

brak nowych światów=brak nowej kasy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po co te nowe światy niech ludzie się rejestrują na tych co są a jak będą te przeładowane to owszem można dorobić nowe.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po co te nowe światy niech ludzie się rejestrują na tych co są a jak będą te przeładowane to owszem można dorobić nowe.

Nowi gracze nie chcą się rejestrować na światach na których większość ma już 99 lvl i toczą się walki wielki koalicji, wolą grać od początku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po co te wasze wypociny, skoro mimo wszystko nowe światy będą powstawać.

brak nowych światów=brak nowej kasy
To fakt, ale podyskutować można. Na tym forum jest i tak jest sporo bardziej bezsensownych tematów.
Za stagnacje na starych światach nie są odpowiedzialne nowe światy, lecz z jednej strony brak jakiejś rewolucyjnej aktualizacji, a z drugiej opanowanie danych światów przez jedną czy dwie koalicje.
Tak, ale trzeba pamiętać, że dla gracza grającego mniej niż rok the-west ma wiele do zaoferowanie. Dopiero później zaczyna się stagnacja.

W pewnym momencie światy zaczeły się pojawiać jeden za drugim. Dlatego też tak ponuro wygląda sytuacja na niektórych swiatach. Gracze jak coś im nie poszło to się wynosili na nastepnym świat. Ja pamiętam wiele miesiecy przebudowywałem swoją postać, ale wielu osobm sie nie chce.

Poza tym jasne, że się nie dogodzi wszystkim. Tak jest raczej we wszystkim.:p

Na szczeście co do mnie to gram na światach gdzie jest wielu graczy i nie muszę się martwić o przeciwników.;) Gdybym grał na światach 2-6 i do tego sytuacja była opanowana przez jedną koalicję to pewnie bym skasował konto.
 

DeletedUser19472

Gość
Gość
o co wam chodzi wogule przecież chcecie gracie, niechcecie niegracie o co wam wogule chodzi
 

DeletedUser21752

Gość
Gość
Czy wy sie cho trochę na infie znacie??? Jeśli było by połowa światów czyli 6 albo 5 i by było tyle graczy co teraz bylo by przeciążenie serwerów i the west poszło by sie za przeproszeniem rąbac więc jak dla mnie jest ok.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy wy sie cho trochę na infie znacie??? Jeśli było by połowa światów czyli 6 albo 5 i by było tyle graczy co teraz bylo by przeciążenie serwerów i the west poszło by sie za przeproszeniem rąbac więc jak dla mnie jest ok.
Siedzi świstak i zawija je w te sreberka... Pseudo spec się odezwał.:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry