Nowe światy. Czy oby nie za dużo ?

  • Rozpoczynający wątek olasold.
  • Data rozpoczęcia

Jakie jest Twoje zdanie ?

  • Uważam, że nowe światy są dodawane za często i jest ich za dużo.

    Głosy: 274 53,4%
  • Uważam że nowe światy powinny być dodawane często i powinno ich być dużo.

    Głosy: 174 33,9%
  • Mam inne zdanie na ten temat (napisz jakie)

    Głosy: 65 12,7%

  • W sumie głosujących
    513
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
dla mnie, nowy swiat byłby zbawieniem... kazdy swiat, DOKŁADNIE KAŻDY jest teraz zepsuty po prezentach, kiedys dropnąc unikata graniczyło z cudem a teraz połowa graczy TW nie mających 50 lvla trzymają klucze,boony ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Każdy nowy świat niszczy poprzednie.
"Prezenty" nie udały się, ale można to jakoś przeżyć::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
za mało

światów powinien wystartowac nowy świat w którym będzie gra się toczyła do 1000 lvl
i to był by ostatni świat gdzie można by byłó tworzyc kraje i walczyli by ze sobą o kraje a nie o forty i można na bitwie kierowac postacią nie przemieszczac tylko sterowac klawiaturą i strzelac myszkąpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif paf
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25775

Gość
Gość
Moim zdaniem jest za dużo tych światów. Niby przybywa tych nowych graczy ale wszyscy idą tylko na najnowsze. Na starszych światach jest średnio po 5 tyś.(może więcej. Nie liczyłem) a na najnowszych przeszło 40 tyś.
 

DeletedUser22056

Gość
Gość
Lepiej robić nowy świat raz na rok, tak wg. mnie gracze poosiągają odpowiednie poziomy, będzie dużo ludzi i będzie ciekawie, a jak w pewnym momencie odpalali nowe światy co trzy miesiące i potem co pół roku to średniawo było...
 

DeletedUser24534

Gość
Gość
Teraz na wakacje mogliby otworzyć nowy świat. Gracze nowi, którzy spoglądają na ranking i widzą 120 lvle automatycznie zniechęcają się do gry "bo i tak już ich nie dogonią".
A od startu Hurona minęło już 9 miesięcy...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zakładanie nowych światów nie jest potrzebne

Co niby dają nowe światy? Dogonić można każdego, najważniejsze by na serwerze grało dużo ludzi i by była możliwość konkurowania z innymi na równych szansach (a nie tak, że np. 1 sojusz posiada wszystkie forty). Przyczyną tego, że na starych światach nowym trudno się odnaleźć jest to, że ich tam nie przybywa. Po prostu każdy zakłada konto na nowym serwerze i jest na nim 40k ludzi, po jakimś roku zostaje 20k, a po kolejnych dwóch 5k i znacznie mniej aktywnych. Nic dziwnego, że upadają światy i potrzebne są migracje. nie liczy się przecież to aby być we wszystkim najlepszym ale by dobrze się bawić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uważam że nowe światy powinny być dodawane często i powinno ich być dużo.

Moim zdaniem powinien wystartowac nowy swiat,bo dawno niebyło żadnego:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem powinien wystartowac nowy swiat,bo dawno niebyło żadnego:p

IMHO wystartuje jeden lub kilka nowych światów gdy IG zamknie serwery z których aktualnie jest migracja.

Może pokuszą się o stworzenie pary światów tak jak to zrobili w innej swojej grze. Tzn dwa otwarte światy jednocześnie z tymże można zarejestrować się na jednym z tej pary, czyl A lub B. Aczkolwiek nie mamy tylu graczy na TW, a i też IG wyraźnie jest nastawione na maksymalizacje zysków w połączeniu z cięciem kosztów. Reasumując najpewniej wraz z kasacją światów migracyjnych pojawią się nowe światy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam nadzieję, że przerwy między światami będą zawsze takie długie jak teraz. (mineło już prawie 10 miesięcy od startu huron'a) ;)
 
światów powinien wystartowac nowy świat w którym będzie gra się toczyła do 1000 lvl
i to był by ostatni świat gdzie można by byłó tworzyc kraje i walczyli by ze sobą o kraje a nie o forty i można na bitwie kierowac postacią nie przemieszczac tylko sterowac klawiaturą i strzelac myszkąpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif paf

Kogoś tu ostro poniosła fantazja...

Myślę że nie powinno być więcej niż 20 światów, bo stanie się to co jest na plemionach. Były nawet wizje złączenia wszystkich światów w jeden (gdzie każdy świat jest sektorem) i choć nierealne miały w sobie coś ujmującego. Migracja to dobra rzecz, światy dzięki temu nie wymrą.
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
W tej chwili jest 9 światów na które mozna się rejestrować, pozostałe prawdopodobnie zamkną.
Od startu hurona już trochę czasu minęło. Uważam, że kolejny świat powinien wyjść we wrześniu i w takim odstępie czasowym powinny startować. :traper:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy potraficie podać 1 powód, dla którego miały kiedykolwiek powstać nowy świat? Tylko w 2 na 9 światów liczba graczy przekracza 10k. Czy warto otwierać nowy świat skoro na starych jest tak niewielu graczy?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy potraficie podać 1 powód, dla którego miały kiedykolwiek powstać nowy świat? Tylko w 2 na 9 światów liczba graczy przekracza 10k. Czy warto otwierać nowy świat skoro na starych jest tak niewielu graczy?

Nawet gdy nie wyjdzie nowy świat to stare światy zostaną jak zawsze. Nowi gracze idą za nowością i tego nie zmienisz. Jest dużo powodów by wyszedł nowy świat, a podaj mi powód dlaczego miałby nie wyjść. Tylko proszę nie pisz, że stare światy umierają, bo tak czy siak to sie stanie, nawet wtedy kiedy nowe nie bedą wychodzić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nawet gdy nie wyjdzie nowy świat to stare światy zostaną jak zawsze. Nowi gracze idą za nowością i tego nie zmienisz. Jest dużo powodów by wyszedł nowy świat, a podaj mi powód dlaczego miałby nie wyjść. Tylko proszę nie pisz, że stare światy umierają, bo tak czy siak to sie stanie, nawet wtedy kiedy nowe nie bedą wychodzić.

Ja po prostu nie widzę w tym sensu. Aktualizacje wchodzą tak samo na wszystkich serwerach więc nie ma między nimi różnic, starzy gracze cierpią bo zrobili naprawdę wiele, a z powodu wymarcia świata dalsza gra nie jest już tak ciekawa.Ciekawie byłoby gdyby roiło się od graczy. Zawsze wiecej graczy to dla serwera lepszy rozwój handlu, pojedynków, bitew o fort i ogólnie gra jest znacznie przyjemniejsza. "Zmiana jest naturą życia" jak to powiedział ktoś tam, w którymś tam roku. Ale dlaczego zaczynać wszystko od początku zamiast cały czas kontynuować rozwój?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja po prostu nie widzę w tym sensu. Aktualizacje wchodzą tak samo na wszystkich serwerach więc nie ma między nimi różnic, starzy gracze cierpią bo zrobili naprawdę wiele, a z powodu wymarcia świata dalsza gra nie jest już tak ciekawa.Ciekawie byłoby gdyby roiło się od graczy. Zawsze wiecej graczy to dla serwera lepszy rozwój handlu, pojedynków, bitew o fort i ogólnie gra jest znacznie przyjemniejsza. "Zmiana jest naturą życia" jak to powiedział ktoś tam, w którymś tam roku. Ale dlaczego zaczynać wszystko od początku zamiast cały czas kontynuować rozwój?

Masz rację, ale tego nie zmienimy. Pamietam jak sie grało na bf'ie, 60k graczy walka o gwiazdke na duzy fort, chciałbym by tak było na każdym świecie, jednak to nie jest już możliwe. The west stracil graczy i tych graczy jest coraz mniej. Możemy mieć tylko nadzieję, że IG wpadnie na jakiś doskonały pomysł i znów bedzie sie roiło od graczy jak to było kiedyś, a może nawet wiecej.

//połączono, lubrzan

Ja sobie czasami wyobrażam jak by to wyglądało. połączenie wszystkich światów w jeden, ogromna mapa i tylko 90 fortów. Dla zachęcenia graczy co pare miesięcy by się tworzył nowy osobny ranking dla nowych graczy. Fajnie czasami tak pofantazjować :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Połączenie światów to byłaby niezła rzecz. Połączenie twoich postów byłoby jeszcze lepsze ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chce zeby powstał nowy swiat...nowośći teraz sa....a wielu graczy tez chce...
 

DeletedUser29399

Gość
Gość
Zdecydowanie za dużo światów.

Połączenie światów to byłaby niezła rzecz. Połączenie twoich postów byłoby jeszcze lepsze ::D:

Ciekawe jakbyś połączył światy? jak rozpisał forty, miasta?

Światów jest za dużo i cieszę się że twórcy to dostrzegli(PRZYKŁADEM PLEMION, GDZIE NOWE ŚWIATY NIE SPROWADZAJĄ NOWYCH GRACZY czy też starszej gry przeglądarkowej polegającej na budowie imperium w kosmosie:)), i wprowadzili migracje, za co daję wam 6 z plusem.
Światy wymierają ponieważ jest ich za dużo i gracze są rozrzuceni, migracja ma na celu skupienie większej części aktywnych graczy na kilku światach co według mnie powinno uatrakcyjnić grę, pierwsze skutki tego już widać, na przykład na światy 10 i 14 przenosi się sporo osób, a to uatrakcyjnia grę i wprowadza urozmaicenie.

Mam nadzieje że w niedalekiej przyszłości będziemy świadkami likwidacji niektórych światów i będziemy skupieni tylko na kilku-powiedzmy np.6, a nowe nie będą powstawać częściej niż co 2 lata(przy obecnej popularności tej gry).

Powstający nowy świat dramatycznie pomniejsza aktywność na tych już istniejących, więc po co je tworzyć jeżeli obecne światy nie rażą wielką aktywnością, i są niedopełnione.
Także migracja na +
Częste wprowadzanie nowych światów na chwilę obecną na -
 
Status
Zamknięty.
Do góry