Nowe światy. Czy oby nie za dużo ?

  • Rozpoczynający wątek olasold.
  • Data rozpoczęcia

Jakie jest Twoje zdanie ?

  • Uważam, że nowe światy są dodawane za często i jest ich za dużo.

    Głosy: 274 53,4%
  • Uważam że nowe światy powinny być dodawane często i powinno ich być dużo.

    Głosy: 174 33,9%
  • Mam inne zdanie na ten temat (napisz jakie)

    Głosy: 65 12,7%

  • W sumie głosujących
    513
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość

Według mnie maksymalna liczba serwerów powinna wynosić sześć
cry.gif
.Zwiekszajaca sie liczba doprowadza do wymierania innych przez co staja się mało atrakcyjne.Wybaczcie ale grając prawie trzy lata np na sw 1 nie mam ochoty na zaczynanie wszystkiego od nowa na innym i robienia tego samego bo to jest według mnie bez sensu.Dodatkowym problemem jest brak wprowadzania ciekawych pomysłów,nie wiem czy to wynika z braku wyobraźni czy z powodu trudności technicznych ale pole do popisu na TW jest spore.Uważam ze zamiast tworzyć nowe światy może warto by było wprowadzać nowe zadania,prace,eventy,nowe przedmioty.Rozpoczęcie gry np na św 1 przez nowego gracza nie jest raczej nieatrakcyjne jak to napisał tutaj jeden z adminów,zaczynając grę na takim świecie ma się gwarantowane wsparcie od doświadczonych graczy a jest to sporym atutem.Gryzie mnie tez kwestia pojedynków które w tej chwili są bez sensu bo każdy gracz ma na forach gotowe recepty jak rozkładać skile.Teraz wystarczy trafić na dobry poradnik i TOP czeka a przecież nie o to chodzi dlatego pojedynki powinny być bardziej skomplikowane
hmm.gif


Wracając do głównego tematu.Jeśli miałoby być więcej serwerów hmmm czemu nie ale niech to będzie atrakcja a nie przyczyna wymierania poprzednich.A wiec jedziemy
balet.gif

-the west świat mityczny
-the west Epoka kamienia łupanego
-the west Starożytność
-the west Średniowiecze
-the west Nowożytność
-the west dziki zachód
kawa_gazetka.gif


Silnik gry ten sam ale szata graficzna zmieniona w przypadku każdej epoki.To samo dotyczy ubrań,broni,budynków,przedmiotów itp itd.Przyznam się ze jeśli oferta byłaby tak atrakcyjna pewnie byłbym obecny w każdej epoce
bat.gif
.Wiem wiem Artek ma fantazje ale czyż nie takich zmian oczekujemy....które zasłużą na otrzymania miana rewolucji THE WEST :?::?:
icon_banhim.gif
 
Wracając do głównego tematu.Jeśli miałoby być więcej serwerów hmmm czemu nie ale niech to będzie atrakcja a nie przyczyna wymierania poprzednich.A wiec jedziemy
balet.gif

-the west świat mityczny
-the west Epoka kamienia łupanego
-the west Starożytność
-the west Średniowiecze
-the west Nowożytność
-the west dziki zachód

Poza tym, że jest sims średniowiecze, to the west powinno się kojarzyć z dzikim zachodem, a nie jaskiniowcami z maczugami.
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Plemiona nam nie grożą, jest ok. Na starych światach nie ma już miejsca dla nowych graczy, nowe muszą powstawać. Ale nie powinny się pojawiać za często. W sumie żadna opcja w ankiecie mi nie pasuje.

Ja się absolutnie zgadzam z Mic'em.
 

DeletedUser27872

Gość
Gość
Powinien być tylko 1 świat bo za dużo zabawy z tymi. np. sprzedam Szary Stentson św.5
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uważam,że światy powinny być dodawane dość często ponieważ nowi gracze np. na świecie 1 by nie mogli zaistnieć ani stworzyć jakiegoś dobrego miasta.
:kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uważam,że światy powinny być dodawane dość często ponieważ nowi gracze np. na świecie 1 by nie mogli zaistnieć ani stworzyć jakiegoś dobrego miasta.
:kak:
A ja się z tym nie zgodzę. Przyznam, że przez pierwsze pare miesięcy nowi gracze będą w cieniu tych starych, ale z czasem wraz z rozwojem levleu, będą mieli wiele do powiedzenia. Znam sporo osób, które wystartowały po 2 latach istnienia s1 i teraz odgrwają ważną w swoich miastach czy sojuszach.

Zmniejsza się liczba nowych graczy, a Ci co są na nowych światach, to są weterani ze starych, więc nie ma co udostępniać kolejnych serwerów. Z reguły zabija to rozgrywke na starych światach.
 

DeletedUser21582

Gość
Gość
światy

Powinno być 14 światów,bo wiecie dlaczego teraz na ś12 jest tak mało graczy?Dlatego,że na nowych światach jest kilka nowych rzeczy,których nie ma na starych,ale nawet jakby wszystkie te rzeczy dodali na stare światy to i tak by już nikt nie wrócił,według mnie powinni dodać na stare światy coś,czego nie ma w nowych.
 

DeletedUser28171

Gość
Gość
Moim zdaniem powinno zlikwidować się słowo "zalecany" przy najnowszym świecie.Zalecane powinny być światy gdzie jest mało ludzi.
 
Czytam to czytam i tak sobie myślę. Każdy byłby chyba zadowolony gdyby miał jeden świat dla siebie. Gram na 3 różnych i co widzę na najstarszym świecie gra ok 9k osób a na najmłodszym (a nie jest to najmłodszy świat The West) na jakim gram ok 3k. Wniosek jest prosty: nie ma nas tyle aby zapełnić każdy z istniejących światów. A to że ludzie lecą na nowy no cóż taka już ludzka natura trzeba za nowością. Było 9 światów było OK.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czytam to czytam i tak sobie myślę. Każdy byłby chyba zadowolony gdyby miał jeden świat dla siebie.

Jeśli zbierzesz 500000 punktów przyjaźni będziesz mógł zostać sobie administratorem na własnym świecie...
 

DeletedUser

Gość
Gość


Nowi gracze nie chcą się rejestrować na światach na których większość ma już 99 lvl i toczą się walki wielki koalicji, wolą grać od początku.

Racja i jest to totalna bzdura która ty niestety potwierdzasz.Gra na tak rozwiniętym świecie jak np 1 ....fakt stanowi wyzwanie ale nie stawia nowych na przegranej pozycji.Pokuszę się o stwierdzenie ze gra np na św 1 jest prosta i daje spore możliwości ale dla graczy którzy chcą naprawdę grac aktywnie w TW.NP
-nowy,aktywny gracz który wykazuje się aktywnością na czacie i forum może liczyć na pomoc i porady nawet mając 20 level
-osoby które zaczynają grę no na św 1 (św 1 moja perełka ::):) i wybierają drogę pojedynkowicza mogą liczyć na szybki rozwój postaci,nigdzie nie macie mozliwosci lapania tak duzego expa za pojedynki.
-bitwy fortowe na najwyższym poziomie
.....można by pisać więcej ale nie czas ani miejsce.

Podsumowując.Gah zamiast zachęcać ludzi do gry co jest twoja powinnością ty ich zniechęcasz i przyczyniasz się do wymierania starych światów.Pokusze sie o stwierdzenie ze dobrym rozwiązaniem byłoby połączenie np 1 św z 2,3 św z 4 itd.Jesli byloby to mozliwe polaczony swiat bylby dwa razy większy co wynikło by z wyniku połączenia 2 serwerów.Daloby to nam wieksza konkurencje na każdym świecie zarówno jeśli chodzi o sojusze ale i pojedynki itd.........
 

DeletedUser

Gość
Gość




Racja i jest to totalna bzdura która ty niestety potwierdzasz.Gra na tak rozwiniętym świecie jak np 1 ....fakt stanowi wyzwanie ale nie stawia nowych na przegranej pozycji.Pokuszę się o stwierdzenie ze gra np na św 1 jest prosta i daje spore możliwości ale dla graczy którzy chcą naprawdę grac aktywnie w TW.NP
-nowy,aktywny gracz który wykazuje się aktywnością na czacie i forum może liczyć na pomoc i porady nawet mając 20 level
-osoby które zaczynają grę no na św 1 (św 1 moja perełka ::):) i wybierają drogę pojedynkowicza mogą liczyć na szybki rozwój postaci,nigdzie nie macie mozliwosci lapania tak duzego expa za pojedynki.
-bitwy fortowe na najwyższym poziomie
.....można by pisać więcej ale nie czas ani miejsce.

Podsumowując.Gah zamiast zachęcać ludzi do gry co jest twoja powinnością ty ich zniechęcasz i przyczyniasz się do wymierania starych światów.Pokusze sie o stwierdzenie ze dobrym rozwiązaniem byłoby połączenie np 1 św z 2,3 św z 4 itd.Jesli byloby to mozliwe polaczony swiat bylby dwa razy większy co wynikło by z wyniku połączenia 2 serwerów.Daloby to nam wieksza konkurencje na każdym świecie zarówno jeśli chodzi o sojusze ale i pojedynki itd.........

Zobacz sobie datę tego posta którego tu cytujesz, a zobacz co się aktualnie dzieje na the west.
 

DeletedUser

Gość
Gość


Zobacz sobie datę tego posta którego tu cytujesz, a zobacz co się aktualnie dzieje na the west.


Wtedy był inny Gah?????????
Co się dzieje ? Cofamy się w rozwoju,zmiany zamiast zachęcać do gry sprowadzają się do psucia gry lub zawierają nie istotne rzeczy typu zmiana szaty graficznej.Przepraszam istotna sprawa jeśli chodzi o atrakcyjność ale dla nowych graczy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ostatnio wszystkie pomysły, jakie są wprowadzane przez twórców gry, dotyczą bardziej ich samych niż graczy.
 

DeletedUser

Gość
Gość





Wtedy był inny Gah?????????
Co się dzieje ? Cofamy się w rozwoju,zmiany zamiast zachęcać do gry sprowadzają się do psucia gry lub zawierają nie istotne rzeczy typu zmiana szaty graficznej.Przepraszam istotna sprawa jeśli chodzi o atrakcyjność ale dla nowych graczy.

Tak był inny.

Ostatnio wszystkie pomysły, jakie są wprowadzane przez twórców gry, dotyczą bardziej ich samych niż graczy.

Cóż miejmy nadzieje że wprowadzą coś ciekawego w następnych aktualizacjach.
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
Dobrze jest .Nowi gracze maj szanse zagrać i powalczyć nad byciem w czołówce, a tak to tylko by odstawali na innych starych światach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry